האם ראוטר אלחוטי משדר קרינה מסוכנת כלשהי ? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ראוטר אלחוטי משדר קרינה מסוכנת כלשהי ?

BlackTalon

Recommended Posts

יש מחקרים לכאן ולכאן לפעמים הם לא נקיים מהטיות ואינטרסים.

העובדות שלא ניתנות לעירעור:

אין נזק לDNA כתוצאה מחשיפה לקרינה הנ"ל.

אין עדיין מחקר חד משמעי המצביע על כך שהקרינה או החום שנפלט גורם לתפקוד לקוי ובלתי הפיך של התא(הגופפים התוך תאיים הכוונה , ל DNA כבר נאמר מקודם שלא יכול להגרם שום נזק כי האנרגיה לא מיננת).(חוץ ממי שישים רקמה חיה בתוך מקרוגל אז ברור שיהיה נזק כמו המקרה של האם ששמה את תינוקה במיקרוגל אבל הנזק הוא ישיר והוא כתוצאה מהתחממות יתר של האיברים הפנימיים )

אך היות ואין מחקר חד משמעי ששולל כל נזק אז לבנתיים עדיף להיות זהירים ולפי מדידות שבצעו המכשיר הכי פולט הוא מיקרוגל אחר כך טלפונים סלולריים אחר כך טלפוניים אלחוטיים ובסוף הרשימה BT ו WIFI אבל ברמות מזעריות וזניחות יחסית לסלולריים .

אז הדבר שאני עושה זה פשוט לא למנוע ממני את הנוחות של אלחוטית אבל כאשר אין לי צורך בניידות אני תמיד יעבוד על הנייח ולא על הנייד או הפאלם,ואז אני אכבה את הרשת האלחוטית בלבד שלא תשדר ואמשיך לעבוד עם היציאות החוטיות של הראוטר ובלילה כמובן אכבה גם כן ואז החשיפה שלי מינימלית אפילו אם אין כל רע בקרינה הזאת ,אני לא נכנסתי לפניקה שבגללה מנעתי מעצמי את הנוחות הזאת אבל מצד שני נקטתי בכל האמצעים האפשריים לצמצם את החשיפה (הראוטר שלי בדיוק על מדף מעל הראש שלי בשולחן העבודה וטווח השידור שלו זה 80 מטר אחרי 3 קירות וקומה אחת(!!!)

שורה תחתונה אין מה לחשוש שים ראוטר בחדר רק תרגיל את עצמך לכבות את השידור מתי שאתה לא ממש צריך אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

מקפיץ!!! ראיתי את זה בגוגל ואמרתי אם כבר זה כאן נמשיך את הת'ארד הזה...

יש לי בבית ראוטר של TP-LINK עם 108MB.

בכל מקרה, הוא קולט לי בקושיי 20 מטר מהמקלט (ממש חלש), ואפילו ב-10 מטר ממנו הוא לא מסוגר להעביר ברשת מגה בייט אחד מסכן לשניה.

בדקתי את העוצמה של השידור עם התוכנה שלהם, אצלי בחדר (5-6 מטר מהמקלט + 2 קירות באמצע) וזה בערך 20db. אבל בחדר איפה שהראוטר נמצא, יש 50-60db.

החדר הוא של אח שלי הקטן בן ה-6.

זה לא יכול לגרום לו/לכולנו נזק??? יש איזה אתר שמראים בו את רמות הקרינה של כל ראוטר והאם זה מסוכן??

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...