מארז למחשב+P/S עד 800שח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז למחשב+P/S עד 800שח

explize

Recommended Posts

שלום לכולם..המפרט כולו כבר גמור (E6400 לוח GB 965P S3 וכו' וכו')

אבל המארז שבחרתי לא נמצא בחנות שאני קונה ממנה SKYPC- רציתי SONATA 2.(מי שמכיר את המארז...אלו הדרישות שאני רוצה במארז שיבחר בעתיד הקרוב)

המחשב מיועד לעבודת אודיו(הקלטות ועריכה) ורצוי שיהיה שקט(במיוחד הP/S-בעצם שאני חושב על זה זה הפריט המרעיש,אלומיניום לא עושה רעש) ולפחות 400W.

אם יש לכם המלצה אחרת ללכת עליה אני אשמח לשמוע...כי אני לא מעוניין להביא חלקים מחנות לחנות..

(אני חשבתי על כיוון הTHERMALTAKE SOPRANO BLACK/SILVER DUAL 120mm 430W- אבל אני לא מכיר את הספק שהוא מגיע איתו, מבחינת חיבורים(נתיקים או שיעשו שם בלאגן בצמות...מאווררים/רעש/שליטה במאוורר..וכמובן עמידות בפני המתח ונזקי החשמל הישראלי)

אין לי עניין ביופי וכו' -פרקטיות נטו(פתחי איוורור, הכנה למאווררים במקום אסטרטגי, חיבורים של כוננים מהירים(בלי ברגים)) וספק טוב... אפשר גם מארז שלא בא עם ספק+ספק בנפרד(אם למישהו יש להציע והוא לא חובב קיטים)

(המחשב יקנה ביום ראשון, שמח לשמוע הצעות לקראת הסופש בשביל שאני אשבור את הראש בתקופה הזאת)

תודה מראש

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתפרסם מפרט מלא כדי שנדע מה מתאים ומה לא (לגבי הספק ).

בכל מקרה,הצעה ראשונית היתי לוקח את זה או את זה .כשאני אישית מעדיף את האופציה השניה (6920).

שניהם מארזים איכותיים מאוד בכל מקרה.

לגבי הספק ללא שום ספק,אם המטרה שלך היא שקט (כמובן בנוסף לאיכות,חוזק אמינות וכו') היתי לוקח אנרמקס ליברטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה

המפרט

מעבד E6400

מאוורר מעבד ZALMAN 7000/7700 CU

לוח GB 965P S3

זיכרון 667MHZ 1GB(או דומיו...DUAL CHANNEL)

כרטיס מסך צ'יפ (קרור פאסיבי)NV6200 256MB-(כנראה של GB גם..)

HD1: 80GB

HD2:WD 250GB 16MB

DVD NEC

כרטיס קול MAUDIO AUDIOPHILE 192

כמו כן אם אפשרי להביא ספק+מארז מומלץ מהחנות SKYPC, אם לא אשמח לשמוע אם שווה להביא מחנות אחרת מארז וספק.

ואגב הליברטי יותר טוב מהספק שאנטק מספקת עם הסונטה 2?(יותר טוב= מבחינת רעש, ויציבות מתח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה התאמה לשדרוגים בעתיד,שקט איכות אמינות וכו' היתי בהחלט הולך על השילוב של ליברטי 400+6920 או GB טריטון/פוסידון

מחזק.. ליברטי 400W+אחד מהמארזים תלוי איזה אתה חושב שיותר יפה.. הספק יחזיק לך גם אם בעתיד תשדרג לכרטיסי DX10..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הפוסידון יש לך בSKYPC במחיר טוב 400

למען הנוחות אתה יכול ללכת עליו

אני העדפתי את ה6919/6920 למרות שכבר הגיע אלי משלוח מSKYPC ותרתי עליו

בגלל הגודל- העדפתי את המארז גבוהה יותר וגם הכלוב של הכוננים לא אידיאלי לזרחמת האוויר

אם אתה קונה את המארז מנעה (6920) הוא עולה כולל משלוח 395 (שליח) 367 דואר רשןם(מבוטח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...