צה"ל - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל

guy94

Recommended Posts

אם לא הייתי יודע בן כמה אתה, הייתי חושב שאתה פתי בן 4.

הערבים מאז ומתמיד שנאו את היהודים וטבחו בהם(לא בכל המקרים - היו מקרים שיהודים חיו בשלווה תחת שלטון מוסלמי).

בגלל דתם !!! חד וחלק, ואדם שבקיא בהיסטוריה ברמה שלך אמור לדעת, שמוחמד ציווה לגרום לבני הדתות האחרות

שלא יקבלו את האיסלאם חיי סבל.

תראה מה הולך היום בצרפת, ערבים רבים פועים ביהודים בכל הזדמנות שהם יכולים.

אומנם שם זה לא נגמר במוות ברוב המקרים, מפני שהמשטרה בעלת כוחות מוגברים.

אך אני מכיר מצרפת אנשים והם מספרים שכל יום אחרי בית ספר יש להם קרבות כנופיות עם ערבים,

ולמה נראה לך שהם גרים בצרפת(רמז: בטח לא בגלל שהם ציונים).

אתה מוכן כבר להפסיק לנסות להוכיח שאתה מבין בהסטוריה כי אתה לא? זה ממש מעצבן אותי.

מוחמד בכלל אמר למוסלמים, וזה גם כתוב בקוראן רק האסלאם הפונדמנטאליסטי מדחיק את זה, שיבוא יום והיהודים יחזור לביתם ועל המוסלמים לעזור להם בכך. לאחר שנכבשה א"י מהביזאנטים, ושלטו בה המוסלמים היהודים זכו ליחס יותר טוב מהשליטים המוסלמים מאשר השליטים הנוצרים האירופים, שבאו לכאן במסעות הצלב והקימו את ממלכת ירושליים הצלבנית. כשהצלבנים פרצו לירושלים ב15 ליולי 1099 הם טבחו את היהודים והמוסלמים כאחד. לאחר הכיבוש של א"י ע"י צלאח א(ל)דין מ1187, והשלטת השלטון המוסלמי, היהודים זכו ליחס טוב ממנו בתקופת שלטונו.

בספרד המוסלמית היהודים והמוסלמים הסתדרו ביחד, והיהודים אף עזרו למוסלמים לכבוש את ספרד מידי השבטים הויזיגוטים, לכן אחרי זה כשאוחד ספרד והסתיים ה"ריקונקויסטה", היהודים גורשו, בין היתר בגלל התמיכה שהם נתנו למוסלמים. עד הקמת התנועה הציונית יהודי ארץ לא סבלו מהפרעות ופרעות מהמוסלמים, הפרעות וכל הפגיעות בהידוית החלו כשהמוסלמים ראו את היהודים האירופים, מתחילים לבוא לארץ ולגזול מהם(תושבי הארץ מזה מאות שנים) את האדמה, ואלה היו ציונים. גם בפרעות של תרצ"ו-תרצ"ט הערבים לא פגעו ביהודים שחיו בארץ מזה שנים לפני בואם של הציונים, בחברון הם לא העזו להרוס את הקברים של שלושת המשפחות הגדולות שחיו שם כמעט ברף מחורבן בית שני. הערבים בחברון נתנו כבוד גדול למשפחות האלה, על אף היותן יהודיות. זה גם הוכח כמעט ע"י כל בדיקה אובייקטיבית של ועדות הבדיקה של האמפריה הבריטית כי הגורם העיקרי לתסיסה בקרב הערבים היה עלייה נוספת של יהודים מאירופה, ולכן החלו הגבלות על העלייה וגם בשל אי-היכולת של הארץ לקלוט כמות כזאת גדולה של מהגרים ללא עבודה, תיכף תגיד שהבריטים עשו את זה כי הם היו אנטי-שמים, אבל אני כבר אמר לך שהטענה שלהם "עלייה לפי יכולת הקליטה הכלכלית של הארץ" הוכיח את עצמו, וכשמדינת לא עשתה את זה נוצרה כאן אבטלה קשה מאוד, היות ושוק העבודה התמלא בידיים פנויות, שאין היכן לעסיקן.

זה שלדוד שלך יש תואר שני בהסטוריה לא עושה אותך לד"ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מוכן כבר להפסיק לנסות להוכיח שאתה מבין בהסטוריה כי אתה לא? זה ממש מעצבן אותי.

מוחמד בכלל אמר למוסלמים, וזה גם כתוב בקוראן רק האסלאם הפונדמנטאליסטי מדחיק את זה, שיבוא יום והיהודים יחזור לביתם ועל המוסלמים לעזור להם בכך. לאחר שנכבשה א"י מהביזאנטים, ושלטו בה המוסלמים היהודים זכו ליחס יותר טוב מהשליטים המוסלמים מאשר השליטים הנוצרים האירופים, שבאו לכאן במסעות הצלב והקימו את ממלכת ירושליים הצלבנית. כשהצלבנים פרצו לירושלים ב15 ליולי 1099 הם טבחו את היהודים והמוסלמים כאחד. לאחר הכיבוש של א"י ע"י צלאח א(ל)דין מ1187, והשלטת השלטון המוסלמי, היהודים זכו ליחס טוב ממנו בתקופת שלטונו.

בספרד המוסלמית היהודים והמוסלמים הסתדרו ביחד, והיהודים אף עזרו למוסלמים לכבוש את ספרד מידי השבטים הויזיגוטים, לכן אחרי זה כשאוחד ספרד והסתיים ה"ריקונקויסטה", היהודים גורשו, בין היתר בגלל התמיכה שהם נתנו למוסלמים. עד הקמת התנועה הציונית יהודי ארץ לא סבלו מהפרעות ופרעות מהמוסלמים, הפרעות וכל הפגיעות בהידוית החלו כשהמוסלמים ראו את היהודים האירופים, מתחילים לבוא לארץ ולגזול מהם(תושבי הארץ מזה מאות שנים) את האדמה, ואלה היו ציונים. גם בפרעות של תרצ"ו-תרצ"ט הערבים לא פגעו ביהודים שחיו בארץ מזה שנים לפני בואם של הציונים, בחברון הם לא העזו להרוס את הקברים של שלושת המשפחות הגדולות שחיו שם כמעט ברף מחורבן בית שני. הערבים בחברון נתנו כבוד גדול למשפחות האלה, על אף היותן יהודיות. זה גם הוכח כמעט ע"י כל בדיקה אובייקטיבית של ועדות הבדיקה של האמפריה הבריטית כי הגורם העיקרי לתסיסה בקרב הערבים היה עלייה נוספת של יהודים מאירופה, ולכן החלו הגבלות על העלייה וגם בשל אי-היכולת של הארץ לקלוט כמות כזאת גדולה של מהגרים ללא עבודה, תיכף תגיד שהבריטים עשו את זה כי הם היו אנטי-שמים, אבל אני כבר אמר לך שהטענה שלהם "עלייה לפי יכולת הקליטה הכלכלית של הארץ" הוכיח את עצמו, וכשמדינת לא עשתה את זה נוצרה כאן אבטלה קשה מאוד, היות ושוק העבודה התמלא בידיים פנויות, שאין היכן לעסיקן.

זה שלדוד שלך יש תואר שני בהסטוריה לא עושה אותך לד"ר.

שמתם לב מה הת'רד ולאן נסחפתם? :bash:

אשכרה, עושים רושם של חבורת פריקים ממושקפים שמשחקים במשחקי כוח וידע.

חאלס!

אפשר לדבר עם האחראים שיפתחו פורום ציונות/היסטוריה... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב מה הת'רד ולאן נסחפתם? :bash:

אשכרה, עושים רושם של חבורת פריקים ממושקפים שמשחקים במשחקי כוח וידע.

חאלס!

אפשר לדבר עם האחראים שיפתחו פורום ציונות/היסטוריה... :lol:

לא......

רק מנסיםלהוכיחלכמה אנשים שהם מפגרים.\

וathlon... אתה מדהים בצורה מפחידה מאוד...- אבל צודק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כולכם כל כך אינפנטילים, אתם לא יודעים איפה אתם חיים ומה הולך לקרות לכם.

אני רשמית מפציר בכל מי שיש לו אזרחות אמריקאית\אירופאית:

תעזבו את הארץ כל עוד אתם יכולים!!!!

בלי להעליב, אתה אידיוט!

נראה לך שיש מקום שאתה יכול לברוח אליו?

הפיגוע בתאומים רק הוכיח כמה אתה טועה, כל האירופאים(חוץ מאנגליה) למשל חושבים שהם נמצאים בעולם אחר, רחוק מהבעיה ושהיא לעולם לא תגיע אליהם...הם לפחות יחשבו ככה עד שגם הם יחטפו איזה מכה בראש!

אתה לא מבין הטרור הוא הכל מקום!!!

בוא נגיד שעד שארה"ב לא תגמור אם בין-לאדן ואז עם עיראק שום מקום לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להעליב, אתה אידיוט!

נראה לך שיש מקום שאתה יכול לברוח אליו?

הפיגוע בתאומים רק הוכיח כמה אתה טועה, כל האירופאים(חוץ מאנגליה) למשל חושבים שהם נמצאים בעולם אחר, רחוק מהבעיה ושהיא לעולם לא תגיע אליהם...הם לפחות יחשבו ככה עד שגם הם יחטפו איזה מכה בראש!

אתה לא מבין הטרור הוא הכל מקום!!!

בוא נגיד שעד שארה"ב לא תגמור אם בין-לאדן ואז עם עיראק שום מקום לא בטוח.

האירופים לא יחטפו בומבה כ"כ מהר, כי הם הולכים בין הטיפות בעניין הזה. תיקח את קו המחשב הבא:

המזרח-התיכון הוא כמו הבלקן של מלחמת העולם הראשונה.

והמבין יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, בינתיים האירופאים לא יחטפו מכה בגלל שהצרפתים משלמים לסדאם כדי לפתח את "המעבדה לחקר הגרעין"(אם אתה מבין למה אני מתכוון) שהם בנו לו והוא בטח לא ירשה שאף אחד יעשה משהו לצרפת או למדינות אחרות באירופה, אבל ישנם טרוריסטים(כמו בין לאדן) שזה לא מזיז להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירופים לא יחטפו מכה בשל הרבה סיבות.

אם לא שמת לב בעולם הערבי רואים את ארה"ב כשטן, וצורה מעטה מאוד בבריטניה וזהו...

בינתיים האירופים מהווים עבור הערבים גורם מאזן, שימנע פעילות מוחצת וחד-משמעית נגד האסלאם הפונדמנטליסתי. אם הם "יעצבנו" את אירופה הם יימחצו, ולא תהיה להם אפילו את טיפת הלגיטמיות שיש להם כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירופים לא יחטפו מכה בשל הרבה סיבות.

אם לא שמת לב בעולם הערבי רואים את ארה"ב כשטן, וצורה מעטה מאוד בבריטניה וזהו...

בינתיים האירופים מהווים עבור הערבים גורם מאזן, שימנע פעילות מוחצת וחד-משמעית נגד האסלאם הפונדמנטליסתי. אם הם "יעצבנו" את אירופה הם יימחצו, ולא תהיה להם אפילו את טיפת הלגיטמיות שיש להם כיום

אתה יודע כנראה כל כך טוב היסטוריה בגלל שאתה חי בעבר, הימים האלה עברו מזמן, תקרא קצת חדשות לא יזיק.

זה שבפועל קבוצות טרור מוסלמיות לא מבצעות פיגועים באירופה זה הודות לכך שפיגועים אלה מסוכלים מראש

ע"י מידע מודעיני, סתם ככה בעת האחרונה : נמנע פיגוע במרכז פריז של אירגון אל קעידה,

בלונדון היה פיגוע קטן שנהרגו בו רק שני אנשים של מכונית תופת של מוסלמי, ועוד...

אני לא מנסה להראות שאני יותר מדי מבין בהיסטוריה כי זה אחד הדברים שאני פחות אוהב(למרות שאני מעריך את זה),

אני מביא דוגמאות היסטוריות עובדתיות(מספרי לימוד של הבי"ס- חוץ מזה אני לא קורא מידע היסטורי),

כדי להדגיש את עמדתי. וכנראה אם אתה חושב שזה לא נכון זה בגלל שאתה מבולבל מאלפי מקרים היסטורים בראשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה לאירופאים לא חסר

למשל באנגליה יש את המחתרת האירית שעושה פיגועים יותר גדולים מהערבים

שם יש כל פיגוע 200 הרוגים

אז תעברו לאנגליה אולי תפלו שם על פיגוע

אם היית שם לב, היית רואה שלא הכללתי את אנגליה כאחת מהמדינות האירופאיות שחושבות שהם נמצאות על כוכב אחר מהסיבה הזאת בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני לא עשיתי ...

אם אני מצטער על זה...ממש לא!

אבל זה רק אני כל אחד צריך לעשות את הטוב בעייניו

בכל מה שנוגע לצבא צאו מהאשליות שלכם ילדים כי הצבא ברוב המוחץ של המיקרים מתחשב בצרכיו בלבד

וזה שאתם באים לבית ספר עם לפטופ או מבינים במחשבים לא מעניין אף אחד בצבא הם מסתכלים על הפרופיל הרפאוי שלכם + מה שהם צריכים באותו רגע רק אם אתם עתודיים אז הסיכוי שלכם גדול יותר להיות גובניקים (בתפקיד שקשור במחשבים) כמובן כמו כל דבר במדינה הזו דברים אלה אינם תקפים לגבי אנשים שמקומבנים הייטב ושאח של אבא של דודה שלהם הוא רכז כוח אדם בבקו"ם..

אני מציע לכם לנסות את הצבא ולא לפסול אותו לגמרי (כמו שאני עשיתי) יש גם דברים נחמדים בצבא...ככה אמרו לי חברים ששרתו בכל אופן

תנסו תראו ותחליטו לבד כבר..

רק תדעו שכמו בכל תחום במדינה המוזרה הזו אם יש לכם קומבינות הצבא יכול להיות מקום נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כנראה כל כך טוב היסטוריה בגלל שאתה חי בעבר, הימים האלה עברו מזמן, תקרא קצת חדשות לא יזיק.

זה שבפועל קבוצות טרור מוסלמיות לא מבצעות פיגועים באירופה זה הודות לכך שפיגועים אלה מסוכלים מראש

ע"י מידע מודעיני, סתם ככה בעת האחרונה : נמנע פיגוע במרכז פריז של אירגון אל קעידה,

בלונדון היה פיגוע קטן שנהרגו בו רק שני אנשים של מכונית תופת של מוסלמי, ועוד...

אני לא מנסה להראות שאני יותר מדי מבין בהיסטוריה כי זה אחד הדברים שאני פחות אוהב(למרות שאני מעריך את זה),

אני מביא דוגמאות היסטוריות עובדתיות(מספרי לימוד של הבי"ס- חוץ מזה אני לא קורא מידע היסטורי),

כדי להדגיש את עמדתי. וכנראה אם אתה חושב שזה לא נכון זה בגלל שאתה מבולבל מאלפי מקרים היסטורים בראשך.

תגיד לי נכנס לך איזה ג'וק בראש להוציא אותי מטומטם?

אני אמרתי שזה לא נכון? אני אמרתי שהאסלאם הפונדמנטליסטי לא מעוניין ל"עצבן" את אירופה, במובנים כמו שהוא עשה לארה"ב, ויש לכך סיבות רבות. כנראה אתה חושב כמו ילד קטן(לכן את קורא ספרים לילדים) רואה את הדברים רק בשחור ולבן, בלי לחשוב שיש צבעים אחרים באמצע. באירופה יש יותר מוסלמים מאשר מבארה"ב, ואני לא מדבר על מוסלמים ערבים, אלא על מוסלמים בכלל, כולל פקיסטנים! אנגליה מלאה בפקיסטנים, צרפת באלג'יראים, כל הזבל שבא למדינות האלה מהקולוניות של האמפריות שלהם, האנשים האלה לא ירצו לפגוע במדינות האלה כי הם בסה"כ מעוניינים להתיישב בהם(ואני מדבר איתך על שנות התשיעים תחילת האלף הזה!).

את הדוגמאות ההסטריות שלך את כנראה מביא מספרים של חט"ב או יסודי.

תגיד על איזה פיגוע אתה מדבר בלונדון? כשאני הייתי שם(לפני משהו כמו חודש) היית מכונית תופת של האירים, לא של המוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה לאירופאים לא חסר

למשל באנגליה יש את המחתרת האירית שעושה פיגועים יותר גדולים מהערבים

שם יש כל פיגוע 200 הרוגים

אז תעברו לאנגליה אולי תפלו שם על פיגוע

מאיפה הבאת את האינפורמאציה הזאתי?

המחתרת האירית פוגעת באנשים במחוז ULSTER(זה החלק היחידי באירלנד שנשאר בשלטון בריטי) ולעיתים רחוקות מרחיבה את תחום פעולה, וכיום דווקא יש "יחסית" שקט תעשייתי ממנה.

לא בלונדון, ולא בשום מקום של בריטניה הגדולה(סקוטלנד, ווילס ואנגליה) קראו מספר פיגועים כה גדול כמו בארץ בהפרשי זמן קצרים יותר. אני מציע שלא תכנס לבעיה האירית, כי זה נושא הרבה יותר מורכב מהמצב פה... הרבה יותר מורכב.

חוץ מזה, אין כמו מכוניות התופת שהאירים יודעים לעשות, הם אפילו לא מתקרבות לרמה של אלה של הערבים. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי תקרא חדשות... ותקבל את המידע על הפיגועים.

הפלסטינאים שאנחנו חיים אית םאפשר בקלות לשייך אותם לאיסלאם הקיצוני.

ומטומטם ? בטח לא , תאמין לי שאני מעריך מאוד את הידע שלך,

אך העמדות שלך בנוגע לענין זה לדעתי חסרות אחיזה במציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי תקרא חדשות....

כמו שאני אמר לך עכשיו, תדפוק את הראש בקיר עשר פעמים, תקרא את מה שאני כותב חמש פעמים, דפוק ת'ראש שלך בקיר עוד חמש פעמים, ותקרא עוד פעם אחת את מה שכתבתי ואז תבין. אם יש מילים שאתה לא מבין יש כזה דבר שנקרא: מ-י-ל-ו-ן(לא הפרי שאוכלים), ורק אז תגיב, טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...