לנעול בבקשה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לנעול בבקשה

BEN903

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר איתה על overclocking ועל ספקי כח מומלצים, דברים כאלה .

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol:

ועכשיו ברצינות צריך לזרום לא לחשוב על מה לדבר זה אמור לבוא לבד..אם לא אז אולי אין כימיה או שזה בגלל שאתה כל הזמן חושב על מה להגיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכלי שלי לא צריך אובר קלוק ;)

אותו ברשותך תשאיר במכנסיים בינתיים, בפגישה שלישית הוא מתחיל לעבוד.

לך ודבר איתה עליה, משפחה, חברים, ידידים, חברי עבר אבל תשאיר מחוץ לשיחה, מביך... בכל מקרה, דבר על המקום שאליו אתם הולכים, או שלמה לדבר בכלל? לך תרקוד איתה... מניסיון זה עובד...

חחח...! אני מתה. אוקיי, אני לא אגיד כלום, קודם אחכה עד שכל המומחים יסיימו לנתח את המוח הנשי כאן על גבי עמודים אלו.

כל מי שיעשה את יאכל אזהרה על הערה על רקע מיני, גם זה מניסיון...

דבר איתה גם על אגב, נושא ענק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...! אני מתה. אוקיי, אני לא אגיד כלום, קודם אחכה עד שכל המומחים יסיימו לנתח את המוח הנשי כאן על גבי עמודים אלו.

אוי זה כל כך מזכיר לי ת'רד שהיה פה בסגנון לפני כחצי שנה :silly:

מוזיקה זה אחלה נושא לשיחה כמו שנאמר, לא יודע, אני מוצא את עצמי מדבר עם בנות על סוציולוגיה ופילוסופיה וכו' :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שופינג נראה לי נושא שאי אפשר ליפול בו. (רק תביא אטמי אוזניים)

;)

76]

חחחחח

ועכשיו ברצינות צריך לזרום לא לחשוב על מה לדבר זה אמור לבוא לבד..אם לא אז אולי אין כימיה או שזה בגלל שאתה כל הזמן חושב על מה להגיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך, אתה לא חייב רק לדבר, אם אין לך מה להגיד, תעשה לה פרצוף... או תנסה להגיד לה משהו בשפת הסימנים, אתה תראה שזה יעזור, לי זה עוזר מאוד...

מה ההגיון מאחורי זה? יש שניים, אחד, אתה קונה לעצמך עוד זמן לחשוב על מה להגיד, ושתיים, היא בטח תיתן לך רעיון בתגובה שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...