KSP - למה אין ספק נורמאלי כמו HEC או FSP ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP - למה אין ספק נורמאלי כמו HEC או FSP ?

zxc1301

Recommended Posts

הבנתי שאסור לשים כתובת אתר אז מי שמכיר את KSP

אני בדיוק חותם פה מפרט אבל נתקעתי בספק+מארז !

אם מישהו יכול לעזור בקשה ....

בדר"כ זה הולך ה COMPUCASE 69A+HEC 400 אבל פה אין את שניהם אז מה אני עושה ? אני צריך משהו שיסחוב AMD3500 ו 7600GT וכמובן שכמובן לא יהיה ג'נרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי למה התכוונת "מנהל KSP" ....

רק ביקשתי עזרה אם מישהו יכול להיכנס להגיד לי מה אפשר במקום HEC 400 ומארז 69A

והליברטי לא בא בחשבון , לא נכנס בתקציב , אני צריך ספק 350 ...400...רק לא ג'נרי - מה האפשרויות שלי בחנות הספציפית הזו

ומארז.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב....כל ספק מעל 250 260 שקל יוצא מהתקציב ועוד בהרבה !....

אין משהו אחר ? אני רואה פה JSP TECH ב200 שקל 400 ...השאלה אם זה ג'נרי ואם לא אז למה אנרמקס 400 עולה בדיוק פי 2 אם שניהם 400 אמיתי ? רק בגלל השם ?

ומה לגבי מארז , אני יכול להסתפק באילה שם של ה 140 שקל ? הם באים לפחות אם מאוורר אחורי אחד לזריקת חום או בלי כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח 6A21 שהוא זהה ל-6A19.

לגבי ספקים קח את ה-JSP 500 ואם אתה צריך פחות קח 420.

קח בחשבון שהיתי עושה את זה רק אם ממש ממש היתי חייב מ-KSP מאחר ובתקציב הזה (של הספק) יכולת לקחת FSP 350 או HEC 400TRT שעדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף כבר אותו מחיר את ה

SPIRE ROKETEER II ? ....לגבי ה JSP האילה לא מצאתי כלום בGOOGLE ..אז....בכל מקרה שתי החברות לא ג'נרי כן ? שאני לא יפול בסוף .

אוקי לגבי מה שהצעת מה ייתן לי הקומפיוקייס הזה ב240 על מארז שם ב 140 ? (100 שקל הפרש האילה יכולים לבוא לטובתי ע"י הגדלת ההרדיסק מ80 ל 160 ג'יגה) השאלה מה ההבדל , לשניהם מאוורר 120 אחורי זורק אויר החוצה לא?

ThaOG זה פורום מפרטים ואני בדיוק באמצע בניית מפרט והכנסת פרטי כרטיס אשראי לקנייה , איפה הבעיה ? קצת אז צריך עזרה ,לא קרה כלום

נ.ב גם ככה פעם ב 4 5 שנים אני קונה מחשב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SPIRE חרא של ספקים!

JSP הרבה יותר טובים.הם לא ג'נריים אבל גם לא ברמת הספקים של FSP למשל.בין לבין ובהחלט הכי מומלץ מ-KSP. (אם אתה לא הולך על ליברטי או משהו)

לגבי המארז,מה הוא יתן? מאוררים איכותיים ולא זבל ג'נריים,איכות כללית של המארז,שקט יחסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה .....לא מאמין על המהירות (לפני 2 שניות פתחתי את הטרד הזה)

2 שאלות אחרונות !

הם נותנים אוטומטית זיכוי על הספק שבא עם המארז (50 שקל) או שאני צריך טלפונית "להזכיר" להם ?

איך אני אומר פה באתר שאני לא רוצה 1G 667 אלא 2 של 512 בשביל שיהיה DUALL ....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שתזכיר להם טלפונית כי השרות שם ממש על הפנים.

השרות זוועה אני יודע הייתי בסניף תל אביב היום

אני ממליץ לכם להפסיק עם ההערות הללו כי אתם עלולים לקבל אזהרה.חל איסור לחות דעת על חנות או על השירות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...