איך נראה לכם אורי גלר מקופף תכפיות? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נראה לכם אורי גלר מקופף תכפיות?

IPOD73554

Recommended Posts

ראיתי אתמול תתוןכנית עליו ויש כאלה שכתבו שזה טריק קוסמים (ויש אחרים שגם יודעים לעשות את זה) ואני נוטה להאמין להם

רק בכל זאת אף אחדלא הצליח להסביר איך הוא עושה את זה, למישהו יש השערה?

נ.ב

איך רושמים את השם שלו באנגלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי מושג איך הוא עושה את זה אבל פעם שהוא היה בטלויזיה הוא אמר כזה "כל אחד עכשיו שצופה שיקח כפית ויחזיק אותה ביד", ואמא שלי כמובן, מיד לקחה כפית והחזיקה אותה. אז הוא אמר לחשוב "כפית תתכופפי" או משהו כזה ופתאום הכפית ביד של אמא שלי התכופפה!! אחד הדברים המגניבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טריק קסמים? אתה יודע איך אורי גלר עשה את רוב הכסף שלו? הוא מצא נפט ומכרות זהב והילומים לחברות ותאגידי ענק בארה"ב בעד מליוני דולרים [שהסתכמו במליארדים].

אז אני לא אומר שהוא איזה סופרמן או משהו, אבל יש בו משהו מיוחד, מעבר לזה, אמרו שבמכון ויצמן למחקר ופיתוח בישראל עשו עליו את הבדיקות ההן ובאחת מהן אורי גלר עצר את התנועה של תאי הזרע שהיו באחת המבחנות כאשר הוא שם את היד שלו מעל המבחנה....... לא יודע מה איתך לי זה לא נשמע כמו טריק אבל יש לזה גם הסבר סקפטי -- שמישהו סתם משקר ולא היו ניסויים, אבל זה יהיה מסובך כי אז מכון ויצמן היה תובע אותו, לא?

אז תשובה חד משמעית אין לי, אבל יש משהו לא רגיל באורי גלר, בין עם הוא פשוט אשף ההסוואה [מסווה את הטריקים שלו כל כך טוב שאפילו במכון ויצמן לא עלו עליו] ברמה של גאון, או שבאמת יש לו איזה שהן יכולות לא רגילות, הוא עדיין לא בנאדם רגיל.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה מאמין שאורי גלר מכופף כפיות, אז למה לא להאמין באלוהים (שלושתם),

איש השלג, המפלצת מלוך נס, אלוויס חי, השב"כ ירה ברבין, חייזרים ב-Area 51

ועוד דברים מפגרים כאלה?

אתה יודע איך אני אאמין לזה שהוא מסוגל לכופף כפית עם כוח המחשבה?

אם הוא יעמוד לידי, ישים את הכפית על השולחן ואז היא תתכופף

אם זאת כפית ביד שלו, הרי יכול להיות שהוא מכופף עם היד שלו בלי שתשים לב,

ואולי בכלל זאת כפית מיוחדת שעשויה מחומר ממש קל לכיפוף ולכן צריך להפעיל ממש קצת כוח

ואז אין מצב שתשים לב...

בכל אופן, אל תאמין לכל שטות שרואים בטלוויזיה (או בעיתון, , רדיו וכו' וכו')

עריכה:

אהה, וראיתם את הראיון עם אורי גלר במוסף 7 לילות של ידיעות?

האידיוט טען שהוא "מסוגל בוודאות להעיר את שרון, אבל הבנים שלו לא מסכימים"

ובכן אורי גלר, יש אלפי אנשים בתרדמת ברחבי העולם עם בני משפחה שאני בטוח שישמחו

שמישהו כמוך יבוא ויגרום להם להבריא. או שאתה רק יכול להעיר את מי שאסור לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אתה מאמין שאורי גלר מכופף כפיות, אז למה לא להאמין באלוהים (שלושתם),

תקרא עוד פעם תהודאה שלי

טריק קסמים? אתה יודע איך אורי גלר עשה את רוב הכסף שלו? הוא מצא נפט ומכרות זהב והילומים לחברות ותאגידי ענק בארה"ב בעד מליוני דולרים [שהסתכמו במליארדים].

אז אני לא אומר שהוא איזה סופרמן או משהו, אבל יש בו משהו מיוחד, מעבר לזה, אמרו שבמכון ויצמן למחקר ופיתוח בישראל עשו עליו את הבדיקות ההן ובאחת מהן אורי גלר עצר את התנועה של תאי הזרע שהיו באחת המבחנות כאשר הוא שם את היד שלו מעל המבחנה....... לא יודע מה איתך לי זה לא נשמע כמו טריק אבל יש לזה גם הסבר סקפטי -- שמישהו סתם משקר ולא היו ניסויים, אבל זה יהיה מסובך כי אז מכון ויצמן היה תובע אותו, לא?

אז תשובה חד משמעית אין לי, אבל יש משהו לא רגיל באורי גלר, בין עם הוא פשוט אשף ההסוואה [מסווה את הטריקים שלו כל כך טוב שאפילו במכון ויצמן לא עלו עליו] ברמה של גאון, או שבאמת יש לו איזה שהן יכולות לא רגילות, הוא עדיין לא בנאדם רגיל.

-ג'ו

אז למה הוא לא הולך למעבדות שיבדקו אותו? הוא הלך למכון ויצמן לפני כמה שנים? נדמה לי שזה לא קרה ב-20 שנה האחרונות

תחשוב שזה לא קסם מאוד מיוחד או בלתי מוסבר לעומת קסמים של Chris Angel ו-David blane ועוד רבים בטובים.

איזה קסמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי אלייך ספציפית, אלא פשוט למי שמאמין שאורי גלר באמת עושה את השטויות האלה

אם הוא היה הולך למעבדות כאלה כנראה שהיו תוצאות שהיו עושות לו רע,

ולכן הוא לא הולך לעשות את זה (או מתרץ את זה בכך ש"זה לא תמיד עובד" [ובכל ההופעות שלו זה תמיד עובד? איזה מזל...])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור פורום וטכנולוגיה???

למה לא פורום "כללי"? :kopfpatsch:

^^^^

כי אין פורום בד"ב :P

ד"א כל אחד יכל לעשות את זה עם אימונים אם אתם רוצים לדעת עוד על זה יש אר בשם בית הרוחות ויש שם מדריכים (שעובדים!!!!!) איך להיתאמן על להזיז דברים בעזרת כח המחשבה ואיך להיכנס למחשבות של אנשים אחרים.

לא זה לא פורום אז מותר לפרסם את האתר אז למי שמעוניין שיחפש בית הרוחות בGOOGLE והיכנס.

וד"א רוב הסיכויים שיש חיים בכוכבים אחרים, היה על זה תוכנית בערוץ 8 (חחח כן אני יודע שאני לפעמים דיי משועמם חחח) והסבירו שכל פעם שנוצר כוכב פעולה כימית מסוימת מתרחשת ואז נוצרים חיים.

ולכל אלה שישאלו אותי אז למה אין חיים בכל הכוכבים הינה התשובה: לא בכל כוכב יש את התנאים המתאימים להיווצרות חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הבנת הנקרא. מכיר את המושג?

לא אמרתי שאין חייזרים, אני דיברתי על תאוריות הקונספירציה שחייזרים הגיעו לכדוה"א ואנחנו

חוקרים אותם במתקן הידוע בכינוי Area 51 שמצוי במדבר נוואדה.

למען האמת, אני מאמין שיש חיים על כוכבים אחרים, פשוט בכל שסטטיסטית צריך להיות

(יש יותר מדי כוכבי לכת מכדי שאנחנו נהיה הכוכב היחידי עם חיים עליו)

בנוגע לכיפוף כפיות, אז סלח לי באמת שאני לא מאמין לחרא הזה (ועוד קריאת מחשבות? פחחחחח)

או לאתרים שטוענים שזה אפשרי ומספקים מדריכים בנושא

אז זה היה כ"כ פשוט לעשייה (ע"י קריאה של מדריך באינטרנט אפשר לכופף כפיות) המדע הקונבנציונאלי

כבר היה מכיר בקיומה של תופעת הטלקנזיס, מכיוון שהוא לא, הרשה לי להיות ספקן בנושא

ואגב, מותר "לפרסם" פורומים אחרים כאן (כלומר, לא בשביל לפרסם, אלא בשביל למשל להפנות אנשים

למישהו שיכול לעזור להם/לתת לינק לתגובה בת'רד בפורום אחר לשם הדיון וכד')

מה קשור פורום וטכנולוגיה???

למה לא פורום "כללי"? :kopfpatsch:

יופי, אתה ממש מועיל.

למה סתם לתקוע תגובה לא יעילה באמצע ת'רד? אם זה כ"כ מפריע לך, תשלח ה"פ למודר עם בקשה להעביר את הת'רד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בכל זאת אף אחדלא הצליח להסביר איך הוא עושה את זה, למישהו יש השערה?

מה זאת אומרת לא הסבירו? הביאו את לינק לווידאו הזה פעמיים -

כמו שאמרתי קודם שום חברה לא שילמה לו כסף.. אלו סתם דיבורים שלו כדי שאנשים יאמינו שיש לו כוחות...

גם מכון וויצמן בחיים לא חקרו אותו... חיפוש קצר בגוגל היה מוצא לך נדה חיפוש נוסף באתר של מכון וויצמן גם היה מוצא לך נדה.

או שפשוט הוא יודע לנצל אנשים שפשוט מנסים להאמין בשטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...