לעשות chek in מהקלטת המיני דיסק - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעשות chek in מהקלטת המיני דיסק

moshe10952

Recommended Posts

אני מכיר את העצומה - בעצמי חשבתי להשתתף בה ,

הפאטץ זה דווקא דבר הגיוני , אבל הבעייה היא שהחומרה שמדובר עליה היא המינידיסק עצמו - חומרה קצת פחות מוכרת למתכנתים שרגילים לפרוטוקולים מוכרים וחומרת מחשבים, אבל אולי - מי יודע :) בואו נקווה ונאמין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הגרוע אפשר להקליט דרך היציאה האנלוגית (של האוזניות)

לתוך הline in של המחשב. (בתקווה שיש כרטיס קול סביר.)

אני עושה את זה במינידיסקים של חברים, מתי שאני רוצה להשתמש במינידיסק להקליט

חזרות שלהם. (הם מנגנים, הכל מחובר למיקסר, ואני מקליט עם המיני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , זה שהוא שם תמונה של בחורה זה לא אומר שהוא בחורה ;D

בכל מקרה שתבין : אין שום (!!) דרך לעשות העברה בצורה דיגיטלית (ואני מתכוון להעברת קובץ לא הקלטה אופטית) מהמינידיסק למחשב , ומן הסתם אין שום דרך להעביר אודיו מהמינידיסק למחשב במהירות גבוה יותר מזמן אמת. הדרך היחידה היא הקלטה בזמן אמת למחשב שזה כמו להקליט מכל דבר אחר , דיסקמן ווקמן וכו'. (ואתה לא חייב תוכנת הקלטה צד שלישי,למרות שמומלץ,אך יש גם בווינדוס).

שתבין גם , זה לא מגבלה טכנית אלא אינטרס מובהק של סוני נגד העתקה לא חוקית של זה הכל , והמוזיקה מגלגלת הרבה הרבה יותר כסף מהמינידיסקים, אז ספק אם זה ישתנה... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמע,

לא יודע מה איתכם, אני אישית גם חיפשתי המון זמן את הפיצ'ר הזה.

מאחר שאני אוהד הדוק של מינידיסקו (האתר-www.minidisco.com) ואפילו הזמנתי משם שני מינידיסקים שונים, אני בודק אותו לעיתים תכופות, ולא מזמן מה אני רואה שם? גירסא של נרו שביחד עם תוכנה בשם simple burner מאפשרת צ'ק אין ואאוט לא מוגבל, כן שמעת אותי לא מוגבל!.. (היא עלתה רק 13 דולר) הבעיה היא שעכשיו כשאני מסתכל אין אף איזכור לזה... אתה תמיד יכול לבקש מהם מידע על זה במייל (יש להם שירות לקוחות יוצא מן הכלל) את הפרטים המלאים על איך זה עובד הם יסבירו לך יותר טוב ממני, בלי קשר לעובדה שאני לא זוכר במדיוק איך זה עובד...

בכל אופן, מרווה שעזרתי :saint:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...