ביקורת בפרקים - Chaintech AV710 - ביקורת א-פורמאלית בלבד - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת בפרקים - Chaintech AV710 - ביקורת א-פורמאלית בלבד

anatoli

Recommended Posts

הבנתי. תודה.

כרגיל- בארצנו הקטנה אי אפשר להשיג חומרה שהיא טיפה מחוץ ל mainstream. בחו"ל אפשר למצוא הרבה כרטיסים שמבוססים על ה envy24 (הכרטיס הנ"ל, כרטיסים של mad dog, turtle beach וכו'). בארץ כל מה שיש זה (למרות שכנראה עבור משחקים עדיף ה audigy 4se, לא?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד. הביצועים טובים- למרות שזה לא ממש חוכמה מכיוון שלא כל האפקטים שיש עם EAX קיימים. (אם כי אכן יש שיפור ניכר על הכרטיס המובנה)

בקיצר- כל הביקורות האחרונות מוכיחות לי שאני צריך לשדרג את כרטיס הקול. זה יבוא ביחד עם רמקולים בקרוב.

בנתיים ראיתי אתר לא רע בחול- מחירי משלוח סבירים יחסית. אין בו את הכרטיס הנ"ל. חיפשתי את הכרטיס הנ"ל ב pricegrabber- מצאתיו רק בחנות אחת אשר אינה שולחת לישראל. מצאתי הרבה חנויות שמוכרות כרטיסים עם שבב ה envy24 אך כנראה שכרטיסים אלה פחות איכותיים מהכרטיס הנ"ל (DAC שונה).

http://www.acortech.com/

איך נראה לכם האתר הזה? להביא ממנו את ה audigy 4 עולה בערך כמו לקנות את ה SE בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון נוסף, וככל הנראה אחרון לביקורת זו.

מקווה שיש אנשים שהרוויחו מהביקורת הזו. אני אשמח לקבל פידבק, לטובה או לרעה. בפרטי, או בדיון זה. למען ביקורות עתידיות, אשר נעשות כאמור, למענכם, חברי הפורום.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...