"נגיב במהירות אם ישראל תתקוף אותנו" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"נגיב במהירות אם ישראל תתקוף אותנו"

Kidney_stonE

Recommended Posts

איראן מאיימת: נגיב במהירות אם תתקיף אותנו

איראן העבירה מסר לפיו, אם תיזום התקפה נגדה, היא תזכה לתגובה "מהירה, קשה והרסנית".

גורם רישמי אף אישר כי איראן ממשיכה בתכניותיה להעשרת אורניום

Article_Paragraph_1365034.jpg

http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=407370&sid=126

מישהו רואה עתיד אפשרי כלשהו בלי מלחמה ? אני בכל אופן - לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר מלחמה אז שתתחיל כבר, מה זה הסחבת הזו??

עכשיו ברצינות, האויב כל הזמן מחדד חרבות וזורק איומים, אבל אני סבור שכמדינה, איראן לא תתקוף. מה שכן, הם יכולים לנייק אותנו (nuke) בעזרת ארגוני טרור - הגי'הד איסלאמי\ארגון האחים המוסלמים הזועמים\מועדון AK47 לא יודע מה השם כולם אותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכתוב שוב את מה שאני כותב כבר כמה שנים בפורומים בארץ- צריך לתקוף את אירן בפצצות אטום כמה שיותר מהר!

אנשים פשוט לא מבינים שזה אנחנו או הם. כל עוד אין להם פצצות אטום, אנחנו יכולים להשמיד אותם ולצאת עם נזק נמוך-בינוני (אם נעשה את זה בצורה חכמה).

בעוד כמה שנים כשיהיו להם פצצות אטום, תושמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכתוב שוב את מה שאני כותב כבר כמה שנים בפורומים בארץ- צריך לתקוף את אירן בפצצות אטום כמה שיותר מהר!

אנשים פשוט לא מבינים שזה אנחנו או הם. כל עוד אין להם פצצות אטום, אנחנו יכולים להשמיד אותם ולצאת עם נזק נמוך-בינוני (אם נעשה את זה בצורה חכמה).

בעוד כמה שנים כשיהיו להם פצצות אטום, תושמד.

אני איתך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תהיה להם פצצת אטום הם לא ישתמשו בה. הם יודעים שאם הם ישתמשו בפצצת אטום יתרחשו אחד או יותר מבין התרחישים הבאים בהכרח:

א) נזרוק עליהם בחזרה כמה פצצות אטום, ואולי גם כמה ביולוגיות וכימיות.

ב) ארה"ב תיבהל ותמהר לזרוק עליהם כמה פצצות אטום, כי אם הם העיזו לזרוק על הם גם ירצו לזרוק על ארה"ב.

ג) ארה"ב תכניס כמה מליוני חיילים לאיראן, ויחד עם עוד כמה מאות אלפי חיילים אירופאים הם יעשו לאחמינג'אד מה שעשו לסדאם חוסיין, רק שהפעם באמת יהיה למדינה המותקפת נשק גרעיני.

אין מצב שאירופה וארה"ב ישבו מהצד אם איראן תפיל עלינו אטום. הפלת אטום על מבחינתה של איראן זה כמו פיגוע התאבדות, ומנהיגים לא אוהבים להתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו אנחנו לא בדיוק נקבל תגובות חמימות משאר העולם אם אנחנו נטיל את הפצצה הראשונה.

הבעיה פה שהגונית אף אחד לא יטיל את הפפצה הראשונה, אבל נשיא איראן לא נראה לי בן אדם כל כך רציונלי ויציב.

האמת שאין לי מושג מה התגובה הנכונה של כרגע, וכל מי שחושב שהדרך פעולה שלו היא הנכונה סתם מנסה לשחק אותה חוזה עתידות.

אני חושב שישראל צריכה לעלות את הנושא על סדר היום הבינלאומי באופן אינטנסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תהיה להם פצצת אטום הם לא ישתמשו בה. הם יודעים שאם הם ישתמשו בפצצת אטום יתרחשו אחד או יותר מבין התרחישים הבאים בהכרח:

א) נזרוק עליהם בחזרה כמה פצצות אטום, ואולי גם כמה ביולוגיות וכימיות.

ב) ארה"ב תיבהל ותמהר לזרוק עליהם כמה פצצות אטום, כי אם הם העיזו לזרוק על הם גם ירצו לזרוק על ארה"ב.

ג) ארה"ב תכניס כמה מליוני חיילים לאיראן, ויחד עם עוד כמה מאות אלפי חיילים אירופאים הם יעשו לאחמינג'אד מה שעשו לסדאם חוסיין, רק שהפעם באמת יהיה למדינה המותקפת נשק גרעיני.

אין מצב שאירופה וארה"ב ישבו מהצד אם איראן תפיל עלינו אטום. הפלת אטום על מבחינתה של איראן זה כמו פיגוע התאבדות, ומנהיגים לא אוהבים להתאבד.

אתה כזה טיפש

אם היית ראש ממשלה הייתי עובר לארה"ב

מה זה התמימות הזאת ראבקק

לסאדם חוסין לא היה כלום והוא העדיף לא להכניס את האירופים לגלות אם יש לו אטומי והעדיף שיתפסו אותו ויהרגו אותו בסוף=מסקנה התאבדות ועל ריק

העם הערבי לא אוהב להתאבד?

טוב..

ואם נתקשיב לעצה שלך אתה חושב שזה יהיה אכפת למישהו אם אירן תושמד בזמן שאתה תעלם וכל המדינה תלך?!

ובקשר לשאלה/תשובה שלך הם יודעים שאם הם יזרקו הם יקבלו מראש וזה לא אכפת להם

העיקר שהסרטן שמפריע להם(מדינת ישראל) לא יהיו פה

אז ישמידו את אירן ו..אחרי כמה שנים ערבים ישתלטו על מדינת ישראל

והם השיגו את שלהם

היה איזה ראיון בטלויזיה האירנית והם אמרו לפלסטיניאים שהם הולכים למות יחד איתנו מהפצצה ושהם יקראו שהידים ויהיה להם 72 בתולות ובלה בלה

כמה תמים אתה יכול להיות בקיצור?!!!?!?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט. אני עם GUY KING. גם אם תהיה להם פצצה לא יהיו להם הביצים להשתמש בה.

גם בגלל שתוך כמה שעות הם ימחקו מהמפה טוטאלית וגם בגלל שהמדינה הזו קדושה לכל שלושת הדתות, כולל לדת שלהם והם לא ישמידו אותה בעזרת אטום.

בכל מקרה העובדה שיהיה להם אטום זה לא בדיוק בריא בשבילנו. האיראנים האלה הם לא אנשים כ"כ יציבים וכך גם כל החברים הערבים שלהם מארגוני הטרור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לריב...

לדעתי שישראל תעשה צעד קיצוני ואין כל כך זמן להתעסק בפוליטיקה

צריך לעשות משהו ומהר תחשבו על זה

עכשיו אין להם ואנחנו יושבים בשקט

מה יהיה אם יהיה להם אטום

הם חולי נפש אין להם אלוהים הם רוצים שהיסלאם ישתלט על העולם

באמת הם רוצים את זה ולא בצחוק

אני לא אומר להשמיד אותם עם אטום

אני לא אומר שיש לנו 360 פצצות אטום ו100 פצצות מימן שכל פצצת מימן יותר חזקה פי 100 מאטום שיש לנו כרגע

וכל אטום שיש לנו כרגע יותר חזק פי 90-100 מהפצצה שזרקו על ירושימה

לדעתי צריך להתקיף אותם נקודתי על המקורות שלהם

וברור להשמיד להם משגרים וכאלה בקיצור לתת להם מכה ואז להשבית אותם

מה שאני בא להגיד זה שצריך לעשות משהו ומהררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסלמים הקיצוניים הם מטורפים. קודם כל הדת ורק לאחר מכן האנשים.

אם הם חושבים שהם שליחי אללה ותפקידם הוא למחוק אותנו הם לא יהססו לעשות את זה גם אם הם יביאו על עצמם את חורבנם.

מחמוד הזה מטורף וצריך לעצור אותו כמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילחמה אטומית אין מנצחים.

לא ישאר פה כלום אחר כך, לא מאירן,סוריה . . . ומישראל.

ש מ מ ה . . . .

אירן מצליחה בתוכנית שלה.

זה הסוף של מפני שאנשים פשוט יעזבו את הארץ ... הוא לא צריך לזרוק אפילו פצצה אחת.

תיראו אך אתם משקשקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...