KSP - למה אין ספק נורמאלי כמו HEC או FSP ? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP - למה אין ספק נורמאלי כמו HEC או FSP ?

zxc1301

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נורא ....לקחתי בסוף את ה JSP 500

אם לקחתי כבר את ה 500 ....אז אפשר להגיד שזה סוג של FSP 400 , לא ?

:lol:

זה שיש להם אותם אותיות בסדר אחר לא עושה אותם באותה הרמה אפילו לא קרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה השאלה שלי באמת....

במה חברה אחרת טובה מהשניה

בשני המצבים לא מדובר באיזה ג'נרי ...

פה יש לי 500 ואט אמיתיים ובFSP יש לי רק 400 אמיתיים

מה עדיין הופך אותו ליותר אמין ויותר חזק ? ובמה זה בא לידי ביטוי בכלל ?..הוא יחזיק הפסקות חשמל והשני לא ? ...תנו דוגמאות

כבר עשיתי את ההזמנה אני שואל לידע כללי , מעניין אותי לדעת למה לדוגמא עוד מישהו ישלם עכשיו 500 שקל לאיזה ..ליברטי 400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי המסילות של ה12V שהם בעצם מה שחשובות כיום במחשב.. יש יותר הספק חשמל בFSP במסילות האלה מאשר בJSP

ובאנמרקס ליברטי 400W יש יותר הספק במסילות ה12V האלה מאשר בFSP ולכן זה תלוי איזה כרטיס מסך אתה קונה ככל שהוא צורך יותר חשמל תצטרך ספק שמספק יותר חשמל במסילות ה12V.. ולכן הFSP עדיף על הJSP ומן הסתם בכלל הוא ספק יותר טוב גם מבחינת הספק עצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה השאלה שלי באמת....

במה חברה אחרת טובה מהשניה

בשני המצבים לא מדובר באיזה ג'נרי ...

פה יש לי 500 ואט אמיתיים ובFSP יש לי רק 400 אמיתיים

מה עדיין הופך אותו ליותר אמין ויותר חזק ? ובמה זה בא לידי ביטוי בכלל ?..הוא יחזיק הפסקות חשמל והשני לא ? ...תנו דוגמאות

כבר עשיתי את ההזמנה אני שואל לידע כללי , מעניין אותי לדעת למה לדוגמא עוד מישהו ישלם עכשיו 500 שקל לאיזה ..ליברטי 400

למה נראה לך שה-JSP באמת מסוגל לספק 500W?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SPIRE חרא של ספקים!

JSP הרבה יותר טובים.הם לא ג'נריים אבל גם לא ברמת הספקים של FSP למשל.בין לבין ובהחלט הכי מומלץ מ-KSP. (אם אתה לא הולך על ליברטי או משהו)

לגבי המארז,מה הוא יתן? מאוררים איכותיים ולא זבל ג'נריים,איכות כללית של המארז,שקט יחסי.

http://www.techniz.co.uk/modules.php?name=Reviews&rop=showcontent&id=306&page=7

אומנם זאת ביקורת שהאתר של החברה מקשר אליה אבל אולי הם לא כאלה רעים ... אין ב KSP משהו זול וטוב אני חושב... אולי TT אבל לפי מה שהבנתי מהמדריך לספקים פה בפורום הם הבחירה האחרונה . יש למישהו ביקורות של JSP ועל SPIRE ?

עריכה :

עוד ביקורת :

http://www.xsreviews.co.uk/reviews-70-page5.html

הוא דווקא נראה ספק טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...