מחפש נגן MP3 איכותי. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן MP3 איכותי.

Little_AKA_Or

Recommended Posts

שלום D;

בזמן הקרוב אמורים להגיע אליי בערך 500 שקל ובעוד חודשיים וחצי יש לי יומולדת 16 שגם אז יכנסו קצת מזומנים לכיס.

לפני כשנה וחצי קיבלתי מהעבודה של אמא שלי נגן ריו FORGE. הנגן הגיע עם 256 מגה מובנים וכרטיס זכרון של קינגסטון של 256 מגה. הנגן היה ממש טוב התחלה ומרגע שהוא הגיע לידיים של אחי הקטן הוא נהרס ונהרס..

בהתחלה אחי הקטן דפק את האוזניות. באחת שמעו ואחת לא. אבל מה זה אוזניות? קנינו חדשות.

הריו התחיל ליפול לו, הוא שכח בטריה בתוכו ומזל שמצאתי את זה בזמן לפני שהוא נהרס לגמרי, הוא עשה בעיות בחיבור של הסוללה ומידי פעם הוא פשוט לא הגיב בכלל ולא נדלק..

המון בעיות וכרגע הנגן במצב של עובד, אבל עם ווליום חלש מאוד ואיכות ירודה מאוד..

כמו שאמרתי אמורים להגיע אליי כספים בזמן הקרוב ואני רוצה לקנות נגן שיהיה רק ברשותי.

יצא לי לשמוע את האייריבר H10, האיכות ממש ממש טובה גם עם האוזניות הקטנות הסטנדרטיות (של סאנהייזר, בהתחלה לא הבנתי איך הן כ"כ טובות עד שקלטתי את השם על האוזניה בקטן). אני יודע שהאייריבר לא מתאים לתקציב של 500 שקל ולכן יש לי 2 מטרות.

1. האם יש צורך לחכות עד ליומולדת ולחסוף סכום קצת יותר גדול בשביל נגן טוב ואיכותי? אני לא צריך יותר מ- 5-4 ג'יגה בנגן, מיותר לי. אני רק רוצה לדעת אם כדאי להשקיע קצת יותר, אני מוכן לחכות ליומולדת (ואז אני גם אולי אוכל לדרוש את זה כמתנה D:)

2. איזה נגן מומלץ? אני לא רוצה להתפשר על איכות. אני רוצה נגן שישמש אותי להרבה זמן באיכות ווליום ממש טובה.

מצטער על המגילה ומקווה לתשובות ענייניות.

תודה רבה ((;

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-H10

הוא ממש טוב,

אבל אני ממליץ שתלך על זה(ראה לינק),

זה הכי משתלם וגם יש לי ניסיון איתו.

רוצה להינות ביגטיים?

תגייס עוד קצת כספים

ולך תחטוף לפני שיגמר.

http://bug.co.il/prodtxt.asp?psn=242&main=1

תשמע,

אם אתה עדיין רוצה בתקציב שלך(+ תוספת)

אז לך על זה

http://www2.zap.co.il/model.asp?model_id=38384

לא תתאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה לחסוף עוד במיוחד שכשעוד חודשיים יש לי יום הולודת ואני יכול לקבל עוד כסף או לבקש את זה מההורים כמתנה.

הזמן הנמוך של הזן כ"כ גרוע?

זה ממש קריטי? כי ראיתי את כאופציה והוא נראה ממש טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה נגנים עם איכות שמיעה כמו של IRIVER

לא IAUDIO ולא SANDISK ושום חברה אחרת לא משתווה לאיכות הסאונד המדהים שיש למכשיר הזה...

חוץ מקריאייטיב שניתן לראות איכות שווה

אם אתה לא מוכן להתפשר על איכות שמיעה הסאנדיסק לא בשבילך...אני מאוד ממליץ על ה H10 אם לא חשוב לך כל מיני בולשיט כמו סרטים

וכל מיני פיצ'רים כאלה ורק המוזיקה באמת חשובה...ואחרי הכל יש לך עכשיו 500 ביום הולדת אני בטוח שתוכל לגייס עוד 600 ולקנות את ה H10

עוד מכשיר מומלץ http://bug.co.il/prodtxt.asp?psn=504&scat=268&tcat=

וגם http://bug.co.il/prodtxt.asp?psn=921&scat=268&tcat=

אבל מנסיון אני הייתי הולך על ה H10 אם האיכות זה מה הגורם המכריע הסופי שלך...

דבר איתי באייסיקיו או במסנג'ר אם אתה צריך עזרה

saarsv@hotmail.co.il

162278388

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש IAUDIO G3 כבר שנה. המחיר שלו ירד אל מתחת ל-500 ואני מרוצה ממנו מאוד. אבל מנסיון, אתה לא צריך מכשיר כ"כ יקר כי איכות סאונד זאת פונקציה של ברוב המקרים (אלא אם כן אכפת לך מנוחות או מתוספות כגוןעוצמה יותר גבוהה וכו'. מספיק לך לקנות אחד מהמכשירים הסיניים סוג ב' ובשאר הכסף לקנות באיכות מפוצצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין לקבל חרא של איכות.

הנגנים הסיניים המסריחים האלו פשוט מוציאים חרא של פלט, ואיכות שמע זו לא רק פונקציה של אוזניות. (איכות שמע, לא ווליום)

קח MX70 של סנהייזר, אוזניות מעולות לכל הדעות, תשווה את ה G3 שלך ל Zen V שלי, שומעים הבדל ברור.

מעניין אותי איזה נסיון יש לך שאתה אומר "מנסיון", כי זה ממש לא נכון.

פותח הדיון, אם לא איכפת לך ממסך צבעוני, תוכל להשיג בסביבות ה 750 את ה Muvo 2 5GB ובסביבות ה 850 את ה Micro 5GB

שניהם מספקים איכות שמע ברמה שאתה מחפש ובמחיר שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין לקבל חרא של איכות.

הנגנים הסיניים המסריחים האלו פשוט מוציאים חרא של פלט, ואיכות שמע זו לא רק פונקציה של אוזניות. (איכות שמע, לא ווליום)

קח MX70 של סנהייזר, אוזניות מעולות לכל הדעות, תשווה את ה G3 שלך ל Zen V שלי, שומעים הבדל ברור.

מעניין אותי איזה נסיון יש לך שאתה אומר "מנסיון", כי זה ממש לא נכון.

פותח הדיון, אם לא איכפת לך ממסך צבעוני, תוכל להשיג בסביבות ה 750 את ה Muvo 2 5GB ובסביבות ה 850 את ה Micro 5GB

שניהם מספקים איכות שמע ברמה שאתה מחפש ובמחיר שאתה מחפש.

תודה רבה, ולא חשבתי בכלל ללכת על כל הנגנים הסיניים האלה, הם מסריחים..

עם איזה מגיעים הקריאייטיב האלה?

אני יודע שה- H10 מגיע עם של סאנהייזר שמגיעות לעוצמות פשוט מצויינות ושומרות על האיכות גם בווליום ממש גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות של מגיעות עם אוזניות של קריאייטיב...לא משהו מיוחד...וסליחה אם אני מעליב פה מישהו אבל איכות השמיעה ב MICRO

לא איכותית כמו האיכות שמיעה ב H10...פשוט לא אותו דבר...לא האיכות ולא הממשק...למרות שהוא יותר איכותי מכל ה IAUDIO למיניהם...

והוא יכול להספיק לך...אבל הוא יותר מידי ישן...אני הייתי הולך על ה H10...ושם לו אפילו רוקבוקס...שייתן לך להנות מוידיאו(למרות שאני לא יודע איך אפשר להנות מוידיאו על מסך של 128 על 128...אבל WHATEVER ) האיכות של הH10 יותר טובה משל ה MICRO ואני לא חושב שיש על זה ממש ויכוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך שיש על זה, האיכות של ה H10 לא טובה יותר משל המיקרו. שני המכשירים האלו דווקא ראש בראש, אבל דרושות אוזניות איכותיות במקרה הזה.

ה מגיעים עם של קריאטיב, EP480, בערך ברמה של הסנהייזר mx400 שמכשירי קריאטיב מגיעים איתן. אלו בכל מקרה באנדל, ובשביל לקבל את האיכות המירבית ממכשירים איכותיים כאלו צריך טובות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SRS זו העמסה רצינית של באס, זה הכל.

כמו שזה יכול להוסיף, יש טונות של שירים שבהם זה הורס. ו SRS זה אפקט של ה DSP, זה לא נחשב בקטגורית איכות השמע.

איכות שמע מודדים על מצב נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...