איך נראה לכם אורי גלר מקופף תכפיות? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נראה לכם אורי גלר מקופף תכפיות?

IPOD73554

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני סקפטי, אבל העובדות הן חד משמעיות [אחרת היו טובעים אותו על דבר שקר]:

היו בדיקות במכון ויצמן[והתוצאות היו לטובתו]

הוא מליארדר, וחברות שילמו לו כסף, אפשר להסביר את זה בכך שהוא פשוט חקר שטחים מסויימים וידע על באר נפט כזו או אחרת אבל זה קצת מסובך.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך,

אני מתייחס בעיקר למה שאמרת -- אני מתקן את הטעות שלך, היו בדיקות ושילמו לו חברות, אלו שתי עובדות שלא אתה ולא אני יכולים לערער עליהן, אלא אם כן יתבעו אותו על דבר שקר, מה שלא עשו ב20-30 שנים האחרונות אז לא חושב שיעשו את זה עכשיו, כי זה כנראה לא שקר.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

שמת פעם על הודעות לא כל המנהלים נכנסים לכל ת'רד שקיים

ציטוט:

אין לי מושג איך הוא עושה את זה אבל פעם שהוא היה בטלויזיה הוא אמר כזה "כל אחד עכשיו שצופה שיקח כפית ויחזיק אותה ביד", ואמא שלי כמובן, מיד לקחה כפית והחזיקה אותה. אז הוא אמר לחשוב "כפית תתכופפי" או משהו כזה ופתאום הכפית ביד של אמא שלי התכופפה!! אחד הדברים המגניבים!

אישית אני חושב שהגיע הזמן שאתה ואמא שלך תלכו לקנות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שעדין לא פירסמו את הודיאו הזה:

http://www.youtube.com/watch?v=lH-6hMEdmfA

שמראה את ה"כוחות המיוחדים" שיש לאורי ביידים שהוא קם ומעקם יפה את הכפית.

וכמו שאתם רואים, זה לא טריק הוא באמת מעקם את הכפית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי אלייך ספציפית, אלא פשוט למי שמאמין שאורי גלר באמת עושה את השטויות האלה

אם הוא היה הולך למעבדות כאלה כנראה שהיו תוצאות שהיו עושות לו רע,

ולכן הוא לא הולך לעשות את זה (או מתרץ את זה בכך ש"זה לא תמיד עובד" [ובכל ההופעות שלו זה תמיד עובד? איזה מזל...])

שמע היום דיברתי עם מישהו שאני מאוד מעריך אותו בתור אחד חכם ועם הרב ידיעות בהרבה תחומים

הוא אמר לי שא:

שהוא הלך שנים למכוני מחקר ולא אחד או שנים ועכשיו נמאס לו

ב. אם הוא צדק זה אומר שאין כל כך פרנסה למדענים שלא יודעים להסביר את זה

אם הוא יכול לכופף כפית בלי לגעת ב, מה שווה כל הפיזיקה?

אבל סיכמנו שלא יודעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לחפש רחוק - בחקר החלקיקים המיקרוסקופיים חוקי הפיזיקה קורסים (למשל - חלקיק יכול להיות בשני מקומות בו זמנית) - יש עוד המון מה לתקן וללמוד בנוגע לפיזיקה.

-עריכה-

גם מעולם לא הוכיחו שכוחות על טבעיים לא קיימים. אולי יום אחד נגלה שלמחשבות שלנו (שגם לא יודעים מה זה בדיוק נפש, איך אפשר לראות מחשבה וכו') יכולה להיות השפעה על חפצים גשמיים, ואולי יש כמה אנשים שמסיבות גנטיות זה חזק יותר אצלם. ואולי לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...