המחשב מרעיש גם בלי שמופעל עליו כלום - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מרעיש גם בלי שמופעל עליו כלום

dante123

Recommended Posts

שלום חבר'ה :hi:

קניתי מחשב לפני כחודש בערך ושמתי לב שהוא מרעיש גם שאני בדסקטופ ומופעל רק ביטורנט.

זה ממש מפריע שאני הולך לישון, למשל.

רציתי לשאול, האם מישהו יודע איך אפשר להוריד את עוצמת הרעש?(ניקיתי אבק מהמאווררים, אבל בלוח אם לא נגעתי, לא הייתי בטוח אם זה קשור לרעש)

צריך לקנות מאווררים חדשים? אני משתמש במאווררי הסטוק של ה6919 compucase (ואני אשמח אם מישהו יגיד לי מהניסיון שלו האם יש הבדל משמעותי בין מאוורים נפרדים או מאווררים שבו עם ה6919).

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח את המארז, תגע באחד המאוררים כדי שהוא לא יוכל לזוז ותפעיל את המחשב. ברגע ששאר המאוררים עובדים, תבדוק אם יש רעש או לא. אל תחזיק את המאורר יותר מכמה שניות! תעשה את זה לכל המאוררים עד שתדע איזה מהם עושה את הרעש ותחזור לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, לפי מה שבדקתי ל6919 יש שני מאווררים (קדמי (optional) ואחורי) אבל לי יש רק אחד (בפתח הקדמי אין אוורור)

הפעלתי את המחשב והרעש של של הכונן הקשיח\ הלוח אם (מאמין שזה בא מהכונן) פשוט לא אפשר לי לשמוע את המאוורר.לכן זה לא כל כך אפקטיבי אם אני אעצור את המאוורר.

אחרי שהדלקתי והשארתי אותו במשך חמש דקות הרעש של הכונן כבר לא נשמע ונשמעו שני המאווררים (אחורי+מעבד). אז ממה ששמעתי המאוורר של המעבד דווקא מרעיש עוד יותר. אבל בכל זאת, קשה שהHD גם מרעיש.

אז יש דרך לעצור את המאוורר של המעבד\ המאוורר האחורי? :-\

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ ברוב המקרים זה מאורר שלא יושב טוב,או מאורר שחוק,ולפעמים זה נשמע כאילו מהכונן וזה לא.

לכן,לאחר שפתחת את המארז שהמחשב עובד בעדינות תפסיק בנגיעת אצבע את המאוררים אחד אחד בתורו ותראה מי מרעיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תודה על העצה שלך שבזמן השימוש, ואכן שמתי לב שהמאוורר של המעבד רועש מאוד, זה נשמע כמו מפעל. את המאוורר האחורי כמעט ולא שומעים

הHD לא היה קשור בכלל. מהלוח אם אכן יש רעשים (וחשבתי שזה הגורם לבעיה) אבל אחרי שעצרתי את המאוורר של המעבד זה היה שקט למדי.

עכשיו, הגענו למסקנה שזה המאוורר של המעבד (ועוד שאלה, צריך להוסיף עוד מאוורר?זה לא רק יוסיף לרעש? :nixweiss:), מה צריך לעשות?להחליף משחה תרמית (נדמה שקוראים לזה ככה)(המחשב נקנה לפני חודש-חודשיים, אז לא נראה לי שהיא הספיקה להישחק כבר)?להחליף מאוורר?ולמישהו פה היה ניסיון עם המאורר של ה3800X2?יש הבדל גדול בין שניהם?

תודה על העזרה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב המשוער לאחד טוב? :nixweiss:

למישהו פה היה את ה3800X2 והחליף מאוורר?

אגב, במה עוד מאוורר יועיל?זה לא רק יגביר את הרעש?

עריכה: WTF? 200+?אין מחירים יותר הגיוניים?(רק עכשיו קניתי את הG5 :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,לא

המאוורר של המארז בסדר, המאוורר של המעבד מרעיש

לא אמרתי עוד מאוורר. אמרתי להחליף - במקום הקודם
אתה התכוונת למאוורר של המעבד (שזה הגיוני, בגלל שאי אפשר להכניס שני מאווררים למעבד), אני התכוונתי לזה של המארז (שעולה 50 שקל).

במה עוד מאוורר עוזר?זה לא ירעיש עוד יותר (מארז)?

אגב, אפשר להוריד את הרעש גם בלוח אם? כי כשאני עוצר את המאוורר של המעבד עדיין יש רעש (אפילו קטן) של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...