האם ראוטר אלחוטי משדר קרינה מסוכנת כלשהי ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ראוטר אלחוטי משדר קרינה מסוכנת כלשהי ?

BlackTalon

Recommended Posts

Alchemy אולי כדאי לפרט יותר.

גם גם תנור מיקרוגל לא הכי בריא אם מצמידים אותו לגוף אבל במרחק של יותר מחצי מטר , טוב נו, אנחנו משתמשים בהם כבר 30 שנה ואף אחד עוד לא מת מזה. אותו דבר תקף לראוטר, במרחק סביר ממנו העוצמה אמורה להיות נמוכה מספיק כדי שלא תצטרך לדאוג בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ראוטר פולט קרינה - כן !

האם היא מסוכנת - סביר להניח שלא, אין מחקרים חד-משמעים לגבי זה.

כתבתי לפני שנתיים עבודה אקדמית על השפעה של קרינה אלקטרומגנטית על תאים ביולוגיים, קראתי לפחות 20 מחקרים שבוצעו ברחבי העולם, עיקר ההתמקדות הייתה על קרינה של טלפונים סלולריים, מאז אני משתדל להשתמש בדיבורית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה, אבל מדובר בגלי מיקרו, עד כמה שאני יודע היא לא יכולה "להזיז" אקטרונים, כלומר

היא לא מיננת, עכשיו למה קרינה לא מיננת תזיק לגוף או יותר נכון איך היא תזיק לגוף אם היא לא יכולה

לשנות את מבנה התאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מכשיר חשמלי פולט קרינה.

מה שבטוח טלפון סלולרי פולט בהרבה יותר קרינה מכיוון שהוא משדר וקולט למרחקים עצומים בעוד שראוטר מאוד מוגבל במרחקיו.

אני זוכר שפעם מסכי crt ישנים היו פולטים הרבה קרינה והיו שמים להם כזה מסך שחום כדי שהוא "יספוג" את הקרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם טלפון מסוכן

אין מחקרים שמוכחים קשר ישיר בין קרינה לא מייננת לסרטן, אבל ברור לכולם שהסכנה קיימת.

ומיקרו הוא ממש לא דוגמא כי במיקרו הקרינה נבלמת בתוך המיקרו ולא יוצאת החוצה (אלה אם יש בעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה, אבל מדובר בגלי מיקרו, עד כמה שאני יודע היא לא יכולה "להזיז" אקטרונים, כלומר

היא לא מיננת, עכשיו למה קרינה לא מיננת תזיק לגוף או יותר נכון איך היא תזיק לגוף אם היא לא יכולה

לשנות את מבנה התאים?

חתכתי חלק מעבודה שקשורה להשפעה של קרינה לא מייננת על תאים ביולוגיים :

http://rapidshare.com/files/5274387/Radiation.pdf.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...