כרטיסים מומלצים - מעודכן לחודש פברואר: - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסים מומלצים - מעודכן לחודש פברואר:

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואם הם היו של ו היית שואל:

?

כדי להשאר בנושא הדיון:

אז לא, כנראה שלא הייתי שואל.

אלה נראות לי חברות הרבה יותר אמינות.

בכל מקרה, אני מבין שזה לא אמור לשנות.

קבלים מתפוצצים, תקיעות מסתוריות וכדומה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה!!! :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

רק להמשיך ולא להפסיק ולהעמיק את הידע של המשתמשים בכל חלק כל שהוא וכן גם לעשות השוואות בנוגע לכרטיסי קול לוחות אם וכדומה בעתיד כמובן!

תודה, הכתבה מעניינת ביותר ומעודכנת הכי חשוב! ולחשוב פעמיים על כל חלק שאתם קונים!!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3DGOD, אז אתה מוסיף את ה - X1300PRO AGP וה - X850XT PCI-E בסוף ?

והתייחסת להערה שלי לגבי ה - X800GTO AGP ?

אני לא כל כך בטוח לגביהם, נראה כבר.

לגבי ה GTO, הקישור הוא להמחשה, כל אחד ימצא את החנות בה הוא רוצה לקנות - את זמן האחריות של הכרטיס.

כדי להשאר בנושא הדיון:

אז לא, כנראה שלא הייתי שואל.

אלה נראות לי חברות הרבה יותר אמינות.

בכל מקרה, אני מבין שזה לא אמור לשנות.

קבלים מתפוצצים, תקיעות מסתוריות וכדומה ???

כל זה זה מיתוסים.

3DGod מה לגבי 1900GT?

X1950P הוא המחליף שלו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה אוברקלוק יקח או את ה - 7900GS או את ה - X1900GT (ויחליף לו קירור) שנמכר ב - 1180 ש"ח בנועה.

7900GS יותר טוב, בדרך כלל אני מעדיף את -ATI, אבל הפעם ל- יש קלף מנצח מצוין, 7900GT בכלום כסף, ויש עוד כאלה שהצליחו לפתוח את 4 הצינורות החסרים ולעשות אוברקלוקים קטלניים אז בכלל חגיגה הכרטיס הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי שאפשר בכלל לפתוח צינורות ל - 7900GS, אז אני די סקפטי בנוגע לעניין הזה.

עניין של מזל, לפעמים זה עובד...

אבל כמו שגיא המליץ במדריך האובר לכרטיסי מסך, כדאי קודם לנסות לפתוח את הצינורות תוכנתית (RIVA TUNER יכול, אבל אני לא יודע איך, למישהו יש מושג?), לבדוק, ורק אחר כך לפתוח אותו קבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם x1950pro לagp ?

וכמו כן ה850xt pe שיותר חזק מה7600gt, וה7800gs שיותר חזק מה7600gt ברוב הדברים, וגם אם אחד מהכרטיסים או כולם לא מומלצים ממש כי אתה חושב שלא כדאי להשקיע אז תאמר את זה על כל אחד מהכרטיסים אבל לפחות תציג אותם כך שאנשים שירצו לקנות ידעו את כל האפשרויות שיש להם לקנייה כי בשוק יש המון ביקורות על הדברים האלה ויש גם הרבה ביקורות שנוגדות אחד את השני ולכן לפני שאנשים קונים מומלץ להראות את כל האפשרויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 6800 כבר לא במלאי, שימו לב שהחנות שנתתם מקשרת ל PCNOW ונגמר להם.

הקישור עדיין תקין.

מה עם x1950pro לagp ?

תוכל לביא קישור לחנות בארץ?

וכמו כן ה850xt pe שיותר חזק מה7600gt

הם דיי שווים, לשניהם יש יתרונות לפעמים במשחק כזה או אחר.

ה X850XTPE הוא כבר כרטיס ישן, פליטת חום רבה יותר מה 7600GT.

וה7800gs שיותר חזק מה7600gt ברוב הדברים

ההבדל בביצועים ביניהם מאוד קטן, ה 7800GS לא כרטיס מומלץ בכלל.

וגם אם אחד מהכרטיסים או כולם לא מומלצים ממש כי אתה חושב שלא כדאי להשקיע אז תאמר את זה על כל אחד מהכרטיסים אבל לפחות תציג אותם כך שאנשים שירצו לקנות ידעו את כל האפשרויות שיש להם לקנייה כי בשוק יש המון ביקורות על הדברים האלה ויש גם הרבה ביקורות שנוגדות אחד את השני ולכן לפני שאנשים קונים מומלץ להראות את כל האפשרויות

יש משהו בדברים שלך, אבל בכל זאת רוב המערכות שיש בהם לוח עם אפיק AGP הן מערכות עם מעבד חלש שיגביל כרטיסים כמו 7600GT ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ לקנות ATI מגרסאת Xxxx אין להם אפילו שיידר 3 ולכן ATI הוציאו את ה X1XX אחרי זמן קצר

מי שמצליח לפתוח את הצינורות ב7900GS ועושה OC מקבל 7900GT בהרבה יותר זול אבל יש גם את הסיכון !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ לקנות ATI מגרסאת Xxxx אין להם אפילו שיידר 3 ולכן ATI הוציאו את ה X1XX אחרי זמן קצר

קודם כל אתה מדבר על גרסאות ה 8XX ולא Xxxx.

דבר שני זה שאין בגרסאות הללו תמיכה ב SM3 זה לא ממש מפריע להם, משחקים מעטים תומכים היום ב SM3, ואלה שתומכים תומכים גם ב SM2 ומעטה.

דבר שלישי והכי חשוב, ATi הוציאו את הסדרה החדשה לא אחרי זמן קצר אחרי ה 8XX, ממש לא, וזה לא היה בגלל החוסר תמיכה ב SM3 אצל ה 8XX, זה היה בשביל להוציא דור חדש של כרטיסים שיתחרו ב 7xxx של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...