Leadtek 7900GS Voltmod log עודכן בעמוד 5! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Leadtek 7900GS Voltmod log עודכן בעמוד 5!

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תענוג לראות ולקרוא!

כל הכבוד!

איך חיברת את המאוורר השני? קדחת משהו או שפשוט הברגים נכנסו לרווח של ההיט סינק?

יש לי גם שאלה קצת אחרת לפני שאני ניגש לנסות כזה דבר... האם עם וולט מוד כזה אפשר לטעון לאחריות במידה והכרטיס הולך? או שישר עולים על העסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק... אם היה לי 7900GS הייתי משאיר אותו כמו שהוא... הייתי מפחד לעשות לו מודים. אתה יכול בקלות לשרוף אותו. במיוחד אם אתה עושה כזה מוד בצורה חובבנית (עיפרון ?!? WTF). אם קנית כרטיס יקר כזה, תוציע עוד 30 שח על מלחם או תחפש מברג WIRAP עם חוטי WIRAP ותבצע את המוד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העיפרון הבטחתי מספיק טוב כדי שלא יזוז משם ולכן אני לא דואג.

הלחמה תבטל את האחריות לגמרי. ככה אני פשוט מוריד את העיפרון והכרטיס חזר להיות בידיוק כמו שהוא היה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על העבודה המצויינת! :yelclap:

אהבתי את רעיון המאוורר הנוסף. כמה טמפ' זה שיפר לך אתה יודע? פשוט הקירור סטוק שלנו זהה\דומה

מוד עפרון אכן נראה כיעיל ביותר. רק אל תשכח לדווח באמת כמה זמן זה מחזיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לשים עוד קצת עופרת על החיבורים שם על ידי צביעת החלקים עוד פעם ועוד פעם עד שממש ראיתי שם רק עופרת..

כנראה שעליתי ל1.5V או אפילו 1.55V מכיוון שהליבה עושה 700מגהרץ :) רק שיש לי 82 מעלות במאמץ ו52 במנוחה :P זה לא כזה נורא בהתחשב בנסיבות.. ועדיין - אלו טמפרטורות בסדר גמור לכרטיס כזה(קצת גבוהות אבל לא נורא..)

אז הנה התוצאה ב 2005 - 10540!

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=2311595

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שכן אני רק צריך להשיג דבק טרמי בשביל לשים סינקים קטנים על כמה נגדים כאן..(שעושים VMOD לזיכרונות אז כמה נגדים ממש מתחממים ואני לא רוצה לעשות את זה בלי קירור)

הליבה כנראה דיי בגבול.. אני חושב שהיא יכולה לעבור 2005 על 700 עם ארטיפקטים והזיכרונות לדעתי יגיע לפחות ל950 עם VMOD.. הם עושים 890 בלי!(900 עם ארטיפקטים)

כל התוצאות שאתם רואים כאן נטולות ארטיפקטים!

תצפה ל11K בעוד שבוע ככה.. אני מאמין שככה יהיה אפשר למשוך ל10700 ככה בלי מוד לזיכרונות.. יותר מזה לדעתי יהיה בעייתי. אז כרגע אני אחכה לדבק טרמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...