הספק התפוצץ. איזה ספק לקנות? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הספק התפוצץ. איזה ספק לקנות?

GGuyZ

Recommended Posts

כרטיס מסך, כוננים - 12V ו-5V

איך יודעים מתי 12V ומתי 5V?

לוח אם, , PCI ‏- 3.3V ו-5V

כנ"ל איך יודעים מתי 5 ומתי 3.3 ובכלל ליאור פעם אני זוכר שחישב לי את הלוח אם בתוך ה12V..

מה עם המאווררים במארז..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הא אוי טעות שלי..

1. בחישובים כשמראים כמה כרטיס מסך צורך במאמץ מלא.. אז הW שהוא צורך במאמץ מלא זה מה12V או מ12V ביחד עם 5V?

2. אז בכלל לא נכנס ל12V? שום לוח?

3. כשמחשבים לאנשים כמה A יצרוך המעבד והכרטיס מסך.. ומוציאים את הספק שהA של שתי המסילות 12V ביחד מתאים למעבד ולכרטיס מסך שלו..

יכול להיות שהמסילה של ה3.3 וה5 יגבילו אותו? והספק יהרס בגלל שהוא לא מספק מספיק זרם במסילות 3.3 ו5 לחלקים שצורכים את זה?

מאווררים צורכים 12V (אבל הם די זניחים)

4.למה? כמה בערך 3 מאווררי 120 צורכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסתמך על מחשבונים. המדידה של תום "קצת" יותר מדוייקת.

הא אוי טעות שלי..

1. בחישובים כשמראים כמה כרטיס מסך צורך במאמץ מלא.. אז הW שהוא צורך במאמץ מלא זה מה12V או מ12V ביחד עם 5V?

2. אז לוח אם בכלל לא נכנס ל12V? שום לוח?

3. כשמחשבים לאנשים כמה A יצרוך המעבד והכרטיס מסך.. ומוציאים את הספק שהA של שתי המסילות 12V ביחד מתאים למעבד ולכרטיס מסך שלו..

יכול להיות שהמסילה של ה3.3 וה5 יגבילו אותו? והספק יהרס בגלל שהוא לא מספק מספיק זרם במסילות 3.3 ו5 לחלקים שצורכים את זה?4.למה? כמה בערך 3 מאווררי 120 צורכים?

1. בד"כ זה עם ה-5V. סה"כ לא צורכים הרבה מה-5V, הרוב זה מה-12V.

2. לא, הצ'יפים על הלוח לא עושים שימוש ב-12V. ה-12V הולך דרך הלוח למעבד\כרטיס מסך

3. המעבד יושב על ה-12V2, כל שאר הרכיבים על ה-12V1. בד"כ הצריכה מה-5V וה-3.3V לא עד כדי כך משמעותית שהיא תגביל את ה-12V ולכן לא מתחשבים בה.

4. 3 מאווררי 120 מ"מ יצרכו במקרה הרע משהו כמו 1A מה-12V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהם הכניסו מידע מבדיקות של החומרה. זה לא סתם נתונים שרירותיים, לא?

אל תשכח שבתום הם עבדו עם מערכת חדשה וספק חדש. ספק נוטה להתיישן ולאבד חלק מערכו, וזה גם נתון שכדאי להתייחס אליו.

אם כבר אני קונה ספק אני צריך שיהיה יציב. ולאורך זמן.

אני אומנם לחוץ בתקציב ואין לי רצון או יכולת להוציא יותר מ400 שקל כרגע, אבל עדיף להוציא עוד 100 ש"ח ולא להתקע. אחרת כבר עדיף להשאר עם הספק הג'נרי

עריכה: מוכרים את זה בארץ?

http://www.extremeoverclocking.com/reviews/cases/Sunbeamtech_NUUO_550W_2.html

בארה"ב הוא במחיר בדיחה והביקורות די טובות. הוא גם מגיע ל35 אמפר משולב במסילת ה12V בעומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם אתה אומר מעבד E6300 שצורך 76W..

ו2 כרטיסי מסך X1900XT שכל אחד צורך 120W יענו 240W..

ביחד יוצא 316W.. ליבראייטי 400W מספק בשתי המסילות 12V ביחד 360W..

זאת אומרת שליבראייטי 400W מחזיק כזה מערכת..

ושאר החלקים לוח אם כוננים אופטיים לא מסתכלים עליהם שהרי אמרת שכמעט תמיד המסילה של ה3.3 וה5 לא מגביל..

1.אז האם חישבתי נכון וזה באמת מחזיק כזאת מערכת?

רשמת : כרטיס מסך, כוננים - 12V ו-5V

2.כמה כונן אופטי וכמה לוקח מה12V? ליאור אמר לי 1.5A הכונן אופטי ו0.6 הכונן קשיח..

3.הW של הכרטיסי מסך במאמץ מלא שבודקים תמיד אני אמור להכניס את כולו למסילה של ה12V ?

למשל.. ליאור אמר לי ש7900GT צורך 48 בערך W (הוא אמר את המספר המדיוק אני לא זוכר אותו)

אז את כל ה48W כשאני בודק עם הספק יחזיק אני מכניס למסילה של 12V?

רשמת : המעבד יושב על ה-12V2, כל שאר הרכיבים על ה-12V1.

4.יש את המסילה 12V1 ויש את המסילה 12V2 אתה בעצם אומר שהמעבד לוקח את הזרם מה12V2 והכרטיס מסך מה12V1?

הכרטיס מסך לא יכול לקחת מה12V2 גם זרם? ולהיפך המעבד לא יכול לקחת מה12V1.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הרבה שאלות, אני מציע שתפתח ת'רד נפרד ושתסתכל בסטיקי.

אני מניח שהם הכניסו מידע מבדיקות של החומרה. זה לא סתם נתונים שרירותיים, לא?

זה דווקא כן. כביכול מבוסס על בדיקות של אתרים אחרים אבל בסופו של דבר יש שם סטיות מאוד גדולות מהמציאות.

אל תשכח שבתום הם עבדו עם מערכת חדשה וספק חדש. ספק נוטה להתיישן ולאבד חלק מערכו, וזה גם נתון שכדאי להתייחס אליו.

זה לא משמעותי - לא כמו שאתה חושב. ובכל מקרה - צריכת החשמל גם לא עולה עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...