כרטיסים מומלצים - מעודכן לחודש פברואר: - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסים מומלצים - מעודכן לחודש פברואר:

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפנדה זה גרסת XXX זה אומר שהיא באה עם OC מהמפעל הליבה שם על 630 וזכרונות 1100 (לא סגור על הזכרונות אבל משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס ה-X1300 מ-PCNow לא נמצא. באתי לקנות אותו ובמקומו ניסו לתת לי x1300 רגיל עם באס של 64bit ו-share memory. בקיצור, זה פיקציה שקיימת רק על הנייר הוירטואלי.

כיוון שכבר הגעתי אליהם קניתי במקום זה כרטיס 7300GT. הכרטיס נמכר בפועל ב-400 ש"ח למרות באתר שלהם הוא עדיין ב-443 ש"ח

http://www.pcnow.co.il/product.asp?productid=7012&CatCode=27.

הוא יכול להיות תחליף נאות ל-X1300Pro ואני חושב שלמרות שהוא הוא עדיין חזק יותר מ-X1300Pro (ה-7300GT מקביל פחות אות יותר ל-X1600Pro). חבל רק שאין לו כמו ל-X1300Pro שפורסם.

אני מציע שמי שנותן לינק לכרטיסי מציאה כמו ה-x1300Pro שהופיע או כרטיסים נוספים שהופיעו בעבר יבדוק האם הכרטיס באמת קיים. נראה שלפעמים הם טועים או סתם מנסים למשוך קונים עם כרטיסים שלא קיימים במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתרגש יותר מדי.

הלינקים ביום ההודעה מעודכנים.

מה שקורה אחר-כך זה שבעלי אתרי המכירות מעדכנים מכירות

או משנים נתונים באותו הלינק.

סך הכל הלינקים בסדר גמור.

מבסוט מהכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלינקים ביום ההודעה מעודכנים.

מבסוט מהכרטיס?

אני לא בטוח. זו לא פעם ראשונה שאני ממליץ למשהו על סמך לינקים פה ומתברר בסופו של דבר שהלינק נכון אבל בפועל אין במלאי, החנות טעתה, שולחים משהו אחר וכו'. חבר שלי הזמין כבר ממיאר כרטיס 7300GT במחיר מציאה על סמך לינק וקיבל 7300GS. כנראה ש(כמעט) אין ארוחות חינם.

הכרטיס נח במקומו בקופסה. עדיין לא התקנתי אותו. האמת שראיתי שבכל המקומות כרטיסי 7300GT ירדו. בסקאי פיסי יש כרטיס של ב-418 ש"ח, בנועה ב-450 ש"ח ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...