WD1500AHFD - בדיקות וביקורת קטנה - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WD1500AHFD - בדיקות וביקורת קטנה

Bagheera

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

x-dude, אם מדברים רק על ביצועים רפטור בודד VS כוננים רגילים ברייד, למה לדחוף אמינות? לא כולם פוביים מאיבוד מידע.

בכל מקרה מערך רייד 0 של כוננים רגילים אולי יראה קצבי קריאה כתיבה גבוהים יותר מראפטור בודד, אך זמני גישה ישארו כמעט ללא שינוי.

השיקולים יכולים להשתנות מאדם לאדם. אחד יכול להתפשר על ראפטור והשני באותו סכום יעדיף 3*250 ברייד5....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמו שאמרתי למעלה, רכשתי בסופו של דבר שני כונני SCSI ואני הולך ליישם רייד 0, כי אני לא פוחד מאיבוד מידע, מכיון שאני ממקם עליו קבצי החלפה וכדו'.

כנראה אצטרך את עזרתכם בענין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להביא באנצ שאומר שזוג כוננים רגילים ב RAID 0 יותר טוב מרפטור יחיד כלשהו?

לרוב הדבר היחידי שיותר מהיר מרפטור יחיד זה זוג רפטורים ב RAID 0.

צירפתי בדיקת HD TACH שלי (זוג 1600JS פשוטים זולים ורגילים על ICH8R).

(ד"א, המחשב כבר עייף אז אל תתייחס לאחוז השימוש במעבד, בדרך כלל זה על 2-3 אחוז גג)

כמו שאתה רואה קצב הקריאה גבוה בהרבה מהראפטור וזמני הגישה יפים יותר מHD "רגיל" בודד (11MS לעומת 13MS) אבל עדיין לא יפים כמו הראפטור (MS8-7).

קח בחשבון שמדובר בזוג כוננים פשוטים וזולים!

לא בגירסת רייד מיוחדת ולא באיזה ברקודה מסדרה 10 :P

זוג כוננים כאלה עולים בערך 650 שקל ואתה מקבל 320GB, הראפטור הגדול ביותר עולה 1500 שקל ואתה מקבל 150GB....

בקשר לביקורת,

אחלה ביקורת!

נהנתי מאוד לקרוא אותה, הרבה (טובות מאוד), סרטון ובנצ'ים בלי יותר מידי דיבורים. :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הלוח הנ"ל היה לי את האינפיניטי 975X שהגיע עם ICH7R, הביצועים היו זהים...

אני כמעט בטוח שהICH6R ייתן גם הוא את אותם ביצועים כי בכולם קיימת טכנולוגיית הINTEL MATRIX RAID....

בכל מקרה יש פה ללא כל ספק עבודה מוצלחת מאוד של הבקר שמנצל את שני הכוננים בצורה מעולה (אם כי השיפור עם 3 או 4 כוננים ברייד 0 על הבקרים של הוא נמוך ועלוב יחסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה לא הגיוני...

יש לי זוג WD800JD ברייד 0, עם בקר של (לא זוכר את הדגם כרגע)

יוצא לי פחות או יותר את אותם הנתונים כמו ל Bagheera חוץ מה BURST SPEED, שהיא פי 10 פחות!

עכשיו לא נראה לי הגיוני שיש כאלה הבדלים בין הארדיסקים. אפילו בקר חרא כמו שיש לי לא יכול לתת כאלה הבדלים. ועוד רק בפרמטר אחד!

למישהו יש הסבר הגיוני לתופעה? ???

מצורף קובץ הבנצ':

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקר רייד של ....

מה ציפית?

וזה ממש אבל ממש לא הבדל ביצועים רק בBURST!

תסתכל על ירידת קצב הקריאה אצלך, אצלי היא מסתיימת ב100MB\S+ ואצלך ב60MB\S+.

זמני גישה, אצלי 11.7MS ואצלך 14.4MS!

שים את הזוג הזה על בקר ICH7R\ICH8R ותראה איך הביצועים ישתנו (כמובן שזה דורש מערכת מבוססת ...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כל שאר הביצועים זה בכלל גודל ההארדיסק. שלי כולה 160 ג'יגה ולכן בסוף הוא נופל

אני מבין ש פחות טוב אבל כל הנתונים האחרים יש הבדלים קטנים יחסית. ב BURST יש הבדלים של סדר גדול כבר. פי 10! זה לא הגיוני.

גם תסתכל על הבדיקה של ה RAPTOR. גם הוא אפילו פי 20 פחות ממך. משהו לא בסדר בבדיקה שלך לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...