להקיא מתושבי שדרות - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להקיא מתושבי שדרות

Guy King

Recommended Posts

יאפ, כל השמאל הזה, איך הוא הורס את המדינה.

אני מבקש ממך, בכל לשון של בקשה להפסיק עם הגישת "ימין גאון שמאל לטמיון" - לא כללללללל השמאל חשב שירו קסאמים על המחבלים בגלל שהם מחבלים נבלות והפלשתינאים אומללים, השמאל הרדיקלי חשב את זה, זה כמו שאומר שכלללללל הימנים רצחו את יצחק רבין.

אני שמאלני, אפילו שמאלני מניאק If you will ואני לא חשבתי שהמתנחלים הם נבלות.

סליחה, הרשה לי לתקן את עצמי - יש מתנחלים נבלות אבל, ואתה לא תאמין - יש גם מתנחלים שהם לא נבלות!

אומנם המין האנושי מחולק לקבוצות שונות ומשונות ואפשר להכיל מספר דברים על קבוצות, אבל בכל זאת כל אדם הוא לרשות עצמו והחלטותיו ברשותו, לא בקבוצתו.

אל תבלבל את מילפורד עם העובדות, שהרי יש לו את התיאוריה............................ ובעיקר את השחצנות והיוהרה ולפעמים גם לשון לא ראויה לבני תרבות. שים לב שבפעמיים בהם התיחס לדברי כתב דברים שאינם אמת אלא פרשנותו שלו והדבקת מה שמעולם לא נאמר. אבל למה נעסוק בקטנות ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:kopfpatsch:

צריך מעט שכל בשביל לקלוט ציניות, וממש מעט יותר מזה בשביל לקלוט את המשמעות האמיתית מאחורי ההודעה הצינית..

כנראה שאת המעט יותר הזה אין לך.. :nixweiss:

strate from the horses mouth

מהיכן בדיוק הטיעון הזה בענין הקסאמים והסוכריות? אולי בחלק בו הצגתי את האופן בו אנשי הימין תוקפים את הקיבוצים, אשר בפועל גילו יותר יכולת עמידה ודבקות במטרת הקמת ובניית המדינה? אולי בחלק בו הצגתי את ההבדל בין אופן ההתיחסות לנושא של אנשי שדרות היום לעומת אנשי הקיבוצים אז, וטענתי שזה בגלל החינוך ה"שמאלני" שלהם שאותו אנשי הימין תוקפים כל הזמן?

לפחות תדייק גם כשאתה משמיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תבינו אותם

נכון שזאת חוצפה מיצדם שהם מתעקשים להישאר על חשבון מישהו אחר

אבל את הקאסמים הם מקבלים על הראש כל יום ולא פעם אחת אלא כמה פעמים ביום

מה עוד שהערבים הזונות האלו השתכללו הם כבר לא שולחים קאסמים רגילים אלא משודרגים עם הרבה חלקים בפנים כלומר היום הפגיעה ההיקפית של קאסם יותר גרועה ויותר קטלנית. (אני יודע כי אני נמצא שם הרבה לצערי ,לא גר שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עדין - זה לא כ"כ נורא בשביל שהם יבזו את עצמם ויתנהגו ככה בשביל להשאר עוד 3 ימים באילת. זה כבר נמשך להם בערך 2000 ימים, וזה ימשך כנראה עוד כמה מאות ימים אם לא אלפים. 3 ימים נוספים בבית-מלון באילת לא שווים את התגובה הבזויה שלהם. ועוד כמה דברים - אם זה היה כ"כ נורא הם היו קמים ועוזבים (ולעזאזל העקרונות או שלא מצליחים למכור את הבית אם יש לך משפחה וכל יום נהרגים כמה אנשים. אבל זה לא המצב, בממוצע יש הרוג אחד בשנה), ושוב - זה לא עד כדאי כך בלתי נסבל כי עדיין בתאונות (דרכים וביתיות) במהלך ה-6 שנים האחרונות סביר מאוד שבשדרות נהרגו ונפצעו יותר אנשים מאשר מהקסאמים.

בקיצור - רק מצב אמיתי וממשי של השרדות (כלומר - אם הם חוזרים הביתה, סיכוי מאוד מאוד גבוה שהם יהרגו או יפצעו) מצדיק התנהגות כזו. ולמרות הקאסמים - זה ממש לא מתקרב להיות המצב. היו 6 הרוגים ב-6 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Old Cat,

יש כפתור בשם modify.gif - תשתמש בו!

מאד אודה אם תסביר איך ומה ולמה, בבקשה.

גם אודה לך אם תשלח מסר ותסביר איך משלבים בהודעה אחת ציטוטים מכמה הודעות קודמות, ואף של אנשים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תבינו אותם

נכון שזאת חוצפה מיצדם שהם מתעקשים להישאר על חשבון מישהו אחר

אבל את הקאסמים הם מקבלים על הראש כל יום ולא פעם אחת אלא כמה פעמים ביום

מה עוד שהערבים הזונות האלו השתכללו הם כבר לא שולחים קאסמים רגילים אלא משודרגים עם הרבה חלקים בפנים כלומר היום הפגיעה ההיקפית של קאסם יותר גרועה ויותר קטלנית. (אני יודע כי אני נמצא שם הרבה לצערי ,לא גר שם)

להבין אותם?!

למה?

גיידאמק חייב להם משהו?

אם נמאס להם מהמצב והם רוצים להתעלק על מישהו שילכו להתנחל מול הבית של פרץ ואולמרט. הם חייבים להם מתוקף תפקידם, לא גיידמאק.

מאד אודה אם תסביר איך ומה ולמה, בבקשה.

גם אודה לך אם תשלח מסר ותסביר איך משלבים בהודעה אחת ציטוטים מכמה הודעות קודמות, ואף של אנשים שונים.

כפתור העריכה נמצא בחלק העליון- שמאלי של ההודעה שלך, אתה לוחץ עליו, משנה את מה שאתה רוצה בהודעה, ולוחץ על save בחלק התחתון של החלון.

כדי לצטט כמה הודעות אתה יכול לצטט טת ההודעה שאתה רוצה, לסמן את הכול, לעשות copy, לחזור אחורה, למצוא הודעה נוספת שאתה רוצה לצטט, ללחוץ על ציטוט, להדביק לתוך החלון שיפתח את הציטוט ששמרת מקודם, לסמן שוב הכול, שוב copy וכו' וכו' וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guy King, הטענות שלך פשוט מטומטמות. אתה הרי היית בצפון בזמן המלחמה ואתה יודע מה זה לשמוע את האזעקה ואז את הפיצוצים ולדעת שאולי הפיצוץ הבא יפגע בדיוק בבית שלך - קסאם, כמו קטיושה, הוא "נשק סטטיסטי" (כדברי הפרשנים). הוא יכול לפגוע בכל מקום. כל טיל קסאם שמשוגר לעבר שדרות זה טיל עם פוטנציאל הרג זהה לזה של קטיושה או מרגמה. אם הוא פוגע ליד בן אדם - הוא הורג. זה כאילו מישהו יעמוד במרחק של 100 מטר ממך עם אקדח ויירה לכיוון שלך - רוב הכדורים לא יפגעו. אולי אחד כן. אבל גם אחד מספיק בשביל להרוג.

נכון, יש תאונות דרכים שהורגות יותר אנשים מאשר קסאמים - מה הפאקינג קשר?! לצורך העניין, כמות האנשים שנהרגו בתאונות דרכים מאז קום המדינה גבוהה משמעותית (בכ-6-7 אלף) מכמות החיילים שנפלו במערכות . אז לפי ההגיון שלך, גם מלחמה זה בקטנה. במלחמה האחרונה נהרגו כ-156 אנשים (חיילים ואזרחים) - יאללה חפיף, בשנה נהרגים פי 3 יותר אנשים בתאונות דרכים, למי אכפת!

איזו מין השוואה מפגרת זאת?!

חתול זקן, אתה צודק, פעם הקיבוצים שעל שפת הכינרת סבלו יותר מתושבי שדרות כיום ולא התלוננו. זה לא אומר שלתושבי שדרות אין *זכות לגיטימית* להתלונן ולצפות שהממשלה תעשה *משהו* כדי להפסיק את הטיווח הבלתי פוסק של העיר שלהם. אין טעם לחפור בדברים שהתרחשו לפני 40 שנה, הם לחלוטין לא רלוונטיים כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 40 שנה המדינה לא הייתה יכולה לעשות משהו בקשר לטיווח הצפון ע"י הסורים, אבל עשו הכול כדי להפסיק את הירי. היום המדינה יכולה לעשות הרבה בקשר לטיווחהדרום ע"י הפלסטינאים אבל נמנעים מלעשות משהו מועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 40 שנה המדינה לא הייתה יכולה לעשות משהו בקשר לטיווח הצפון ע"י הסורים, אבל עשו הכול כדי להפסיק את הירי. היום המדינה יכולה לעשות הרבה בקשר לטיווחהדרום ע"י הפלסטינאים אבל נמנעים מלעשות משהו מועיל.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון. המדינה בפירוש יכלה להפסיק את הירי - והיא אף עשתה זאת ב-1967 - ואז זה היה אפילו הרבה יותר קל. בניגוד לפלשתינים, הסורים לא ירו פצמ"רים מתוך שיחים ובורות שהם הסתתרו בהם אלא מתוך מוצבים גלויים ולאור יום - אפילו לא היה צורך במזל"טים ומכ"מים כדי לאתר את מקורות הירי. כל מה שהיה צריך לעשות זה להשמיד את המוצבים, אבל זה לא קרה כי זה היה ברור שצעד כזה ידרדר את האזור למלחמה. בסופו של דבר המלחמה אכן פרצה, מסיבה אחרת, ואז "טיפלנו" ברמת הגולן בצורה של "אם כבר, אז כבר".

מה שכן, אני מסכים עם החלק השני - כיום המדינה אכן יכולה לעשות הרבה, אבל לא עושה שום דבר (למעשה המצב כיום הוא תוצאה של אי-מעש מתמשך של שנים, בדיוק כמו בכל שאר מערכת הבטחון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...