חשבתי שתרצו קצת תמונות של ה Zune החדש שלי - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתי שתרצו קצת תמונות של ה Zune החדש שלי

gdilan

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה בדיוק יש לך 10M?!

והאיכות של הIAUDIO סוסה (מה זה השטות הזאת "עוצמתית", לכל נגן אפשר להגביר תווליום), לדעתי החברה הזאת וMPIO שולטים למעלה באיכות ע"פ כל השאר.

תתחדש ובדקת כבר את הקטע של שירים שהורדות מהאינטרנט בצורה "לא חוקית"(אימיול ,MYTEMPDIR וכ'ו..)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה בדיוק יש לך 10M?!

והאיכות של הIAUDIO סוסה (מה זה השטות הזאת "עוצמתית", לכל נגן אפשר להגביר תווליום), לדעתי החברה הזאת וMPIO שולטים למעלה באיכות ע"פ כל השאר.

תתחדש ובדקת כבר את הקטע של שירים שהורדות מהאינטרנט בצורה "לא חוקית"(אימיול ,MYTEMPDIR וכ'ו..)?

'

האיכות של הנגנים של COWON טובה אבל לא מדהימה, תבדוק ביקורות של אנשים אחרים.

לכל נגן יש הספק מסויים, מגבר פנימי, COWON מפגיזים עם 30MW כל צד ויותר (למרות שהחוק הארופאי עומד על 7.5MW מקסימום לכל צד)

טוב אני עובד ב MPIO אז הבאת לי קצת נחת :)

אין שום בעיה עם שירים מ EMULE או כל מקור אחר כולל הורדה של שירים חוקיים מ eMusic.com

נב

אני לא חי בארץ אז יש לי 10M

סיב אופטי של VERIZON ובסוף החודש משדרגים את המהירות ל 15M :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.

ואתה יודע כי?

ישבת ועשית השוואה כל שהיא?

הנה הנגנים שלי (חלק מהם)

http://my-audio.net/gallery/index.php

אין מה לעשות ה IAUDIO הוא האחרון ברשימת האיכות מבין החברות הגדולות, וה ZVM הוא הטוב ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה לא משוחד אפילו טיפה, נכון? ::)

בכל מקרה... אני סומך על החבר'ה בhead-fi קצת יותר מעליך בכל הנוגע לסאונד.

ורק בשביל הקטע, באיזה השתמשת בהשוואה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה לא משוחד אפילו טיפה, נכון? ::)

בכל מקרה... אני סומך על החבר'ה בhead-fi קצת יותר מעליך בכל הנוגע לסאונד.

ורק בשביל הקטע, באיזה השתמשת בהשוואה שלך?

אני לא משוחד בכלל, אני עובד ב MPIO וטוען שנגנים אחרים נשמעים טוב יותר

הבדיקות נעשו עם שני זוגות של אוזניות

AKG K26P

ו

Bose QC2

אפשר קישור לבדיקה שראית ב HEAD-FI, אתה יכול לסמוך על מי שאתה רוצה, אם נתחיל לדבר על ערכות שבבים פנימיות תוכל להבין את מה אני משווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה לי טובה

אי אפשר להשוות נגנים עם כאלה :screwy:

בקשר לקישורים

דווקא שם לא נתקלתי בביקורת מלאה לX5 אלא באנשים שמשתמשים בנגן ביומיום, מתים על ומתים על אוזניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה לי טובה

בקשר לקישורים

דווקא שם לא נתקלתי בביקורת מלאה לX5 אלא באנשים שמשתמשים בנגן ביומיום, מתים על ומתים על אוזניות

אז עם אילו אתה רוצה להשוות? של שבע וחצי שקל?

בו ותגיד לי איזה אתה רוצה שאני אנסה להשיג לבדיקה? חשבתי שה QC2 שלי שעולות 300$ יספיקו :)

אתה פשוט לא מבין אותי, ה X5 מכשיר מדהים מהרבה בחינות, והיה לי אותו, פשוט יש טובים יותר באיכות סאונד

ה מוציא 98 SNR שזה מדהים! ואילו ה X5 עומד על 90 SNR שזה טוב מאוד אבל לא נקי כמו ב ZVM

יש המון ביקורות מעולות על ה X5, יש המון ביקורות מעולות על הרבה מכשירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרפד, סמוך עליי, הויכוח הזה אבוד לך מראש, במיוחד איתו. אתה מדבר פה עם בנאדם שעבר אצלו בערך כל נגן אפשרי בשוק, והוא אודיופריק רציני (אודיאופיל זה פשוט לא מספיק.)

בדבר אחד אני אישית מסכים איתך- ה X5 הוא הטוב ממכשירי iAudio בכל הנוגע לאיכות שמע.

אבל מול ה ZVM או ה H320, הוא מפסיד, ואין מה לעשות. זה פשוט ככה. גם בלי של 300 דולר שמתי לב לזה, אלא עם e3c של שור.

על החבר'ה ב head-fi הפסקתי לסמוך אחרי שראיתי שהאייפוד אצלם נחשב לנגן עם איכות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודיופריק לא קצת סותר את העניין של bose? ;D

ולא רבתי איתו על הH320 והZVM (על זה אין שום ויכוח), רבתי איתו על זה:

האיכות שמה ב IAUDIO מעולם לא הייתה מדהימה, עוצמתית כן אך איכותית לא ממש.

וכמות נגנים לא אומרת שום דבר

להזכיר לך שגם לCNET יש הרבה נגנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משוחד בכלל, אני עובד ב MPIO וטוען שנגנים אחרים נשמעים טוב יותר

הבדיקות נעשו עם שני זוגות של אוזניות

AKG K26P

ו

Bose QC2

אפשר קישור לבדיקה שראית ב HEAD-FI, אתה יכול לסמוך על מי שאתה רוצה, אם נתחיל לדבר על ערכות שבבים פנימיות תוכל להבין את מה אני משווה

עשה לי טובה

בקשר לקישורים

עד שלא שמעת אותם בעצמך אתה לא יודע מה אתה מפסיד, הAKG K24/6P אלו אדירות!! במחיר נמוך

בקשר לזה שלא נראה לך שהנגנים של IAUDIO לא איכותיים כמו השאר אז אולי אתה לא יודע לשחק בהגדרות של הAUDIO, כי בבדיקות שאני עשיתי מול אחרים הנגן שלי(X5) לקח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בבדיקות שאני עשיתי מול אחרים הנגן שלי(X5) לקח

מצחיק איך בבדיקות שכל אחד עורך עם הנגן שלו, אז הנגן שלו מנצח.

X5 מול ZVM= ZVM

X5 מול H320=H320

ומול ה H320 העניין נבדק עשרות פעמים, ככה שזה לא כל כך נתון לויכוח.

אני חייב להגיד לך שעם ה X5 בשילוב עם ה E3C לא נהניתי כמו עם ZVM ואותן . ל ZVM פשוט כיף להקשיב, צליל עמוק ונקי מאוד.

גם אחרי 20 דקות של משחק בהגדרות והאקולייזרים של ה X5, לא קיבלתי אותה תוצאה כמו ב ZVM.

*אגב, איכות שמע של נגן צריכה להימדד במצב טבעי. שימוש ב DSP זה טוב ויפה, אבל שום אקולייזר בעולם לא יכול לעשות את הצליל נקי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי אותן.

איך לא התלהבת מהם? :o

מצחיק איך בבדיקות שכל אחד עורך עם הנגן שלו, אז הנגן שלו מנצח.

X5 מול ZVM= ZVM

X5 מול H320=H320

ומול ה H320 העניין נבדק עשרות פעמים, ככה שזה לא כל כך נתון לויכוח.

אני חייב להגיד לך שעם ה X5 בשילוב עם ה E3C לא נהניתי כמו עם ZVM ואותן . ל ZVM פשוט כיף להקשיב, צליל עמוק ונקי מאוד.

גם אחרי 20 דקות של משחק בהגדרות והאקולייזרים של ה X5, לא קיבלתי אותה תוצאה כמו ב ZVM.

*אגב, איכות שמע של נגן צריכה להימדד במצב טבעי. שימוש ב DSP זה טוב ויפה, אבל שום אקולייזר בעולם לא יכול לעשות את הצליל נקי יותר.

לחבר שלי יש ZVM ועוד אחד יש A2 ועוד אחד יש לו 404

לקחתי בכולם את אותו שיר עם האוזניות שלי (AKG K24P) ובכל אחד האיקולזיר היה איך שכל אחד שיחק בו

ולדעתי(!) הX5 לקח,תגידו מה שתגידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...