תגידו מה אתם חושבים על אורי גלר? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו מה אתם חושבים על אורי גלר?

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 141
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ROFL ROFL ROFL ROFL

אורי גלר? התכוונת אורן זריף

"צריך לעצור את זה כמה שיותר מהר. לפי דעתי, אם לא הייתי מונע ממנו לעשות נזק, היו קורים איזה שניים שלושה נזקים אדירים שהוא מתכנן לעשות. זה דברים שלא בשליטתו, אני פשוט מנעתי אותם".

אלוהים איזה אגו, פשוט מדהים

מה שכן, אי אפשר להתלונן שמשעמם במדינה הזו D:

בני בני ילד רעעע.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לי זה מזכיר את הפרק בסאות'פארק שבו קארטמן טען שיש לו כוחות על, ואז האיגוד של האנשים בעלי כוחות על באו להתלונן נגדו שהוא מפר את חוקי הארגון.

ואז הם עשו "קרב מוחות" ?

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך הכתבה של אורן זריף מאתמול 26.11.06 "הפרשה תבוא לכדי סיום כבר הערב" בגלל זה אפשר לתבוע אותו ,המטומטם היה יכול לפחות לתת כמה ימים ,אך לא היה חייב להוכיח לכולם כמה הוא מתחזה ושקרן :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורן זריף תבע פעם את סנו בטענה שהנייר טואלט שלהם (בשם אורן) גורם לו לנפילות מתח ,מדובר בתובע סידרתי,

לפני כמה שבועות הוא עלה ברשת ב' ברדיו וטען שעורך דינו עומד לחתום חוזה עם משרד הביטחון בתוך שעתיים ואם ישלמו לו את מה שהוא מבקש

(כמה מיליונים) הוא יכנס לעין השלישית של אחמדיניג'ד וישנה לו את האישיות בתוך ובכך יפתור את הבעיה איתו.

איו ספק שמדובר פה ב :screwy: רציני ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם, יצא לי לדבר עם כמה חברים שלי שמסתבר שעוקבים אחרי התוכנית הזו והם אמרו לי שלפרק הראשון היה רייטינג מטורף של בערך 34 אחוזים, למרות שדי נדהמתי הייתי משוכנע שזה משהו חד פעמים ולפרקים הבאים יהיה הרבה פחות - מישהו יודע כמה רייטינג היה לפרק השני? מעניין אותי לדעת אם הוא שמר(אפילו בערך) על האחוזי רייטינג המטורפים של הראשון או ירד בצורה חדה לעומתו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לי זה מזכיר את הפרק בסאות'פארק שבו קארטמן טען שיש לו כוחות על, ואז האיגוד של האנשים בעלי כוחות על באו להתלונן נגדו שהוא מפר את חוקי הארגון.

ואז הם עשו "קרב מוחות" ?

:lol:

מה שם הפרק? (או עונה לפחות? )

וכן, גם הוא פייק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cartman's Incredible Gift(מצטער אם יש לי שגיעוט חטיוו).

אה ובגלל שעברנו עמוד:

שאלה לי אליכם, יצא לי לדבר עם כמה חברים שלי שמסתבר שעוקבים אחרי התוכנית הזו והם אמרו לי שלפרק הראשון היה רייטינג מטורף של בערך 34 אחוזים, למרות שדי נדהמתי הייתי משוכנע שזה משהו חד פעמים ולפרקים הבאים יהיה הרבה פחות - מישהו יודע כמה רייטינג היה לפרק השני? מעניין אותי לדעת אם הוא שמר(אפילו בערך) על האחוזי רייטינג המטורפים של הראשון או ירד בצורה חדה לעומתו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנית של גלר היא אחד הדברים המטומטמים שיש.

ואני שואל את עצמי, מה אלי אילדיס עושה שם?

לא חראם אילדיס?

זה לא לרמה שלו.

את נמרוד הראל אני מעריך על זה שהוא לא טוען לפחות שיש לו באמת כוחות מיוחדים.

אבל הגלר הזה, פשוט לא להאמין איך הוא עשה מהונאה כל כך הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...