Sandisk Sansa, או Apple iPod Nano?? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sandisk Sansa, או Apple iPod Nano??

amitbl

Recommended Posts

הסאנסה נגן מעולה וגם הנאנו.. אם תחפש קצת ביקורות על הסאנסה תראה שבעיקר משווים אותו לנאנו ולכן תוכל גם להבין מזה מה יותר טוב.. הדגם של המכשיר של אח שלך הוא Sansa E280... כל המכשירים נורא זולים וגם טובים ככה שהם ממש משתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שהג'ויסטיק מעצבן, שכן אין בו בכלל ג'ויסטיק.

סאנסה ללא ספק, מציע המון פיצ'רים, עולה ה-ר-ב-ה פחות, ולא ימות לך אחרי 18 חודשים. גם מציע איכות שמע טובה בנוסף לכל.

אין סיבה בעולם להוציא כסף על אייפוד, זה "שלם יותר קבל פחות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שהג'ויסטיק מעצבן, שכן אין בו בכלל ג'ויסטיק.

סאנסה ללא ספק, מציע המון פיצ'רים, עולה ה-ר-ב-ה פחות, ולא ימות לך אחרי 18 חודשים. גם מציע איכות שמע טובה בנוסף לכל.

אין סיבה בעולם להוציא כסף על אייפוד, זה "שלם יותר קבל פחות"

מחזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנאנו דור שני לא מתפרק והוא בנוי טוב וחזק מאוד.

יתרונות של הנאנו - הרבה הרבה יותר נוח מהסנסה, תמיכה בעברית, יותר דק (לא לכולם זה יתרון), כל המכשיר עשוי אלומיניום לעומת שהחלק הקדמי בסנסה עשוי מפלסטיק שיכול להישרט יותר בקלות. לפי דעתי העיצוב שלו יותר יפה משל הסנסה....אבל זה כבר עניין של טעם.

יתרונות של הסנסה - הרבה יותר פיצ'רים: רדיו הקלטה, הצגת סרטים, יש מסך יותר גדול,UMS וגם MTP,אופציית הרחבה, אפשר להחליף . הרבה יותר זול מהנאנו. יותר משתלם.....למי שמחפש נגן טוב וזול זה הנגן בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, לדור השלישי של ה- היתה זוועתית שבמקרים הגרועים ביותר הסוללה מתה אחרי חודשים ספורים (לי היא מתה אחרי שנה וחצי בערך, אבל החלפתי בלי בעיה).

בנוסף, עד הדורות האחרונים לאייפודים היו זמני לא משהו בכלל, עכשיו זה שונה.

אבל סטיגמה נשארת לנצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותם.. בכל מקרה אני ראיתי את הנאנו ויש לי את הסנסה וכמו שכאן כולם אומרים, אפילו איכות הבניה של הסאנסה יותר טובה.. הוא מרגיש יותר מאסיבי(הוא מעט יותר גדול.. לא משהו שישנה לכם או תשימו לב אליו) הוא גם נראה יותר טוב מהגלילה שלו יותר נוחה...

גם הממשק הרבה יותר נוח והמסך זה יתרון לא קטן מכיוון שהכל יותר ברור ויותר גדול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, עד הדורות האחרונים לאייפודים היו זמני לא משהו בכלל, עכשיו זה שונה.

אבל סטיגמה נשארת לנצח

לנצח נשארת, אולי כי היא עדיין נכונה חלקית?

לגבי הדור 5.5 ונאנו דור 2 עוד לא יודעים, אבל עד לדור ה 5 זה עדיין נכון.

אני מכיר מספר לא מבוטל של מכשירי אייפוד מיני שקיפחו חייהם אחרי 16-18 חודשים, מספר מכשירי אייפוד דור 5 שקיפחו חייהם אחרי שנה אחת בלבד, ועוד מספר לא קטן של מכשירי אייפוד נאנו דור ראשון שנלקחו בטרם עת, הכל בגלל הסוללה שהלכה לעולמה מוקדם. זה יותר מסתם צירוף מקרים, שזה קורה אצל כל כך הרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...