סקר, איזה צורב יש לכם והאם הוא עובד כמו שצריך או שהוא דפוק? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר, איזה צורב יש לכם והאם הוא עובד כמו שצריך או שהוא דפוק?

lollipop15

איזה צורב יש לכם?  

1611 הצבעות

1. 1. איזה צורב יש לכם?

• NEC, דפוק
    • NEC, תקין
    • LG, דפוק
    • LG, תקין
    • SAMSUNG, דפוק
    • SAMSUNG, תקין
    • PLEXTOR, דפוק
      0
    • PLEXTOR, תקין
    • PIONEER, דפוק
    • PIONEER, תקין
    • LiteOn, דפוק
    • LiteOn, תקין
    • אחר, דפוק
    • אחר, תקין

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע, הסקר באמת שלא יכול לשקף, אתה רצית לברר מה אחוז הכוננים הדפוקים ושאלתך בכותרת היא למי יש צורב עובד או דפוק, כמה אנשים באמת משתמשים בצורב דפוק? הם או שזורקים אותו או שמממשים אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: נקודת מבט מעניינת.באמת אין לאנשים צורב תקול הרבה זמן.ובגלל שלא אפשרת הצבעה מרובה, אנשים לא יכולים להצביע שכונן שיש להם עכשיו תקין ולעומתו אחד(בן אלף) שהיה פעם, היה "דפוק".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע להישאר כל אחד בדיעה שלו.לדעתי הNEC מסוכנים לציבור.נראה מה יקרה אם OPTIARC ;).

בכמה חודשים האחרונים אני מוכר רק NEC ועדיין לא ניתקלתי באחד שחזר בגלל שהוא לא היה תקין

במחשב שלי יש NEC 3550A כבר 8 חודשים אין לי מושג כמה דיסקים צרבתי כבר ואני מדבר על חבילות של 50

ועדיין לא נתקלתי בבעיה של קריאה או צריבה ולא משנה באיזה מדיה

יכול להיות שהייתה סידרה דפוקה או לא מוצלחת במיוחד אבל זו לא סיבה להשבית חברה שלמה

זה כמו שתגיד שבגלל שמרצדס הוציאו אחד לא מוצלח כל הרכבים שלהם דפוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שנחכה שיהיו עוד קצת הצבעות ואז נראה מה התוצאה.

ולגבי הבעיה של הסקר שאי אפשר להצביע כמה פעמים: אני יודע, אבל לפחות אין כאן אפליה לגבי אף חברה.

וX-dude - חשבתי על זה. הסיכוי שמישהו עם 2 כוננים של LG(אחד דפוק ואחד תקין) יצביע לדפוק/תקין, הוא זהה לסיכוי במידה והיה מדובר בNEC או כל חברה אחרת - כך שהמבחינה הזאת אין בעיה. הבעיתיות כאן זה שהסקר לא הכי מדויק כי אין אפשרות להצבעה מרובה והאפשרויות לא מספיק ממוקדות(?) - אבל זה לא שולל אותו לחלוטין. ואמרתי לך מה הבעיה עם הסקר בסטיקי. הוא מפלה כי הוא עוסק רק בNEC, אתה צריך להשוות בין החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שוב אני יסביר, בזמן שהתחלתי את הסקר שבסטיקי לרוב המוחץ כאן בפורום היה\יש NEC, אתה יכול לבצע סקר חותך ומעמיק על רכיב חומרה מסוים רק אם יש לך מספיק אנשים שיש להם את אותו רכיב חומרה.

אני לא פתחתי את הסקר "נגד נק", בכלל אם תסתכל בתחילת הסקר ההוא אני דווקא הגנתי על הנק.

אתה מוזמן לעשות חיפוש בפורום (עזוב את הסקר), כמה אנשים התלוננו פה בפורום על נק וכמה על (היתר זניח לחלוטין).

זה שהרבה אנשים קנו NEC ומבחינה סטטיסטית יש יותר סיכוי לכוננים תקולים לא מצדיק את הכמות הבלתי נתפסת של כוננים דפוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא פתחתי את הסקר "נגד נק", בכלל אם תסתכל בתחילת הסקר ההוא אני דווקא הגנתי על הנק.

זה לא מה שאמרתי.

זה שהרבה אנשים קנו NEC ומבחינה סטטיסטית יש יותר סיכוי לכוננים תקולים לא מצדיק את הכמות הבלתי נתפסת של כוננים דפוקים.

למה לא? אם ל40% מהאנשים יש NEC, זה מצדיק את זה ש40% מהבעיות יהיו עם NEC.

אתה מוזמן לעשות חיפוש בפורום (עזוב את הסקר), כמה אנשים התלוננו פה בפורום על נק וכמה על (היתר זניח לחלוטין).

עובדה שהסקר(הקטן) שכאן מראה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ל- 112 אנשים יש נק שעובד סבבה ול- 87 אנשים יש נק דפוק, זה לדעתך כמות כוננים תקולים הוגנת בחינה סטטיסטית?

עזוב, המטרה של הט'רד בסטיקי נעשתה מכמות התלונות, אם כמות התלונות על חברה אחרת תהיה כאן בפורום נפתח סטיקי בנפרד, בינתיים אני לא רואה כמות כוננים תקולים כל כך גדולה משום חברה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה? עשיתי חיפוש בפורום(את ההגדרות לחיפוש אתה יכול לראות בתמונה המצורפת, עברתי הודעה הודעה בחמשת העמודים הראשונים). בכל פעם שראיתי בעיה עם צורב מסוים, רשמתי את השם של החברה, הנה התוצאות:

SONY

LG

NEC

LG

MSI

LG

NEC

NEC

NEC

NEC

LG

LG

NEC

LG

NEC

LG

NEC

NEC

LG

LITE ON

LG

LG

בוא נסכם:

SONY - 1

LG - 10

NEC - 9

MSI - 1

LITE ON - 1

באחוזים:

45% LG

NEC 41%

כל השאר 14%

כרגע, התוצאות בסקר הן:

4 NEC דפוקים

4 דפוקים

1 SAMSUNG דפוק

1 LITE ON דפוק

1 אחר דפוק

12 NEC תקינים

8 תקינים

2 SAMSUNG תקינים

3 PIONEER תקינים

2 LITE ON תקינים

2 אחר תקינים

באחוזים:

10% NEC דפוקים

10% דפוקים

30% NEC תקינים

20% תקינים

7.5% כל השאר דפוקים

22.5% כל השאר תקינים

ובאופן יחסי:

NEC: דפוקים 25%, תקינים 75%

LG: דפוקים 33%, תקינים 67%

SAMSUNG: דפוקים 33%, תקינים 67%

PIONEER: דפוקים 0%, תקינים 100%

LITE ON: דפוקים 33%, תקינים 67%

תוצאות כלליות:

בהנחה שנתח השוק נשאר זהה, התוצאות דומות. לNEC יש את נתח השוק הגדול ביותר, לאחר מכן LG ואחריה נתח שוק שווה לTSST, PIONEER וLITE-ON.

מסקנה:על כל 3 צורבי NEC לא תקינים, יש 4 צורבי LG לא תקינים. לPIONEER יש את הצורבים האמינים ביותר.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...