GA-965p-s3 VS. GA-945p-s3 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GA-965p-s3 VS. GA-945p-s3

Matankzr23

Recommended Posts

אני כבר הייתי בטוח שאני יחליף את הלוח אם ל 945 אבל בKSP אמרו לי שה045 יותר חם כי הוא לא נבנה בשביל קונרו

הוא רק תומך בו אבל ה965 יהיה יותר טוב עם קונרו

זה נכון?

או שלא להאמין ולקחת את ה945? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בערך מה ש-KSP אמרו לך, ה-945 אכן תומך בקונרו רק חלקית, הוא יעבוד איתו, אבל לאט הרבה יותר מאשר על 965P\G או 975X.

אתה בטוח? איפה קראת את זה..? כי ניראה לי שזה דווקא לא משנה ובשניהם יעבוד אותו הדבר אם אין OC אבל אני לא בטוח.. יש לך אולי הוכחה או משהו.?

---אדם שלא מתכוון לעשות שום OC לא צריך להשקיע שקל נוסף מעבר ל 945P..וגם לא בזכרונות מעל ל 667..

לוחות של 965P S3 וזכרונות של 800MHZ זה לאנשים שרוצים לעשות OC ולהשאר יציבים ובטוחים..

אלא אם הוא רוצה תמיכה עתידית במרובעי שאין ב945P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בערך מה ש-KSP אמרו לך, ה-945 אכן תומך בקונרו רק חלקית, הוא יעבוד איתו, אבל לאט הרבה יותר מאשר על 965P\G או 975X.

לא נכון. ערכת השבבים 945 תומכת ב FSB של 1066MHz, ולכן מעבדי הקונרו (Core 2 Duo) יעבדו במלוא הפוטנציאל שלהם. כל עוד הלוח עצמו (מערכת החשמל שלו) תומך במעבדי ה 2 Duo, הבדלי הביצועים בלוח כזה לבין לוח המבוסס על ה 965P או ה 975X יהיו זהים להבדלי הביצועים בין הלוחות אילו הותקן בהם מעבד פנטיום 4, כלומר בערך 1% עד 2%, הנובעים מאופן מימוש הלוח (ומערכת השבבים עצמה).

אתה כנראה חושב על לוחות שה FSB שלהם מוגבל עד 800MHz, ואז באמת ביצועי מעבדי ה 2 Duo ייפגעו (אם הם בכלל יעבדו על לוחות כאלו).

בקשר לתמיכה עתידית - ה 945 מוגבל ל FSB של 1066MHz, בעוד שמרובעי הליבה כנראה ידרשו FSB של 1333MHz, כך שמאד סביר להניח שלא תוכל לשדרג למרובע ליבות בלוח כזה. לתמיכה עתידית קנה לוח עם ערכת שבבים חדשה יותר, כמו ה 965 או ה 680i של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון. ערכת השבבים 945 תומכת ב FSB של 1066MHz, ולכן מעבדי הקונרו (Core 2 Duo) יעבדו במלוא הפוטנציאל שלהם. כל עוד הלוח עצמו (מערכת החשמל שלו) תומך במעבדי ה 2 Duo, הבדלי הביצועים בלוח כזה לבין לוח המבוסס על ה 965P או ה 975X יהיו זהים להבדלי הביצועים בין הלוחות אילו הותקן בהם מעבד פנטיום 4, כלומר בערך 1% עד 2%, הנובעים מאופן מימוש הלוח (ומערכת השבבים עצמה).

אתה כנראה חושב על לוחות שה FSB שלהם מוגבל עד 800MHz, ואז באמת ביצועי מעבדי ה 2 Duo ייפגעו (אם הם בכלל יעבדו על לוחות כאלו).

סבבה זה מה שגם אני חשבתי.. אבל לא הייתי בטוח ב100 אחוז..

smalul זה קצת לא קשור לפה אבל אתה יודע כמה % הבדל יש בין עם 4MB קאש לבין 2? לא מבחינת להשוות בין E6300 לE6600

אלא רק מבחינת הקאש כמה הוא משפר..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15% ?!?!?! זה ממש הרבה ורק הקאש עושה את זה??? אולי זה שיפור ממעבד למעבד הם חישבו רק לגבי הקאש? כי זה מוזר.. חשבתי 2 3 אחוז..

לקחו X6800, והורידו את המכפלה שלו ככה שתהיה זהה לזאת של ה-E6400, ואז בדקו, והיה רק מקרה אחד שבו זה הגיע ל-15%, ברוב זה אכן היה 2-3 אחוז, אז אין לך טעות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...