צה"ל - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל

guy94

Recommended Posts

אני רשמית מפציר בכל מי שיש לו אזרחות אמריקאית\אירופאית:

תעזבו את הארץ כל עוד אתם יכולים!!!!

הלו !!!!!!!!!!!!! אנשים מה קרה לרוח הפטריוטית שלכם ?!

"תעזבו את הארץ כל עוד אתם יכולים" !?! מה זה צריך להיות ?!

אז למה הם באו בכלל ?!! (אותם אלה בעלי אזרחות כפולה שכנראה ההורים שלהם החליטו לעשות עליה וכנראה היו להם סיבות טובות ולכן אין שום סיבה למה הם צריכים לעזוב !!!!!!!!!!)

אם הם כבר פה שישארו פה וישרתו. או כמו שנאמר : אל תאמר מה מדינה עשתה בשבילך אלא "מה אתה עשית בשביל מדינה ?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תלמדו משוואה פשוטה, אנשים ראלים שכמוכם, אם הייתם יודעים טיפה הסטוריה הייתם מגיעים למסקנה הבאה:

[glow=red,2,300]צבא רשמי לא יכול לחסל טרור.

צבא רשמי לא יכול לחסל התנגדות לאומית של מחתרות.

צבא רשמי יכול לנצח רק רשמי.

[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית בצבא, היית בקרבי, אבל כזה אתר עושה גומר ?

מוזמנים להתפוצץ מצחוק באתר שלי:

http://www.itai.too.co.il/

(טוב, אולי קצת נסחפתי...)

צ'או.

?

זה אתרי כיתה ה'

זו הכוונה כנראה שלא הבנת...

אתר של טמטום שטויות ודברים מעפנים.

ח-מ-ו-ר ! :bash:

ואגב, אם יש לך בעיה עם זה אתה מוזמן לקרב ראש בראש - ICQ. (אולי זה יתפתח למשהו מעניין יותר...  ;D )

עריכה:

ומה הקשר לגומר יא אהבל?

רציתי ללמוד HTML, אמרתי נבנה אתר אבל שיהיה משהו לא שגרתי...

חמור כבר אמרתי?

אם אתה מבטיח לא לחזור לארץ- כרטיס טיסה עלי. לאן שתרצה. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

אני אומר כזה דבר :

אני אתגייס , אפילו אם אני אהיה כבר בן 30 או לא יודע בן כמה , במקרה אחד : אם תפרוץ מלחמה .

אם וכאשר תפרוץ מלחמה , רק אז תראו אותי על מדים , עם איזה M-16 ביד .

כל עוד אין מלחמה , לא רוצה לשמוע על הדבר המבוזה הזה שנקרא צהל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ?

זאת השיגרה !

אני לא עולה לאוטובוס בלי שתעבור לי בראש מחשבה , מעניין אם אני אגיע לאן שאני צריך להגיע

אז זה החיים שלך שאתה חי אותם , ואתה מגיע לשלב מסויים , שזה כבר לא מזיז לך , שעוד אוטובוס התפוצץ , או עוד ערבי ירה על באיזה חור נידח ליד התנחלות .

אתה יודע מתי הכי מרגישים את זה ?

כשזה קרוב לבית , אז זה גורם לך גם לחשוב וגם לפחד , אבל גם זה עובר תוך יומיים שלוש .

כשהיה את הפיגוע בדולפינריום , שמעתי את זה בבית , את הפיצוץ , פעם ראשונה בחיים שלי הייתי בהלם , לא מהפיגוע עצמו , אלא מהעוצמה של הפיצוץ , מזה ששמעתי אותו , זה כאן ! , ליד הבית .

הנקודה היא שזה לא יפסק , גם אם לא יהיה מי שיגן עליך , וגם אם 30 אלף חיילים יגנו רק עליך .

כך זה היה , כך זה עכשיו וכך זה גם ימשיך , אלא אם כן יקרה משהו דראסטי .

ואני לא רואה שום דבר דראסטי באופק , גם בעוד 50 שנה זה יהיה בדיוק אותו דבר , וחבל .

אז הפתרון שלך הוא לא לעשות כלום ולתת למצב להמשך?

לא בדיוק דרך פעולה נבונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושבים שהערבים שונאים אותנו רק בגלל זה שאנחנו חיים כאן בארץ?

ערבים רודפים יהודים(או לפחות מנסים לרדוף) בכל העולם!!!

זה אחד מהעקרונות שלהם שמי שלא מקבל את דתם אמור לחיות,

אך צריכים להיות לו חיי סבל ובושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הכוונה כנראה שלא הבנת...

אתר של טמטום שטויות ודברים מעפנים.

ח-מ-ו-ר ! :bash:

ואגב, אם יש לך בעיה עם זה אתה מוזמן לקרב ראש בראש - ICQ. (אולי זה יתפתח למשהו מעניין יותר...  ;D )

עריכה:

ומה הקשר לגומר יא אהבל?

רציתי ללמוד HTML, אמרתי נבנה אתר אבל שיהיה משהו לא שגרתי...

חמור כבר אמרתי?

אם אתה מבטיח לא לחזור לארץ- כרטיס טיסה עלי. לאן שתרצה. :hi:

בסדר ... רק שזה נראה קצת ילדותי בשביל מישהו בגיל כזה

וסבבה סדר לי איזה טיסה לארה"ב ואז אני אוכל לקנות מחשב בזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, רק לערבים יש בעיה יותר עם ציונים מאשר עם יהודים, שכן לא כל יהודי הוא ציוני.

דוגמא לכך נתן לראות בנתורי כרטה, שרב שלהם יושב במועצה המייעצת לערפאת ואש"פ לענייני יהודים, כי הרב הזה, על אף היותו יהודי, הוא אנטי-ציוני מובהק. לערבים יש בעיה עם ציונים, כי הם רואים בהם אנשים שבאו לארץ מאירופה כדי לגזול להם את האדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים למה לא התגייסתי ?

כי אבדתי את הכבוד לממשלה. הפולטיקאים שלנו מושחתים, הדואגים רק לאינטרסים שלהם - איך עוד קצת להשאר בממשלה, חברי כנסת ימכרו את אמא שלהם על מנת להשיג את מבוקשם, חרידים עושים עיסקאות "אתם תתמכו בהצעה שלנו ואנחנו בשלכם" כשיכול להיות שאחת ההצעות יכולה להציל חיי אזרחים וחיילים, הדוגמא הפשוטה היא ההצעה למיחזור בבקבוקי מים של 1.5 ליטר אשר נידחתה כי חרדים אמרו שזה יהווה נטל כלכלי קשה עליהם.

צה"ל לא יכול לעשות צעד אחד בלי שהממשלה לא תבדוק אם זה בסדר מבחינת ארה"ב. תעשו השווה קטנה בין פיגוע בניו-יורק לפיגועים גדולים בישראל, כולם היו קשיים, בכולם נהרגו הרבה בני-אדם חפים מפשע אבל עכשיו בואו נשווה את התגובות :

ארה"ב פלשה לאפגניסטן, זיינה את כולם בתחת, הפכה את ההר ההוא למכרה ברזל, גייסה את כל העולם למטרה זו, העבירה את כל החשבונות הבנקים השייכים לארגוני טרור לעצמה וממשיכה לזיין את שאר ארגוני טרור מסביב לעולם.

ישראל מתקשרת אחרי כל פיגוע לאיזה שהוא מטה בשטחים מודיעה שהיא תפציץ אותו עוד כמה שעות ו... וזהו.

כשאני רואה איך מלמדים ילדים קטנים בשטחים לשנוא את יהודים, אני יודע שמלחמה הזאת לא תסתיים ב"רק שיחות". הרי כבר נתנו להם שטחים, הסכמנו למדינה פלשטינאית, מה עוד הם רוצים ? שנילמד לשחות.

אני לא שונא ערבים, יש לי חברים ערבים מוסלמים, אני רק שונא ארגונים שנותנים לאנשים מיואשים פתרונות קלים. עד שהמדינה הזאת לא תיקח את עצמה בידים ותבטיח בטחון לאזרחיה, המצב לא ישתנה.

אני רוצה לשאול אותכם האם אתם יודעים כמה אנשים נהרגו/נפצעו היום מהירי של מחבלים ?

ואתמול ?

שלשום ?

ומה אם מחר, מי יהיה הבא בטור להזכר כנתון סטטיסטיקאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, רק לערבים יש בעיה יותר עם ציונים מאשר עם יהודים, שכן לא כל יהודי הוא ציוני.

דוגמא לכך נתן לראות בנתורי כרטה, שרב שלהם יושב במועצה המייעצת לערפאת ואש"פ לענייני יהודים, כי הרב הזה, על אף היותו יהודי, הוא אנטי-ציוני מובהק. לערבים יש בעיה עם ציונים, כי הם רואים בהם אנשים שבאו לארץ מאירופה כדי לגזול להם את האדמות.

אם לא הייתי יודע בן כמה אתה, הייתי חושב שאתה פתי בן 4.

הערבים מאז ומתמיד שנאו את היהודים וטבחו בהם(לא בכל המקרים - היו מקרים שיהודים חיו בשלווה תחת שלטון מוסלמי).

בגלל דתם !!! חד וחלק, ואדם שבקיא בהיסטוריה ברמה שלך אמור לדעת, שמוחמד ציווה לגרום לבני הדתות האחרות

שלא יקבלו את האיסלאם חיי סבל.

תראה מה הולך היום בצרפת, ערבים רבים פועים ביהודים בכל הזדמנות שהם יכולים.

אומנם שם זה לא נגמר במוות ברוב המקרים, מפני שהמשטרה בעלת כוחות מוגברים.

אך אני מכיר מצרפת אנשים והם מספרים שכל יום אחרי בית ספר יש להם קרבות כנופיות עם ערבים,

ולמה נראה לך שהם גרים בצרפת(רמז: בטח לא בגלל שהם ציונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...