דרייבר לכ. מסך ATI X1400 256M - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייבר לכ. מסך ATI X1400 256M

habarbash

Recommended Posts

היי

רכשתי את ה 1505 .

1: הכרטיס מסך שלו זה ATI X1400 , עכשיו הבעיה היא שאני אוצה לעדכן את הדרייבר ואני לא מוצא מאיפה להוריד אותו (ניסיתי באתר של ATI , אבל זה לא תומך במחשבים של )

החדות היא מעולה אבל יש אייקונים (לא כולם) וכן טקטס שלא קריאים מספיק ( לא חדים ) .

אני צריך את הדרייבר הכי מעודכן , מאיפה אני מוריד אותו ?

תודה רבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי אותך

אתה צריך דרייבר ראשון לאחר התקנת XP או שיש ואתה צריך לעדכן ,,,קבל לינק ותראה כמה סוגים

דרך אגב איך המחשב אני אולי יקנה כזה מוזר שאתה מתאר מצב שלא רואים טוב במספר מצבים שלח תשובה...

http://support.dell.com/support/downloads/previousversions.aspx?c=us&cs=04&l=en&s=bsd&vercnt=4&osl=en&SystemID=INSPIRONI6400/E1505&deviceid=10534&libid=6&os=WW1&releasetype=DRVR&typecnt=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדות היא מעולה אבל יש אייקונים (לא כולם) וכן טקטס שלא קריאים מספיק ( לא חדים ) .

קודם כל תתחדש, אחלה בחירה! ברצוני לדעת עם איזה דגם של מסך רכשת?

WXGA 1280X800 - הרגיל בעל ציפוי מט או WXGA 1280X80 עם TRUELIFE - בעל ציפוי מבריק קריסטלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

רכשתי את ה 1505 .

1: הכרטיס מסך שלו זה ATI X1400 , עכשיו הבעיה היא שאני אוצה לעדכן את הדרייבר ואני לא מוצא מאיפה להוריד אותו (ניסיתי באתר של ATI , אבל זה לא תומך במחשבים של )

אני צריך את הדרייבר הכי מעודכן , מאיפה אני מוריד אותו ?

תודה רבה .

מוריד מהאתר של .

כנראה שהקונטרסט של המסך לא מדהים.

נסה לבטל את אופציית ה-Cleartype אם היא מופעלת, אולי זה ימצא חן בעיניך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבנתי אותך

אתה צריך דרייבר ראשון לאחר התקנת XP או שיש ואתה צריך לעדכן ,,,קבל לינק ותראה כמה סוגים

דרך אגב איך המחשב אני אולי יקנה כזה מוזר שאתה מתאר מצב שלא רואים טוב במספר מצבים שלח תשובה...

http://support.dell.com/support/downloads/previousversions.aspx?c=us&cs=04&l=en&s=bsd&vercnt=4&osl=en&SystemID=INSPIRONI6400/E1505&deviceid=10534&libid=6&os=WW1&releasetype=DRVR&typecnt=1

כן מצאתי דרייברים שם . תודה .

מבחינת המחשב עצמו הוא מעולה ( זכרון קצת איתי 533MHZ עם תזמונים פתוחים, זה הכי הטוב שאפשר לקחת ב CUSTOMIZE אצל DELL).

לאחרי עדכון של ה CATALYST אני עדיין רואה ( בעיקר באינטרנט ) לא חד מספיק ( גם את האתר הזה ) , לי זה דוקא נראה כמו איזה עדכון שאני צריך לעשות .

קודם כל תתחדש, אחלה בחירה! ברצוני לדעת עם איזה דגם של מסך רכשת?

WXGA 1280X800 - הרגיל בעל ציפוי מט או WXGA 1280X80 עם TRUELIFE - בעל ציפוי מבריק קריסטלי?

המסך זה הכי טוב שהיה לדל להציע לי בקטגוריה של הINSPIRION . רזולוציה של 1680X1050 עם 32BIT עומק צבע 15.4 inch UltraSharp Wide Screen SXGA+ Display with TrueLife . לא יודע איזה ציפוי אבל רואים מעולה מבחינת זויות צפיה , אבל שוב באתרי אינטרנט לא רואים מספיק חד , באתר של VISTA רואים אפילו "שחור" מסביב לאובייקטים מסויימים . http://www.dell.com/content/learnmore/learnmore.aspx?c=us&l=en&ref=CFG&s=dhs&~id=screen_inspn&~line=notebooks&~lt=popup&~model=e1505&~series=inspn&~tab=details

מוריד מהאתר של .

כנראה שהקונטרסט של המסך לא מדהים.

נסה לבטל את אופציית ה-Cleartype אם היא מופעלת, אולי זה ימצא חן בעיניך יותר.

הקונטרסט הוא 1:300 זה באמת לא משהו , איפה אני מבטל את האופציה הזו ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה זה פורום חומרה של ניידים , אנא צרפו תמונות + ביקורות על הניידים על מנת שיהיה לכולם . hen770 במידה ותוכל לשחרר מבחן ביצועים זה יהיה מעולה , בשבילך ובשביל כול חברי הפורום . תוכל להביט כאן http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=212871.0 על מבחני הביצועים של הנייד שלי הבט בתמונה הראשונה הורד את התוכנה בשביל ביצועים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת המחשב עצמו הוא מעולה ( זכרון קצת איתי 533MHZ עם תזמונים פתוחים, זה הכי הטוב שאפשר לקחת ב CUSTOMIZE אצל DELL).

לאחרי עדכון של ה CATALYST אני עדיין רואה ( בעיקר באינטרנט ) לא חד מספיק ( גם את האתר הזה ) , לי זה דוקא נראה כמו איזה עדכון שאני צריך לעשות .

נכון, בהתאמה האישית DELL מאפשרים רק 533.

הזיכרון לא איטי בכלל, רק שתדע שבגלל שהLATENCY של ה 533 נמוך יותר מה667 הם עובדים בדיוק אותו דבר מבחינת ביצועים אין שום הבדל.

ב BENCHMARK (אני אמצא לך קישור בהזדמנות) נראה שיפור של 1% מה שלא מצדיק את התוספת במחיר שדורשים פה בארץ בשביל לדחוף 667.

לגבי המסך שלך, גם אני רציתי בהתחלה את המסך הזה אבל ב NOTEBOOK CLUB ובעוד מספר חנויות הפריזו במחיר ודרשו קרוב ל1000 שקל יותר על המסך הזה מה שהיה יותר מידי בשבילי אבל עדיין זה מסך סוף הדרך.

בסוף רכשתי את ה WXGA 1280X800 עם TRUELIFE לאחר שראיתי אותו בארץ אצל חבר מהלימודים ואני רוצה להגיד לך שלא נתקלתי שם בבעיות שאתה מספר אז קצת תמוה לי שהבעיות הן במסך הטוב יותר של DELL.

CLEARTYPE זו הגדרה של מערכת ההפעלה וניתן לבטלה או לאפשרה:

1. http://www.scottmanning.com/archives/000558.php

2. http://www.microsoft.com/typography/cleartype/tuner/1.htm

אני אישית מציע להשתמש באפשרות השניה (הדבר מצריך התקנה של בקר ACTIVEX), זו בעיה נפוצה במסכי LCD גם בביתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר נראה לי שהבעיה היא בהגדרות או בעדכון , לא במסך עצמו .

ה CLARTYPE לא כ"כ עוזר , כל הטקטס שם אני רואה מטושטש .

כמובן שהתמונה נראת הרבה יותר גרוע .

אבל החלק שהכי דומה למקור זה בתחילת התמונה, איפה שיש את הסמל של HWZONE ומתחתיו בפנל הניווט .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי נראה לי הבעיה ב IE7, אני זוכר שהתקנתי אותו על מסך CRT הוא שיבש לי את כל ההגדרות של הפונטים אוטומטית וראיתי מסריח שחבלז!!!

ושתבין אני עם מסך 19 אינץ של VIEWSONIC גרסת גרפיקאים, הצטערתי על היום שהתקנתי אותו.

אם שום דבר אחר לא עוזר הייתי מנסה במקומך להסיר אותו לגמרי ואף להתקין תמערכת הפעלה מחדש בלעדיו בשביל לבדוק אם עדין רואים מטושטש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב כך , כי לפני זה היה לי את מה שבא עם הווינדוס ( לפני יומים קיבלתי את המחשב) שזה גרסה 6 והיה לי את אותו הדבר .

חוץ מזה שזה לא רק שמה .

אני יתקין את ה 2 בלי להסיר את IE7 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב כך , כי לפני זה היה לי את מה שבא עם הווינדוס ( לפני יומים קיבלתי את המחשב) שזה גרסה 6 והיה לי את אותו הדבר .

חוץ מזה שזה לא רק שמה .

אני יתקין את ה 2 בלי להסיר את IE7 .

באמת מוזר, תשאיר אותנו מעודכנים זה מסקרן אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מוזר גם אני קניתי את הנייד הזה(e1505) בחו"ל רק אם רזולוציה 800*1280

לדעתי הטשטוש נגרם מאינטרנט אספלורר 7 יש בו המון באגים רציתי להתקין אותו בנייד אבל לפני זה

התקנתי אותו על הPC ורואים אפילו יותר גרוע מהמסך שלך(עשיתי פורמט והכל הסתדר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...