הזמנה למסיבת ההתקנה בירושלים - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה למסיבת ההתקנה בירושלים

lfnuke2

Recommended Posts

ביום שלישי, ה28/11/2006, נבצע התקנה של מערכות לינוקס על מחשבים של אנשים אשר יחפצו בכך. מסיבת ההתקנה תתפרס על חצי יום ויהיה ניתן להגיע להתקין לינוקס על המחשב בין השעות 15:00 ו21:00 (אנחנו במקום עד 22:00).

מסיבת ההתקנה תיערך בבניין שפרינצק באוניברסיטה העברית גבעת רם.

למה כדאי לי להתקין לינוקס?

- התנסות חדשה! יהיה באפשרותך להכיר מערכת חדשה ללא מאמץ מיוחד מצידך להתקינה, כי אנו נעשה זאת בשבילך! תוכל להרחיב את אופקיך!

- כי זה בחינם! אנו נתקין בשבילך את המערכת ונעזור לך ללא כל תשלום, רק הבא את המחשב!

- בשביל להתקדם! עולם הלינוקס הוא עולם שמתקדם בצורה מהירה ומרשימה. תוכל להצטרף לזרם ההולך וגובר של מערכת חופשית ללא תלות בענקיות תוכנה שנלחמות בך!

- כדי להפסיק להלחם במחשב! לא נמאס לך לתחזק את הוינדוז? לא נמאס לך שבשביל להפעיל וינדוז בצורה נורמאלית אתה חייב להריץ ברקע אנטיוירוסים, אנטי רוגלות, הגנות וכו' שגונבות לך משאבים? בלינוקס אתה לא צריך את כל אלה מכיוון שהיא מאובטחת מבסיסה ולכן יישאר לך הרבה זכרון וזמן מעבד פנויים לבצע דברים חשובים יותר!

- כי לא צריך לפרמט כל תקופה! מערכת ההפעלה לינוקס היא מערכת יציבה שאינה צוברת זבל, כל התוכנות שזמינות להורדה עוברות בדיקות מקיפות ובנויות בצורה שהן יפעלו באופן מיטבי עם הלינוקס בלי להשאיר אחריהן זבל אחרי שהן נמחקות ובלי להשאיר רישומים (registry), ולכן המערכת נשארת נקייה ויציבה!

- כי לינוקס לא מסובכת כמו שכולם חושבים! בואו למסיבת ההתקנה ואנו נגדיר לכם מראש הכל ואחר כך כל מה שתצטרכו הוא לפתוח את הלינוקס ולהשתמש בו!

אז בואו להתקין לינוקס גם על המחשב שלכם ולא תתאכזבו!

www.jlc.org.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי זה רחוק איך אני יסחוב את המחשב

בכל מקרה יש כאן 3 ימים נושא שעומד כאן בלי תגובה אחת שלי עם יובונטו !

מישהו יכול להסביר לי למה 3 הפצות שונות לא עובדות אצלי !?!?!?

כנראה שמן השמים רוצים שתסע לירושלים ,ועל הדרך תתפלל קצת בכותל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שמן השמים רוצים שתסע לירושלים ,ועל הדרך תתפלל קצת בכותל :)

קצת קשה להיות בכותל עם קומיופקייס שצריך לסחוב .

טיולים לירושלים לא חסרים לי , לוקח קו 433 אקפסרס מראשון לתחנה בירושלים ומסתובב קצת .

אבל אהבתי את המשפט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...