8800gtx מחו"ל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800gtx מחו"ל

X-BLADE

Recommended Posts

אני גר בארץ ואין לי קרובי משפחה בחו"ל...ואני רוצה להזמין את הכרטיס מחו"ל הוא עולה שמה בערך 2500 שקל...

משהו יכול להסביר לי איך בדיוק זה עובד ואיך עושים הזמנה בטוחה מחו"ל [עדיף מחנות שמשהו הזמין ממנה וזה באמת הגיע[ומהר]).

סליחה שזה תקוע פה...[לפי דעתי זה הפורום המתאים לדחוף את הת'רד הזה סורי =[]

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הכוונה להיתקע במכס???הוא יתקע שם לתמיד.????

כמה עולה לשלוח את זה מהחנות לארץ????

ואיך בדיוק אני אומר לחנות שאני מהארץ????למי אני משלם על המשלוח קיצר מי שקנה שיפרט את כל הצעדים....

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה להיתקע במכס???הוא יתקע שם לתמיד.????

לא היה לי אף פעם עסק איתם לרוב זה מגיע לדואר ואז הם אומרים לך כמה אתה צריך לשלם במקרה של 600$ זה מע"מ בסך 93$~

כמה עולה לשלוח את זה מהחנות לארץ????

שיחקתי עם המחשבון שלהם הרבה יוצא מינימום 70$

ואיך בדיוק אני אומר לחנות שאני מהארץ????למי אני משלם על המשלוח קיצר מי שקנה שיפרט את כל הצעדים....

תודה!

אתה כותב את זה בכתובת...

סך הכל 93+70 +600 = 763$ עוד אולי 30$ למשקל של הכרטיס מקסימום 793$ = 3410 שקל שזה יותר זול בכ 800 שקל מבארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי אף פעם עסק איתם לרוב זה מגיע לדואר ואז הם אומרים לך כמה אתה צריך לשלם במקרה של 600$ זה מע"מ בסך 93$~שיחקתי עם המחשבון שלהם הרבה יוצא מינימום 70$אתה כותב את זה בכתובת...

סך הכל 93+70 +600 = 763$ עוד אולי 30$ למשקל של הכרטיס מקסימום 793$ = 3410 שקל שזה יותר זול בכ 800 שקל מבארץ.

אוקיי תודה... אבל אי אפשר נגיד לדבר איתם בטלפון.??? כמו שעושים בנועה אני מדבר איתם נותן להם מספר כרטיס אשראי כתובת וזהו...

שמה זה חייב להיות וירטואלי???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה משנה לך ?וירטואלי או לא ?

הרגשה לא בטוחה אחי....אני לא יודע למי אני נותן את מספר כרטיס האשראי של אבא שלי =[

ולגביי האיביי איך יכול להיות שזה כ"כ זול שמה????זה יד שנייה או משהו???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משהו החזיר כזה כרטיס הוא לא מטומטם! בטוח היו לכרטיס בעיות!

יד שנייה לא בא בחשבון מבחינתי! במיוחד שזה הכרטיס הטוב ביותר! ואין שום סיבה שהוא יחזיר אותו אם הוא פעול כשורה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

eBay זה אנשים פרטיים מוכרים לאחרים, וכתוב שזה חדש (רק תבדוק את פרטי המוכר).

ורק שתדע, בeWiz הכל מומחשב (אף אחד לא רואה את מספר הכרטיס שלך), בנעה אתה מוסר את המספר לאדם.

בנעה זה מסוכן, לא בeWiz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...