מה לא משתלם בTT Toughpower? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לא משתלם בTT Toughpower?

parAzoid

Recommended Posts

כמו שכתוב בכותרת, למה הוא לא משתלם?

אני מדבר כרגע על הגרסא של ה600W:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5374

הוא עולה רק 40 ש"ח יותר מהCORSAIR 520W, והם אמורים להיות בארך באותה רמה [שניהם קיבלו 9 אצל JONNYGURU].

הוא גם יותר זול ב15 ש"ח מהSeasonic S12 550W.

אז מה לא משתלם בו? הרי זה ספק מעולה לבי ביקורות לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרת הtoughpower מבטלת את כל מה שחשבו על עכשיו על ThermalTake לגבי ספקים. אנשים שפירקו את הספקים האלה לגורמים מאשרים שאכן מדובר בספקים איכותיים מאוד שלא דומים לזבל שTT ייצרה עד עכשיו.

אני כרגע גם מתלבט לגבי ספקים וככל הנראה שבסופו של דבר אלך על ה toughpower 650W מפה:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=2933&Pname=THERMALTAKE

60 ש"ח יותר מהספק שנמכר בנועה ואתה מקבל עוד 4A למסילות ה12V ויותר חשוב עוד שנתיים אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את ה Purepower 680w שהתקלקל, לא היה ליבואן וקיבלתי במקום Toughpower 650w.

עוד לא היה לי זמן לעשות O.C למערכת. כשניסיתי למצוא עליו ביקורות לא מצאתי... רק קיבלתי תגובה:

ה-ToughtPower הוא ספק מעולה. הוא לא שווה את המחיר שלו, אבל במקרה שלך אתה לא קונה אותו, לכן אין לך מה לדאוג.

אשמח לקבל לינק לביקורות עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר טוב בו?

ומה יותר טוב, הCORSAIR 520W או הTOUGHPOWER 600W ? [בלי להתייחס להספקים כרגע]

הcorsair מיוצר ע"י seasonic לעומת הtoughpower שמיוצר ע"י CWT.

לCWT היו בעבר בעיות כשהם ייצרו ספקים עם קבלי Fuhjyyu. סדרת הtoughpower היא נטולת קבלים בעייתיים אלו ולכן אין איתם שום בעיה והחברה הזו נחשבת איכותית מאוד. עם זאת, ספקי הseasonic של מבחינת יציבות ואיכות חומרים טיפה טיפה יותר טובים וזה מתבטא באחריות יותר ארוכה.

היתרונות והחסרונות של כל ספק:

corsair: אחריות 5 שנים (ברוב החנויות - לא בכולם) , 3 מסילות וירטואליות ב12V של 18A , עומס כולל של 40A

toughpower 600W: אחריות 3 שנים (בחלק מהחנויות שנה אחת בלבד - זהירות), 4 מסילות וירטואליות ב12V של 18A, עומס כולל של 48A

שניהם איכותיים מאוד, הcorsair כנראה איכותי יותר אך גם חלש יותר. תעשה את השיקולים שלך - מה שלא תחליט בין השניים זו תהיה קנייה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא שוק ספק הCORSAIR

ואני לא מדבר מתוך דעות קדומות על TT אלא מניסיון

כשאתה אומר ניסיון אני מבין שהיו לך את שני הספקים האלה על אותו מחשב, עשית בדיקות עליהם והשוות תוצאות? אני מניח שלא...

אין ספק שאם לא יהיה לו שימוש ב80W הנוספים שילך על הcorsair. אבל ה80W עשויים להיות ההבדל של יכולת או יכולת OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...