מישהו התקין ווינדוס ויסטה על פנטיום 3? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו התקין ווינדוס ויסטה על פנטיום 3?

B@LENO

Recommended Posts

שלום לכולם יש לי מחשב פנטיום 3 1000 מגה הרץ 512 זיכרון הרדיסק 60 גי'גה כרטיס מסך ATI 9500 PRO האם יש גירסה של ויסטה שהמחשב יוכל להריץ? והאם אתם מכירים מישהו שהתקין או יודע איך על 3?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחשב שלך יצליח להריץ ויסטה,אבל אתה יכול להעביר את כל החיים שלך בניסיון לפתוח חלון פשוט על המחשב הזה עם הויסטה.

אם אתה רוצה אתה יכול לנסות לבדוק עם התוכנה של מייקרוסופט עד כמה המחשב שלך מוכן לויסטה:

http://www.microsoft.com/israel/windowsvista/getready/upgradeadvisor/default.mspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל מי שענה אבל ראיתי שהדרישות מינימום מעבד 800 מגה הרץ לי יש מעבד 1000 מגה הרץ 512 SDRAM מהירות 133 מגה הרץ וATI 9500 PRO ראיתי אצל חבר שבווינדוס ויסטה יש מלא שירותים שרצים ברקע ושאפשר לבטל אותם וזה עזר לו קצת בביצועים של המחשב האם אתם מכירים או ראיתם כתבה על התקנת על 3 1000 מגה הרץ או משהו בכיוון שוב תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם המחשב יסתדר(יהיה קצת איטי) ואם הוא יוריד את הגרפיקה ויעשה טוויקים אז המחשב אפילו יכול להיות מהיר כל עוד זה לא למשחקים(חוץ מסוליטר אולי).אבל לאינטרנט ואופיס זה יכול להיות אחלה מחשב.

אפילו אמא שלי משתמשת לעבודה שלה במחשב יותר חלש וXP רץ לה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים רק לידע כללי אני לא מתלהב או משהו אבל המערכת שלי כיום פנטיום 3 1000 מגה הרץ 512 SDRAM כרטיס מסך ATI 9500 PRO הוא מריץ את ווינודס אקס פי בצורה חלקה עם אנטי וירוס והרבה תוכנות ברקע וגם משחקים כמו פרו איבולושן 6 על הגדרות גבוהות פיפא 2007 אן בי איי 2007 וגם ניד פור ספיד קארבון על הגדרות בינוניות כרגע בגלל חוסר תקציב אני נישאר עם המחשב הזה סך הכול שאלתי עם מישהו יודע פלוס מינוס איך ירוץ על המפרט שלי אני יודע שאין לי מחשב חזק סך הכול ביקשתי את חוות דעתכם מה אני צריך לשפר ואם אני יוריד חלק מהשירותים בויסטה האם זה יעזור טיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...