איזה כרטיס מסך לקנות? (ועוד כמה דברים...) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך לקנות? (ועוד כמה דברים...)

EyalOnn

Recommended Posts

בקשר ל ENERMAX אתה יכול להשיג LIBERTY 400W באותו מחיר בערך....אבל אם זה FSP או ENERMAX תמצא לעצמך מה שמשתלם לך... אני חקרתי קצת באינטרנט והבנתי ש420W של enermax יכול להחזיק בכיף מערכת כבדה שכוללת בתוכה 8800GTX שדורש די הרבה כוח הוא דורש הספק של 26A דרך מסילת ה12V בזמן שהENERMAX מספק 29A....ובנוגע ל350GLN של FSP כמו שאמרתי הוא יחזיק לך את המערכת בצורה הכי טובה שאפשר אך אני לא בטוח אם וכאשר תרצה לשדרג לכרטיס מסך חזק יותר אם הוא יוכל לתמוך בדורות החדשים של משאבות הכח האלה..

וכמו שאתה יכול לראות פה http://www.fsp-group.com.tw/english/1_product/2_detail.asp?mainid=1&fid=52&proid=121 הGLN מספק רק 25A דרך מסילת ה12V..(באחד 15 ובשני 10) שזה לא הרבה והפיצול לא מתאים לדור ה8800...לenermax יש הרבה יותר כח גם הספק גבוה יותר...לפי דעתי הוא ספק מעולה....ובאותו מחיר אתה יכול להביא גם ENERMAX Liberty....אבל בסופו של דבר זה השיקול הכספי שלך אם אתה חושב שאתה לא תבצע שידרוג לכ.מסך שלך בזמן הקרוב (שנה שנתיים) ואם כן זה כבר יהיה עם מערכת שונה לחלוטין אז לך עם הGLN כי הוא הרבה יותר זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שאני אלך על הenermax של ה-420watt כי אני לא רוצה להחליף ספק בשנתיים הקרובות, אני מעדיף לשדרג כל הזמן את המערכת (כלומר לקנות חלקים) ולא לקנות מערכת שלמה..

אז זהו עכשיו אני מחפש את הכרטיס באינטרנט כי יש מצב שזה יעלה לי יותר זול מבארץ ( טוב זה יהיה יותר זול השאלה בכמה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק משהו אחד מפריע לי - מאיפה הוודאות שהמעבד בסוקט 775.

עברתי על כל הת'רד ולא ראיתי, אשמח אם תאירו את עיני.

כי אם הוא לא בסוקט 775, כל מה שדיסרתם פה בכלל לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו-yoav, אז בדקתי לפני זה שבאמת יש לי 775 למרות שידעתי את זה מקודם רציתי להיות בטוח אני לא תמיד סומך על מה שאומרים לי ועל מה שמוכרים לי אז בדקתי עם התוכנה wizard 2006 (ממליץ בחום), כי אחרת הייתי צריך להחליף גם מעבד.. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בבטחה יש לך 775, אז תקנה לוח תומך קורנו עם ג'יגהDDR3 וספק כוח ראוי - דבר שבלי בעיה יכנס ב2 אלפיות, וכרטיס מסך כמו X1950PRO, אם הבנתי נכון שאין קשר בין תקציב השדרוג לתקציב כרטיס המסך.

הLIBERTY400W, עם הלוח הזה:

http://iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3102&Pname=ASRock

והזיכרונות האלה:

http://iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2627&Pname=

יחד עם X1950PRO יתאימו לך.

dennis14

הצעת לו את ה775FUAL של , לוח חביב אבל מוגב ביותר בפס הPCI-E שלו, למעשה הוא X4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yoav איך אתה יודע בכלל שהוא x4 של pci-e? לא כתוב את זה במפרט בכלל ולא נראה לי שיש כזו מהירות לpci-e אלא רק x1 או x16...

בכל מקרה אני כן מוגבל בכסף ואני לא יכול להרשות לעצמי יותר מ-2000 שקל בסה"כ אז לא אני לא יכול להרשות לעצמי גם הוספת זיכרונות וגם ב-500 שקל..

ולשאלה הקודמת שלי דניס למה עדיף את הליברטי 400watt של enermax מה enermax של ה-420watt?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...