8800gtx מחו"ל - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800gtx מחו"ל

X-BLADE

Recommended Posts

יש פה משהו שיהיה מוכן בעתיד לפגוש אותי אני אתן לו כסף מזומן והוא יעשה את כל ההזמנה ואני אוסיף לו איזה 300 שקל...

אני ארצה לקנות מחשב בארה"ב במחיר של 1500 דולר...(רק המחשב בלי המשלוח והמכס...) ואני אשלם לו נגיד 7100 שקל...

יש משהו שיהיה מעוניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש פה משהו שיהיה מוכן בעתיד לפגוש אותי אני אתן לו כסף מזומן והוא יעשה את כל ההזמנה ואני אוסיף לו איזה 300 שקל...

אני ארצה לקנות מחשב בארה"ב במחיר של 1500 דולר...(רק המחשב בלי המשלוח והמכס...) ואני אשלם לו נגיד 7100 שקל...

יש משהו שיהיה מעוניין?

אין רווח, ויש גם סיכוי להפסיד כסף.

אף אדם שפוי לא יעשה את זה בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין רווח, ויש גם סיכוי להפסיד כסף.

אף אדם שפוי לא יעשה את זה בשבילך.

לא משנה אני אשלם לו חצי בפגישה הראשונה נגיד 3500 ואז אחרי שהוא שילם על הכל לא משנה כמה זה יצא אני מוסיף לו עוד 300 שקל!

ככה שהוא יכול רק להרוויח 300 שקל! בלי להתאמץ רק ללכת לדואר ולפגוש אותי ולהביא את זה איתו, זהו!

300 שקל לא בא ברגל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה אני אשלם לו חצי בפגישה הראשונה נגיד 3500 ואז אחרי שהוא שילם על הכל לא משנה כמה זה יצא אני מוסיף לו עוד 300 שקל!

ככה שהוא יכול רק להרוויח 300 שקל! בלי להתאמץ רק ללכת לדואר ולפגוש אותי ולהביא את זה איתו, זהו!

300 שקל לא בא ברגל!

אתה לא מבין, אה?

העלות של המשלוח לא מבוטלת.

המחשב נתקע במכס, אתה צריך לשלם עוד.

יש בדיקה של המוצר, זה לוקח יותר זמן וכסף.

וכו'...

אף אדם שפוי לא יתעסק במשהו כזה, אלא אם מדובר ברכישה לעצמו.

גם אם תשלם לי 1,000 ש"ח אני לא אתעסק בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, אה?

העלות של המשלוח לא מבוטלת.

המחשב נתקע במכס, אתה צריך לשלם עוד.

יש בדיקה של המוצר, זה לוקח יותר זמן וכסף.

וכו'...

אף אדם שפוי לא יתעסק במשהו כזה, אלא אם מדובר ברכישה לעצמו.

גם אם תשלם לי 1,000 ש"ח אני לא אתעסק בזה.

אחי אתה זה שלא מבין!לא משנה כמה שזה יעלה לו אני אוסיף על זה 300 שקל![3500 בהתחלה ואת השאר בסוף!]...

קיצר יש משהו שמעוניין????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה זה שלא מבין!לא משנה כמה שזה יעלה לו אני אוסיף על זה 300 שקל![3500 בהתחלה ואת השאר בסוף!]...

קיצר יש משהו שמעוניין????

אני מנסה להסביר לך שאפילו 8,000 ש"ח לא יכסו את הכל במצבים אפשריים.

בנוסף מדובר בכאב ראש שבחיים לא היה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להסביר לך שאפילו 8,000 ש"ח לא יכסו את הכל במצבים אפשריים.

בנוסף מדובר בכאב ראש שבחיים לא היה לך.

אחי לא קלטת אותי אחרי שהוא שילם מצידי 20000 שקל אני משלם לו 20300!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא קלטת אותי אחרי שהוא שילם מצידי 20000 שקל אני משלם לו 20300!

אם אתה אומר.

רק פניה קטנה לכל אלו שמוכנים לעשות את זה עבור 300 ש"ח, כדאי שתבחנו את המצב טוב טוב לפני שאתם מסכימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-BLADE תבין קניה דרך האינטרנט היא הרבה יותר בטוחה בקניה טלפונית.

חוץ מזה אם ואיך שהוא מישהו באמת הצליח לגנוב לך את מספר הכרטיס אשראי אז הוא לא יכול לעשות אם זה כלום כי בקלות אפשר לעלות עליו. ונגיד שהוא כן קנה משהו רק שתידע שלחברות כרטיסי האשראי יש ביטוח על זה מקרים כאלה והם מחזירים לך את כל הכסף שנגנב.

אני יודע כי מישהו הזמין איזה מוצר דרך הכרטיס של אמא שלי (שדרך אגב לא רכשנו דרכו באינטרנט) וחברת האשראי החזירה לאמא שלי את הכסף, וכמובן החליפו כרטיס.

קיצור לפי דעתי יש סיכוי יותר גדול שהבן אדם שאתה מביא לו מזומן יחטוף אותך מאשר שחברה גדולה תידפוק אותך.

*אין לראות בכתוב למעלה כהמלצה לרכישה דרך האינטרנט ואין להאשים את המחבר באף מקרה שנבע מהכתוב למעלה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X-BLADE תבין קניה דרך האינטרנט היא הרבה יותר בטוחה בקניה טלפונית.

חוץ מזה אם ואיך שהוא מישהו באמת הצליח לגנוב לך את מספר הכרטיס אשראי אז הוא לא יכול לעשות אם זה כלום כי בקלות אפשר לעלות עליו. ונגיד שהוא כן קנה משהו רק שתידע שלחברות כרטיסי האשראי יש ביטוח על זה מקרים כאלה והם מחזירים לך את כל הכסף שנגנב.

אני יודע כי מישהו הזמין איזה מוצר דרך הכרטיס של אמא שלי (שדרך אגב לא רכשנו דרכו באינטרנט) וחברת האשראי החזירה לאמא שלי את הכסף, וכמובן החליפו כרטיס.

קיצור לפי דעתי יש סיכוי יותר גדול שהבן אדם שאתה מביא לו מזומן יחטוף אותך מאשר שחברה גדולה תידפוק אותך.

*אין לראות בכתוב למעלה כהמלצה לרכישה דרך האינטרנט ואין להאשים את המחבר באף מקרה שנבע מהכתוב למעלה :smile1:

אחי תקרא את כל הדיון לפני שאתה מגיב...אני זה שהייתי בעד קנייה בטלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה מאיביי הכי בטוח הכי משתלם

רק אתה צריך להבין בזה לקרוא פרטים על המשתמש שמוכר פיבקים ויש שם אנשים שיש להם חנות והם מוכרים מוצר

רשום המצב שלו אם הוא חדש משומש וכו.......

ה8800 חדשים לגמרי וזה ממש משתלם לקנות משם

אני קניתי 6800 גי משומש לאיי גי פי משם!

אז תאמין לי שלך לא יהיו תקלות רק צריך להיות חכם שםפ ולדעת ממי לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ועוד משהו אתה נותן שם כרטיס אשארי דרך paypal

שזה יותר מאובטח מנועה מכל חנות מחשבים שקיימת תאמין לי אני מבין בזה טוב:)אל תנסה לחפש קומבינות עם אנשים וכו

פשוט תקנה מאיביי אם אתה רוצה קומבינה וזה ישתלם לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...