ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר ! - עמוד 53 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הבדיחות הגרועות ביותר !

Milford Cubicle

Recommended Posts

בדיחה ישנה וכנראה מוכרת, אבל here I go:

שני זבובים נפגשים בשירותים. הראשון נראה ממש תשוש והוא מסביר לשני: "אתה לא יודע מה זה, הלכתי לישון אתמול בתוך שפם של מישהו והתברר שהוא אופנוען, התעוררתי בבוקר כמו סמרטוט!"

הזבוב השני אומר לו: "יש לי רעיון בשבילך, תעשה כמוני- לנשים יש מקום למטה שאפשר להיכנס לשם. מקום חם ונעים. ככה אני עושה".

הזבוב הראשון מקשיב לעצה וכשמגיע לילה הוא חומק בשירותים למקום החם והנעים של בחורה בלונדינית שמצא.

בבוקר הזבובים שוב נפגשים, כאשר שוב הזבוב הראשון נראה גרוע. "לא עשית מה שהצעתי לך?" שואל אותו חברו, "עשיתי" עונה הזבוב הראשון "אבל בבוקר שוב התעוררתי על השפם של האופנוען" :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא מכיר את הסדרה הזו, על מי אתה עובד...

--___-- הרגע אמרתי שאני מכיר.... זה היה כמה שנים בערוץ הילדים....

אני זוכר משהוא אחד מהסידרה- בפתיחה בבר היה יוצא מהעיגול כאילו כמו האריה של MGM אם אני לא טועה.... (אהה ולבבר היה כתר שהוא חלק מהראש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיחה עם הכעך חזקה :silly:

טוב זה לא בדיוק בדיחה אבל:

יום לפני הטיול השנתי שאלתי חבר מה הוא מתכוון להביא לטיול , והבחור שהוא סטלן אמיתי מסתכל אליי במבט של איזה טיול בדיוק?

רגע אחרי שהזכרתי לו הוא נראה לפתע היסטרי כזה, ואמר שלא הספיק לקנות כלום ושהוא חייב לקנות הכול היום (טיול של שלושה ימים).

בערב הוא מתקשר אליי לפחות שלוש פעמיים ושואל מה להביא לטיול וכד' , פשוט שיגע אותי.

בבוקר הטיול הבן אדם מאחר ומתקשר אלי בשביל לבקש שיחכו לו ולא ייסעו, הוא מגיע ברגע האחרון ואנחנו נוסעים.

מתברר שבסופו של דבר הוא הביא רק משחת שיניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני בייגלה הולכים ברחוב, על אחד נופל פסנתר,

השני אומר "חבל, הוא היה לי כעך.."

אחלה בדיחה, רק חבל שחצי מהאנשים פה לא יודעים לאיית אז הם לא יבינו אותה. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...