אזהרה, הדריוורים 93.71 החדשים שרפו לי את ה6800 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה, הדריוורים 93.71 החדשים שרפו לי את ה6800

Torn

Recommended Posts

כידוע לא מזמן נוידיה שיחררה סט דריוורים חדש,

עד היום כיוונתי לי OC עדין באמצעות RIVA TUNER והוא תמיד נכנס לפעולה ברגע שהמחשב עולה.

אך לאחר שהתקנתי את הדריוורים החדשים מהירות השעון של הזיכרונות של הכרטיס שלי עמדו על 1.5 GHZ שבפועל הם רק 700 MHZ.

לא רציתי להתעסק עם זה יותר מדי ועשיתי ריסט למחשב. חשבתי שזה בסה"כ באג בדריוור. ושלא הגיוני שבאמת הוא ינסה להפעיל את הכרטיס במהירות הזאת.

מייד אחרי עליית הוינדוס וטעינה של שולחן העבודה, התמונה קפאה וראיתי רק צבעים מטושטשים!

נפל לי הלב לתחתונים ועשיתי ריסט שוב פעם בשביל לראות מה היה פה, ישר חשבתי שמשהו קרה לספק...

אך לצערי לא כך היה. משום מה המחשב סירב להדלק כשה6800 מחובר אליו, הוא עושה פוסט לשנייה ומייד נכבה.

עם הTI4200 הוא עובד מצויין....

למזלי יש לי אחריות על הכרטיס, אותה אני אנסה לממש ביום ראשון.

בתקווה מאוד מאוד גדולה שלא יעשו לי בעיות יותר מדי.

אני מאוד מקווה שאם יחליפו לי את הכרטיס אני אוכל לפתוח את הצינורות הנעולים... טוב אני מעדיף לא להתעסק בקטנות כרגע...

רק שיחליפו :nixweiss: איזה באסה...

ראו הוזהרתם! לא להתקין את הדריוורים האלה, בנתיים אני אשלח מייל זועם לנוידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היתה עושה חיפוש ההיתה רואה שהדבר קרה לי ולעוד שנים או שלושה משתמשים..

חשבתי שזה קורה רק עם ATITOOL מותקן על המחשב אבל כניראה שלא.

בכל מיקרה גם אצלי ועד כמה שהבנתי גם אצל אחרים הסרה של הדריוור במצב בטוח פתרה את הבעיה של המסכים השחורים/כחולים/ריסטרטים .

בכל מיקרה אני כן מישתמש בדריוור כי הוא משפר את הביצועים באופן משמעותי והדרך להמנע מהכפלת מהירות הזיכרונות היא פשוט לא להיכנס לתפריט ה OC בדריוור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס....... לא ייתכן שום מצב בעולם שבגלל דרייבר הלך כרטיס מסך לא ייתכןןןןןןןןןן אחי!

אולי היה משהו דפוק לפני זה וזה סתם סוג של צירוף מקרים שדווקא שהתקנת דרייבר זה נדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך לממש אחריות .

תפרמט ותתקין מחדש את כל הדייברים גם אצלי קרה דבר דומה והייתי בטוח שהלך המסך אבל אחרי פירמוט

הכל היסתדר דרך אגב חזרתי ל 84XX שמה אין לי כמעט בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ להשאר עם סדרת ה-8x.xx.

תמונה מעט פחות איכותית(פחות גשם ב-Oblivionי... WOW!!!), אבל לפחות המשחקים זזים מהר יותר, ואין את לוח הבקרה המפגר הזה - שעדיין אגב, מסרב להחליף שפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד כדי שתוריד תוכנה לניקוי ותתקין אחר כך מגירסה 84XX ( זה עזר לי אם תנסה את הכרטיס במחשב אחר הוא יעבוד חלק )גם אני חשבתי שנישרף לי איזה שמתי RIVA TNT 2 ששכב אצלי בצד

משחקים עלו במקס אם כל האפקטים חובה לראות את סופר מריו ככה חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס בוודאות נשרף,

ככל הנראה הזיכרונות שלו התבשלו! בגלל המעבר המהיר לתדר של 1.5 :kopfpatsch:

הכרטיס אינו עולה גם במחשב אחר, אגב מחיקה של הדריוור לא תעזור, כי הכרטיס אפילו לא מצליח להגיע למסך הפוסט של הביוס.

אפילו הוא לא נותן למחשב לעלות! הוא ישר מקצר שם משהו והמחשב מייד נכבה.

בקצרה דריוור דפוק, לא לגעת בו :-\

תחזיקו לי אצבעות שהאחריות תמומש, הכרטיס בן חודש בסה"כ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...