מכשיר EV-DO - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר EV-DO

Electric Boom

Recommended Posts

שלום זונים וזונות :hi:

מה שלומכם ? :smile1:

אחרי שהפסדתי במאבק להשמצת פלאפון וגישת ה - "היי, אני לא מאמין שאפשר ליצור אש מחיכוך שתי אבנים זו בזו" השדרוג שלי הוא בתוך הרשת :kopfpatsch:

מבירור קצר האופציות (המוגבלות,אני יודע) שעומדות בפניי הן :770,E815 ו-V3]C[. כרגע ה-E815 מסתמן כמועמד לכתר, אבל הבנתי שמכשירים נוספים אמורים להכנס לרשת אוטוטו, דוגמת ה-Q. כמובן שזה היה NB אם ה-Q היה חלק קבוע בקטלוג אבל הוא לא.עדיין. :-\

מה אתם ממליצים? בהנחה שמדובר באידיוט שמעריך קודם כל פיטצ'רים ונותן מעט מאוד קרדיט,אם בכלל, לעיצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה בדיוק? יש בו הכל.

מצלמה (1.3 מגה פיקסל. לא הרבה אבל מי משתמש במצלמה בפלאפון כאחת ייעודית?)

יש נגן מוזיקה

יש GPS

יש סטרימינג מהיר פי 8 מהחברות המתחרות (2.4mbps ליד ה 384kbps של אורנג'/סלקום)

זמן הסוללה שלו סביר, הוא לא מכוער, מסך חיצוני צבעוני, הרחבת ...... אני לא רואה מה חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מספר לי ?

אני יודע את זה! :bash:

אבל אין לי ברירה, הוא חייב להיות ניאנדרתלי :s07:

נ.ב.

פיקה - אני יודע שהוא מצויין לציד ממוטות, השאלה שלי היא האם הוא טוב לניגון סרטונים כשהכוונה בסרטונים היא לפרקים של סדרות. כי המעבד שלו נראה לי על הפנים

שאלה נוספת היא איך אתה חיי ללא תמיכה ב-'עוד ראשי תיבות מעורפלים' (יענטו ג'אווה, אל תצחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא. אני הבעלים המאושר של N-Gage

לאבא שלי יש את ה E815, הוידאו בו רץ חלק. גם סטרימינג וגם שהומר מהמחשב (ואני חייב לציין, הסטרימינג פשוט מדהים איפה שיש תמיכה בדור 3. בשאר המקומות הוא בסדר אבל קצת נתקע)

ומה הבעיה עם חוסר תמידה בג'אווה? אפילו ב NG שלי אני לא משחק (בג'אווה, והאמת, כמעט לא משחק בכלל)

ו Brew זו חלופה לא רעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שה815 הוא BULK. אין לי נסיון איתו, אבל זה מה ששמעתי.

:nixweiss:

בואו נמיר את השאלה לכך - מבין במכשירים המוצעים כעת בקטלוג פלאפון, איפה הנפילה תהיה הכי רכה?

המועמדים הם:

A840 - מצויין רק בלי דור שלישי(או כמו שפלאפון אוהבים לקרוא לדור הזה - תקופת האבן)

E815 - מצויין רק עם דור שלישי (-"-...)

770- -"-

V3C - סקסי מאוד(לא היידי קלום סקסי), לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...