האם הספק הזה יחזיק את המערכת הבאה? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הספק הזה יחזיק את המערכת הבאה?

FTP

Recommended Posts

צריך להחזיק אבל מאוד מומלץ לקנות ספק איכותי וזול,יש כלו בסביבות ה-150-180 ש"ח אפילו.

HEC 300ART - 300W - 20/24 PIN - ATX 1.3 ₪ 159 מ-IQPC

ויש את זה מנועה מחשבים שהוא עדיף בהרבה

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4013

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משדרג למערכת הזאת ואין לי כסף לספק חדש אולי במשכורת הבאה...

אם אני לא עושה OC למעבד אבל לכרטיס מסך אני כן עושה אז הוא יחזיק(אל תשכח שהוא 300 גנרי)?

ואם אני ישיג עוד טיפה כסף אפשר בקשה ספק זול וטוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יודע,זה ספק ג'נרי,הוא יכול להתפגר אחרי שבוע גם במערכת שלך ללא OC.

בכל מקרה אם בחודש הבא אתה קונה משהו נורמאלי אז בתור ספק זמני זה עוד מתקבל על הדעת.

היתי גם דוחה את העניין של ה-OC עד שיהיה ספק נורמאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לOC זה ברור שאני ידחה אותו עד שיהיה לי ספק נורמלי...

ד"א הספק הזה החזיק לי את המערכת שיש לי בחתימה 3 שנים עם OC אז לא ניראה לי שהוא יתפגר אחרי שבוע אם

אני לא יעשה OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=179687.0

תראה פה את הקטע עם הספקים ג'נריים מה אומרים עליהם..

ד"א הספק הזה החזיק לי את המערכת שיש לי בחתימה 3 שנים עם OC אז לא ניראה לי שהוא יתפגר אחרי שבוע אם

אני לא יעשה OC

בכלל לא מחייב שהוא יתפגר אחרי שבוע רק שתדע אבל שאתה לוקח סיכון וברגע שספק נשרף או משהו הוא יכול לקחת כמה חלקים איתו ולהרוס גם אותם..

אפשרי שתקנה ביחד עם הספק ג'נרי אם אין לך כסף כרגע פשוט תשתדל כמה שיותר מהר להחליף לספק נורמלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=179687.0

תראה פה את הקטע עם הספקים ג'נריים מה אומרים עליהם..בכלל לא מחייב שהוא יתפגר אחרי שבוע רק שתדע אבל שאתה לוקח סיכון וברגע שספק נשרף או משהו הוא יכול לקחת כמה חלקים איתו ולהרוס גם אותם..

אפשרי שתקנה ביחד עם הספק ג'נרי אם אין לך כסף כרגע פשוט תשתדל כמה שיותר מהר להחליף לספק נורמלי..

אתה לא צריך לתת לי כאלה דברים אני לא חדש פה נתנו לי באן כבר פעמיים....

ואני יודע את כל הסיכונים בגנרי...פשוט רציתי לדעת אם הספק יחזיק את המחשב בלי OC ורק עוד חודש שתגיעה המשכורת הבאה אני

יקנה ספק חדש וכמובן שעד אז אני לא יעשה שום OC אבל תודה על המידע בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לתת לי כאלה דברים אני לא חדש פה נתנו לי באן כבר פעמיים....

:smile1:טעות שלי..

לדעתי אם זה רק לחודש וממש אתה לחוץ בכסף תקנה את הג'נרי ואז ברגע שתוכל ישר תחליף..

אבל אם הספק הג'נרי הזה עולה יותר מ50 שקל זה כבר לא שווה כי ספק נורמלי עולה סך הכל 150 שקל.. (וגם אם הוא מגיע ביחד עם המחשב תשאל אותם כמה החזר מביאים לך אם אתה לא קונה עם הספק הג'נרי)

בכל מקרה אתה לוקח סיכון קטן.. אבל כל עוד אתה לא עושה OC הסיכוי שיקרה משהו ממש ממש קטן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שלא הסברתי את עצמי טוב.

אוקי אני עובד בחנות מחשבים והבוס שלי יחליף לי לוח, זכרונות, מעבד ב700 שח.

מה שיש לי עכשיו אפשר לראות בצד ימין ואני הולך להחליף למעבד 775 3 גיגה הרץ, 512 זיכרון, לוח 775 מקווה של ...

עכשיו השאלה שלי היא האם הספק הנוכחי שיש לי עכשיו במערכת שלי יחזיק את המערכת לעוד חודש שיהיה לי כסף לקנות חדש?

ועד שאני יקנה ספק אני לא יעשה שום OC

:smile1":טעות שלי.. "טוב מאיפה אתה אמור לדעת...

ואם אני ישיג עוד 200 שקל אז איזה ספק לקנות(בבקשה לא יותר מ200 גם ככה אין לי כסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק לא יכול להיות טוב באוברקלוק,הוא יכול להחזיק מערכת עם אובקלוק.

אופס התבלבלתי...

הכרטיס הוא 9550 אבל מזה משנה, אני רוצה את כל המערכת האוברקלוק: כרטיס מעבד הכללל זה יחזיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...