התלבטות בהתקנה של ג'נטו - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בהתקנה של ג'נטו

maCr0T

Recommended Posts

לאחר לחץ פיזי מתון ( ;D ) של כמה אנשים, החלטתי להתקין את ג'נטו. אך כידוע לכל סטייג' יש מעבד שבשבילו קיימת אופטמיזציה. הדיורון האהוב שלי לא מופיע, אך XP, T-bird ואט'לון מופיעים. אני בטוח שכל אחד מהם יעבוד, אך איזה מהם כדאי לי לבחור?

אני חושב על הT-Bird, כי זה המעבד הכי קרוב לדיורון שלי, אך, מה אתם חושבים? (ובעלי הדיורון מבניכם שהתקינו ג'נטו [אהמ, אדי? אהמ,]) מה בחרתם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמובן התקנתי מ Stage1 וקימפלתי הכל בעצמי עם הדגלים שלי:

CFLAGS="-march=athlon-tbird -O3 -pipe -fomit-frame-pointer -mmmx -m3dnow"

(As you know, T-Bird and Duron are the same CPU actually just that the T-Bird has more cache)

הזהרה: עם דיורון 900, 256 מגה והרדיסק 7200 של , לקח בערך 5 שעות להגיע מstage1 לstage3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה יהיה אצלי אדי, יש לי 100 מה"צ יותר של מעבד, וחצי מהזכרון (סטיק אחד אצל אחי).

חן חן ניצן, i need all the force i can get :D

ולשואל המבולבל, אנחנו מדברים על הפצה בשם ג'נטו . שהמגרעה היחידה שלה בערך, זה ההתקנה. התקנתה מסובכת מאוד יחסית להתקנת רד האט (אם כי, לטענת אדי היא התקנה דיי קלה אחרי שעושים אותה כמה פעמים). אתה מרוויח מהירות, ואת התוכנות שאתה צריך נטו. זה יתרון (אין לך זבל על המחשב) וזה חסרון (אין לך כלום על המחשב, הכל צריך לקמפל) אם לא הבנת על מה אני מקשקשים, זה כנראה באמת לא בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמבט לאחור, עם טיפ מצוין מאדי (אופטמיזציה למעבד, ועוד כמה הבהרות, ותודה רבה לו) ההתקנה הייתה דיי קלה! היא מאוד קשה יחסית לרדהאט, אבל היא לא קשה. בכלל. כל מי שחושב כאן שיש לו מעט ידע בלינוקס, שווה לו לנסות להתקין, התוצאה דיי שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...