התוכלו בבקשה לדרג לי את חברות הזיכרון הבאות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכלו בבקשה לדרג לי את חברות הזיכרון הבאות?

DownLoad_Master

Recommended Posts

הייתי שמח אם תוכלו לדרג את החברות הבאות על פי אמינותן ואיכותם, ובכלל מה יותר טוב.

Samsung, , PQI, OCZ, Twinmos, Geil, Kingston, PDP, SuperTalent, , Digma.

כפי שבוודאי שמתם לב(או שלא..) יש כאן 11 חברות שונות, אז אם תוכלו לדרג לי אותם מ1 עד 11, זה יהיה מצויין :).

לדעתי במקון הראשון היא חברת ובשני Geil, אנא תקנו אותי אם אני טועה :nixweiss:

תודה רבה לכל העוזרים והמגיבים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה היא מה הציפיות שלך מהזיכרון ? אם אתה מצפה להגיע איתו ל OC תצטרך זיכרון טוב ולא זיכרון רגיל. בגדול, הזיכרונות הרגילים הם שווים ברמתם, ואין ביניהם כל כך הרבה הבדל..

דוגמא טובה אתה יכול ליראות מכל אלה שקונים מחשבים מוכנים בחנויות גדולות. דיפו וכאלה, איזה זיכרונות אתה חושב שהם נותנים? שום דבר ממה שמופיע פה למעלה, והזכרונות עושים תעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הציפיות שלי הן:

מהירות של 667, ואני לא חושב שאני אעשה OC לזיכרונות, אולי רק למעבד ולכרטיס מסך, אבל זה יהיה נחמד אם הם יהיו סיבירים לOC, ולא משהו מטורף.

ואני מחפש קיט של 1GB*2 כמו שכבר נאמר במהירות של 667, אז איזה אם חושבים הכי טוב(ושיהיה זול)? אני חשבתי ללכת בכיוון של Tiwnmos, כי המליצו לי פה עליהם, אבל מה אתם יכולים להגיד לי על סופר טאלנט?, כי הם גם ממש זולים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC למעבד הולך ביחד עם OC לזכרונות, אתה מגדיל את ה-FSB שקובע את קצב העבודה גם של המעבד גם של הזכרונות (בהנחה שאתה משתדל לשמור על יחס 1:1) (לפחות באינטל, אני לא בטוח מה קורה עם ה-HTT של AMD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש Value בקיצור.

טוינמוס יהיו נהדרים וכך גם ST.

כל השאר גם יהיו נהדרים כמובן רק קח בחשבון שהם בדר"כ יותר יקרים.

מה אתה אישית ממליץ לי? כי הST יותר זולים מה Twinmos, ואני פשוט רוצה לשמוע את דעתך האישית.

קיצר..מה יותר טוב??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, דבר ראשון תודה על התגובות המהירות, לא רק לך, אלא לכולם ;)

דבר שני, אני יודע שזה קצת לא קשור, ושכבר שוחחנו על זה בפורום המפרטים, אבל מה אתה אומר על המפרט הבא?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...