מה ההבדל בין Quick Format לבין Format רגיל? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין Quick Format לבין Format רגיל?

Mor Abergel

Recommended Posts

אם אתה לא יודע אל תגיב.

פירמוט רגיל בודק אם יש בדיסק סקטורים פגומים, מסמן אותם ובכך מונע אפשרות שמידע יכנס לסקטור שכזה (ורוב הסיכויים שילך לעזאזל משם).

פירמוט מהיר לא עושה את זה.

אם זה ממש חשוב לך לבדוק (בעיות עם הHD, שגיאות חוזרות,איבוד מידע וכו') תוכל להשתמש בתוכנה שמציע היצרן של הHD באתר שלו. (אני יודע ב100% שיש לWD תוכנה שכזו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא מחק 40 GB בשנייה?

FORMAT זה בעצם לא מחיקה אלא קביעת המערכת קבצים של הדיסק קשיח(מכאן גם השם של המילה).ככה שאתה פשוט הגדרת שהכונן יפעל בNTFS(נראה לי) ואז כתוצאה מזה המידע נמחק.זה לא ממש ביצע פעולה של מחיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה לא טוב מה שעשיתי?

פירמטתי את המחשב שלי.. ראו מפרט!

העברתי את כל ה-40GB ממהארד דיסק של ה-250GB להארד דיסק של ה-80GB .

עשיתי את כל זה ב-QUICK FORMAT..

אם זה ממש חשוב לך לבדוק (בעיות עם הHD, שגיאות חוזרות,איבוד מידע וכו') תוכל להשתמש בתוכנה שמציע היצרן של הHD באתר שלו. (אני יודע ב100% שיש לWD תוכנה שכזו)

אתה יכול להשיג לי אותה בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע אל תגיב.

פירמוט רגיל בודק אם יש בדיסק סקטורים פגומים, מסמן אותם ובכך מונע אפשרות שמידע יכנס לסקטור שכזה (ורוב הסיכויים שילך לעזאזל משם).

פירמוט מהיר לא עושה את זה.

אולי אני טועה, או לא זוכר נכון.... אבל תמיד חשבתי ש-Scan disk בסריקה מלאה סורקת ומסמנת סקטורים פגומים... ואילו פירמוט קובע את מצב התאים של הדיסק קשיח לערך מסויים ב-HEX (לא זוכר לאיזו מטרה, אולי נוח לעבוד איתו למערכות הפעלה) - פירמוט מהיר סך הכל מסמן את התאים כרייקים וזהו. מישהו שיודע עניין שיתקן איפה שצריך כי מישהו פה טועה... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...