שלום, עזרה בקשר לרכישת נגן מחו"ל (תקציב לא משנה). - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום, עזרה בקשר לרכישת נגן מחו"ל (תקציב לא משנה).

Elevation

Recommended Posts

אני מעוניין בנגן, שיהיה מעל 10G, הכי חשובה האיכות, שיבוא עם כבר טובות, לא רוצה לרכוש בנפרד, ומאוד חשוב שיהיה קטן (עדיפות לדק וגבוה על פני עבה ושמן).

אם יציג ווידיאו מה טוב, אבל הכי חשובה האיכות.... לא באסים מטורפים או משהו, אבל שהשמע יהיה חד, נקי, ומפורט ככל האפשר.

בתודה ענקית! גבריאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המימדים שלו, אחי? איזה סוג אוזניות באות איתו? האם הוא מנגן את כל קובצי הווידאו? מה המסך? האם הוא האבסולוטי בנוגע לאיכות שמע? ואם האיכות שמע זה דיוק ועומק, או פירוט?

עכשיו, אני מניח שזה - http://archos.e-shop.co.il/Product.asp?Pid=XS202S&Cat2Cat1ID=3&Cat2ID=0 לא עומד בצל שלו.... אבל הנה, הוא גם כן קטנטן ובגודל הזה....

עכשיו, בקשר לנגני פלאש.... מעבר לכמות מידע.... באיכות שמע ובאפשרויות.... האם הנגני מבוססי HD עולים עליהם גם כן?

הא... נגן כזה.... הוא רחוק מלהיות Skeep Free, נכון? לא טוב לג'וגינג? והאם הוא Plug and Play?

בתודה ענקית, גבריאל.

נ.ב.

רק 11 שעות השמעה ורק 2 שעות צפיה בווידאו? קצת מאכזב, לא?

ולפי מה שראיתי, הוא לא תומך בOGG?

(על ACC אני אפילו לא מדבר).

נ.ב.ב.

האם אני יכול להעביר שירים מנגן אחר ישירות אליו?

האם אני יכול לחבר אולו ישירות לטלוויזיה ולצפות ממנו?

ראיתי שרק בגרסאת ה60G יש HOST. מזה? והאם יש פונקציות נוספות שיש רק ב60G?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה-מה-מה-מה-מה-מהההה????????

ההודעה שלך מבולגנת בטירוף, נאלצתי להביא חוקר הירוגליפים שיפענח אותה x_X בבקשה לכתוב בצורה מסודרת!

אוקיי, נתחיל-

המימדים של ה ZVM-

10.4 ס"מ אורך, 6.1 רוחב, 1.83 עובי לנפח של ה 30 ג'יגה, עוד 30 מ"מ עובי ל 60 ג'יגה. המסך איכותי מאוד, 2.5" ברזולוציה של 320X240 עם 262,144 צבעים. הוא מנגן AVI בקודקים DIVX ו XVID ללא המרה, וגם MPEG-4 ו WMV. ככה שאת רוב מה שתעביר אליו לא תצטרך להמיר. מבחינת איכות שמע, גם עומק, גם דיוק, וגם פירוט, הוא אחד מהנגנים המובילים בשוק, במקום גבוה ביניהם. מגיעות איתו האוזניות EP480. הן לא בדיוק מדהימות, אבל מרשימות בתור אוזניות באנדל.

הארכוס XS202 קצר וקצת שמנמן (1.9 ס"מ עובי) ולכן מרגיש לא כל כך פרופורציונלי, למרות שהוא עדיין נוח ביד.

נגני פלאש- נגני ה HD כבר לא עולים עליהם מבחינת איכות שמע ואפשרויות. המקום היחיד בו נגני הפלאש עדיין נופלים זה בנגינת הוידאו.

סקיפ פרי- אם אתה מתכוון בין שיר לשיר, יש רווח של חצי שניה בערך. נגני הארדיסק לא טובים במיוחד לג'וגינג בעיקר בגלל המשקל (מעל 100 גרם), הם כבר לא רגישים כמו שהיו.

שני הנגנים הנ"ל הם Plug&Play.

זמני הסוללה- מאיפה זמני הסוללה המומצאים והמאכזבים מאוד האלו?

ה ZVM מחזיק 14 שעות מוזיקה, או 4-4.5 שעות וידאו.

לא תומך OGG או AAC

אי אפשר להעביר אליו שירים מנגן אחר (זה בעצם HOST, יש רק ב 60 ג'יגה, שם אפשר)

אפשר לחבר לטלויזיה ולצפות ממנו באיכות טובה מאוד (דרוש כבל RCA ל 3.5 מ"מ, נמכר בכל חנות לציוד וידאו)

חוץ מ HOST אין פונקציות אחרות שייחודיות ל 60 ג'יגה.

פעם הבאה שאתה מגיב, בבקשה מסודר, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iriver U10/Clix (זה אותו נגן, פשוט ה U10 זה עד 1 ג'יגה, ה 2 וה 4 נקראים קליקס)

Creative Zen V/ V plus (ההבדלים בין הפלוס לוי הרגיל הם תמיכה בנגינת סרטוני וידאו בפלוס, ורדיו בפלוס)

ה U10 והקליקס באים עם סנהייזר mx400

ה ZV וה ZVP באים עם EP480.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגנים של אייריבר כבר די מזמן לא באים עם של סנהייזר.

אם הזכרת את הזן v ....לפני כמה ימים ראיתי אותו פעם ראשונה....נגן קטן מאוד אבל נראה צעצוע.....ממש ממש צעצוע ....וגם הוא בכלל בכלל לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגנים של אייריבר כבר די מזמן לא באים עם של סנהייזר.

הפתעה, הם כן.

מנסיון אישי עם ה U10 וה T10, ולמעשה כל סדרת ה T- אני יכול להגיד לך שהם באים עם ה mx400 המדוברות.

Elevation- נראים די כבדים? אתה בסדר? :S

אתה אומר שהם נראים כבדים ועוד מבקש משהו כמו ה E250?

ה שוקלים 43.5 גרם, ה U10 והקליקס בערך 70.

ה E250 שוקל 77, האייפוד 42 נאנו.

תמונת המחשת גודל של ה V:

zenvtictac2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיזו בחינה?

מבחינת הוידאו והמסך- ה U10/קליקס מובילים בפער עצום.

אבל מכשירי ה מציעים גם Line in, טובות במעט בבאנדל (זניח), ומחיר נמוך יותר.

*אותי אישית עיצבן הממשק האיטי של ה U10/קליקס |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי כבר.

בפלוס יש תמיכה בנגינת סרטוני , ויש רדיו.

האיכות כמעט זהה לזו של ה ZVM, לגבי השוואה ל ZUNE אני לא יכול לתת לך מידע מדויק- שכן ה ZVM טוב מה ZUNE. אז זה צריך להיות איפושהו באיזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...