מתי יגיע לארץ הX-FI החדשים--> ל GAMER?? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יגיע לארץ הX-FI החדשים--> ל GAMER??

mor_shalev

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

אכן.

כמו שאמרתי, הוא לא מכיר תמיכה בDTS + Dolby Digital.

בכל פורמט סראונד אחר הוא תומך.

סרטי DIVX מגיעים מקסימום עם של AC3 כך שלא תהיה בעיה.

שוב, מי שצופה בסרטי DVD דרך המחשב שיתרחק מגרסת הגיימר - לכל השאר אני ממליץ בחום על הגרסה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מתכנן, יביאו לי כרטיס מארה"ב בקרוב. (אלא אם כן אתה מכיר מישהו שמוכר?)

עשיתי מחקר די רציני כאשר יצאו הדגמים החדשים וככה גיליתי את כל הנתונים שרשמתי בדיון פה.

מאחר ואני משתמש במחשב גם לצפיה בסרטי DVD אני אלך על הגרסה הרגילה.

הFatal1ty החדש נחמד, אבל בתכלס אין יתרון בXRAM.

אגב XRAM לא נתמך ע"י VISTA.

בהחלט בחירה טובה אני אומר לך אני מאוד מרוצה מהכרטיס קול!, רק תקח בחשבון שתצטרך גם רמקולים של ...

הם עשו איזה קומבינה קטנה עם הכרטיסי קול שלהם ככה שתאולץ לקנות גם מהם על מנת לנצל 100% מהכרטיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על משהו כזה, שהם עשו איזה חיבור שרק הרמקולים שלהם מתחברים אליו - אבל אני מתכנן לחבר את הכרטיס לרסיבר של הרמן קרדון.

לא צריכה להיות בעיה עם זה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על משהו כזה, שהם עשו איזה חיבור שרק הרמקולים שלהם מתחברים אליו - אבל אני מתכנן לחבר את הכרטיס לרסיבר של הרמן קרדון.

לא צריכה להיות בעיה עם זה, נכון?

אני לא שמעתי על רסיבר של הרמן קרדון אבל תשמע, אני גם הסתבכתי עם הקטע הזה ופשוט החלטתי לקנות גם שלהם,

ועם הרמקולים קיבלתי כבל די מוזר, יש לו 3 חוטים שמתפצלים ל 4, עכשיו אני לא יודע איך בדיוק תחבר את זה לרסיבר..זה בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בכלל על מערכות 7.1

זה שבדרך כלל בסטנדרט יש 4 חיבורים ל7.1:

ירוק שחור כתום ואפור

אבל בכרטיסים של קריאייטיב זה רק 3 חיבורים(כי ככה זה גם בכבל של המערכות 7.1 שלהם)

לי יש inspire t7900 7.1 שלהם וככה זה מתחבר

7 מתחברים לרסיבר כל אחד, מהרסיבר יוצא כבל שמחובר ב4 חיבורים ובצד השני שלו יש לו שלושה חיבורים שמתחברים ל3 חיבורים שבכרטיס

אפשר לחשוב לכמה ממכם יש 7.1

לכולם יש 5.1 בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fighter,

הרסיבר שאני מתכנן עליו תומך ב5.1 (אין באמת טעם לקנות משהו של 7.1 כשאין לזה שום שימוש מעשי)

מאחר ויש לך את הכרטיס תוכל לענות איך מחברים אותו אנלוגית לרסיבר ע"מ לקבל סראונד במשחקים ובסרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלתו, זה באמת בעיה, לצורך העניין בוא נגיד שהוא משתמש רק ב 3 חוטים שיוצאים מהכרטיס קול, לאן הוא אמור לחבר אותם ברסיבר?

*עריכה*:

lazy boy תראה מאחר ויש לי את הכרטיס הנ"ל עשיתי בדיקה קטנה, ככה:

כשאתה קונה מערכת של אתה מקבל כבל מותאם, במקרה שלי אני רכשתי מערכת של 7.1 לכן קיבלתי כבל עם 3 חוטים שמהכרטיס קול מתפצלים ל 4 ומתחברים לסאב. אם תקנה לדוגמא מערכת של 5.1 תקבל כבל עם 3 חיבורים גם ביציאה וגם בכניסה, כלומר 3 חוטים שמתחברים מהכרטיס קול לסאב.

החיבורים שיוצאים מהכרטיס קול (נכון לגבי מערכת 7.1 של creative):

חיבור אחד (ירוק) = front

חיבור שני (שחור) = rear left/rear right/side right

חיבור שלישי (כתום) = side left/center/subwoofer

החיבורים שנכנסים לסאב:

חיבור אחד (ירוק) = front

חיבור שני (שחור) = rear left/rear right

חיבור שלישי (כתום) = center/subwoofer

חיבור רביעי (עפור) = side left/side right

זה על מנת לנצל 100% מהכרטיס כלומר 7.1.

אפשר לחבר את הכרטיס קול גם ל 6.1,5.1,4.1,2.1 - נכון רק לגבי מערכות של .

אבל מאחר ואתה מעוניין לחבר את הכרטיס קול ישירות לרסיבר עם מערכת 5.1, תצטרך להשיג כבלים מתאימים, אם בכלל.

בחוברת המצורפת שקיבלתי בנוסף מסבירים איך לחבר למערכת דיגיטלית של 2.1 בלבד.

ככה שככל הנראה אין תמיכה במערכת דיגיטלית של 5.1, או שיש והם לא מפרטים איך בדיוק.

בכל מקרה אני מקווה שעזרתי לך איכשהו, אם יש לך שאלות אני אשמח לענות עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...