Nikon D40 - רפלקסית בפחות מ 500 דולרים (גוף) - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nikon D40 - רפלקסית בפחות מ 500 דולרים (גוף)

ALÞHA

Recommended Posts

לא מכילה מנוע מיקוד פנימי (מותאמת לעדשות עם מיקוד פנימי עצמאי)...

מערכת מיקוד של 3 נקודות (במקום 5 ב D50/D70/D70s)

מסך אחורי של 2.5" (אין צג דיגיטלי עליון לנתוני צילום)

ISO 3200 ב Boost

ההכרזה אמורה להיות בקרוב,

אם מדובר ביורשת ל D50?... ממש לא... מדובר בשוק חדש שניקון מנסה לעורר ולדעתי היא תצליח יפה.

http://www.lesnumeriques.com/news_id-2500.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח בדיוק נכנסתי לת'רד הזה בd-spot

בכל אופן, אני מאמין שהיא תצליח, למה? משום שהמחיר הוא מחיר זול ביותר, והתמורה מצויינת (זו כבר השערה), המחיר הנ"ל הוא מחיר שסביר להניח נועד להתחרות בדמויי SLR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי סיבות עיקריות (שמבחינתי עושות את כל ההבדל) -

1. Shutter LAG.

2. רעש ב ISO גבוה ובחשיפות ארוכות ברמות נמוכות יותר מבדמויות SLR, מאחר ונעשה שימוש בחיישן APS-C ולא בחיישן הקטן ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

|: מה אתה עושה צחוק?

אני לא אומר דברים בלי לחשוב עליהם

^^^

העדשה שנמצאת על גבי S9500 טובה מרוב העדשות של DSLR בISO נמוך. (או שזה היה רק מעדשות הקיט? אני לא זוכר בדיוק מה אורן אמר חח, מצטער)

אמממ כן.. נכון ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה כאילו מנסה להוכיח אותי או משהו?

אני פשוט רציתי להוסיף משהו אבל אני לא זוכר את זה במדויק, יש לי בעית אם זה משנה לך ::)

בכל אופן, אני זוכר שאורן אמר (והוכיח!) שהעדשה של 9500 טובה יותר מעדשות DSLR בISO נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה עדיף לרכוש כזו לעומת fuji 9500 /9600 /6500 שנעות סביב אותו המחיר בערך ובאות עם עדשה מקובעת אומנם אבל של 28/300 באותו המחיר?

תסתכל כאן:

http://boren.sent.com/photography/articles/DSLR/dslr_vs_non-dslr.htm#DSLR_advantages

אני חושב שעדיף שילוב של מצלמת DSLR + מצלמת כיס טובה על פני מצלמת prosumer (כמו המצלמות הנ"ל של פוג'י). אבל אם התקציב מוגבל אז יכול מאוד להיות שלרבים מצלמת prosumer תהיה עדיפה. אם הייתי צריך לבחור אחת בלבד מבין שלוש הדיגיטליות שלי, הייתי בוחר באולימפוס C5060 (?prosumer)?. לעומת זאת, אם הייתי יכול לבחור בשתיים, הייתי מוותר על האולימפוס והולך על המינולטה 7D +ריקו R5. לשמחתי אני לא צריך לבחור בינהן :cool2:

שתי סיבות עיקריות (שמבחינתי עושות את כל ההבדל) -

1. Shutter LAG.

ה-Shutter Lag של מצלמות החיישן הקטן של פוג'י קצר משמעותית מכל DSLR, כולל המקצועיות שבהן. אתה מתכוון למדד אחר - AF Lag (או Full-Press Lag)?. גם ההבדל במדד הזה לא גדול כמו בעבר, אבל עדיין יש יתרון ברור למצלמות DSLR, במיוחד במהירות הפוקוס במעקב אחר נושאים בתנועה.

2. רעש ב ISO גבוה ובחשיפות ארוכות ברמות נמוכות יותר מבדמויות SLR, מאחר ונעשה שימוש בחיישן APS-C ולא בחיישן הקטן ממנו.

זה נכון ברוב המקרים, אבל החיישן של ה-F30 (וה-S6500) סגר את רוב הפער. ראה למשל את ההשוואה הזו ב-ISO 800 בין D50 לבין F30.

העדשה שנמצאת על גבי S9500 טובה מרוב העדשות של DSLR בISO נמוך. (או שזה היה רק מעדשות הקיט? אני לא זוכר בדיוק מה אורן אמר חח, מצטער)

זה לא מה שאמרתי. מה שאמרתי זה שהעדשה שלה עדיפה על זו של עדשות קיט ל-DSLR, וההפרש לטובת הפוג'י גדול במיוחד כשמשווים את שתיהן בצמצם הפתוח.

לגבי ה-ISO הנמוך, זה מתבקש כדי להשוות את האיכות של העדשות, אחרת אתה משווה את האיכות של החיישן. ב-ISO גבוה יש יתרון ברור ל-DSLR על פני ה-S9000. עם זאת, מול ה-S6500 היתרון הזה כבר לא כל כך מובהק.

בכל מקרה, מי שמוציא 2000 ש"ח על סיגמה 18-200 (מקבילה לאחר הקרופ ל-28-300) ומצפה שהיא תתן לו איכות אופטית טובה יותר מהעדשה של ה-S9000 (גם כן מקבילה ל-28-300) צריך להתכונן לאכזבה גדולה. זה לא יקרה. עם הניקון 18-200, שעולה 5000 ש"ח, יש סיכוי יותר טוב, אבל אז המחיר הכולל למצלמה + עדשה עובר את ה-8000 ש"ח. לא מעט כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...