מארז ב700 שקל מה משתלם וכדאי לקנות? האם שווה את האורורה החדש ב700..? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז ב700 שקל מה משתלם וכדאי לקנות? האם שווה את האורורה החדש ב700..?

pergola

Recommended Posts

ככה אייבורי אמרו לי.. לרגע חשבתי שזה הישן אבל הוא הראה לי את התמונה של המארז והראה לי איך קוריאם לו וזה החדש :)

כע זה מחיר ממש זול יחסית בעיקרון זה עולה לפחות 900 אז ללכת על האורורה או שיש אפשרות אחרת שעדיפה?

ומה בדיוק עושה המפתח מקדימה? (אני ידוע שהמפתח שבצד פותח את החלון שבצד אבל המפתח מקדימה בצד מה הוא עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורורה הישן עולה 700 שקל החדש עולה 800 אבל אייבורי ידועים במחירים מוזרים (גם לטובה וגם לרעה).

במחיר הזה ניראה לי שיש יותר טובים מהאורורה (במחיר הזה יש מארזים מצויינים של , COOLERMASTER ועוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הANTEC P180 אבל עולה 1000 והסטאקר 1100 ואין לי מאיפה להשקיע עוד 300 400 שקל בהם..

אז ניראה לי שאני ילך על האורורה

ד"א באורורה יש מקום לשני ספקי כוח? מה לגבי P180 והסטאקר להם יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי דווקא הולך על ה-SS שדניס הציע. הם ידועים כאחת החברות הטובות למארזים (וספקים)

נכון, SILVERSTONE TJ06 הוא מארז מעולה, לא ברמה של האנטק או הCM, אבל הוא החלט טוב פחות רק טיפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה איזה מארז חלום

http://www.silverstonetek.com/products-tj06.htm

אני כמעט בטוח שהוא הרבה יותר איכותי מהאורורה שד"א ממש לא אהבתי את העיצוב המצועצע שלה,הדגם הקודם היה מאוד אלגנטי בעיני,אבל זה טעם אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה איזה מארז חלום

http://www.silverstonetek.com/products-tj06.htm

אני כמעט בטוח שהוא הרבה יותר איכותי מהאורורה שד"א ממש לא אהבתי את העיצוב המצועצע שלה,הדגם הקודם היה מאוד אלגנטי בעיני,אבל זה טעם אישי.

עושה רושם שעם קצת אפשר להוסיף לו עוד ספק אחד, הTJ06 מודר מעולה, אני כבר רואה כמה דברים אפשר לעשות לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אחד הסיבות שממש אני רציתי תאואורה זה המארז דווקא אני ממש אהבתי איך שניראה האורורה החדש.. כמו שאמרנו הכל עניין של טעם..

אבל חוץ מיופי.. לגבי האורורה בא עם 3 מאווררי 120 הSS מגיע עם 80 ו120 לא?

ולגבי שקט מי עדיף..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלאלא את זה אני יודע יש לו ואיזה 3 שכבות שחוסמות את הרעש אבל כמו שאמרתי הוא עולה 1000 ואין לי תקציב בשבילו..

אבל כששאלתי מי עדיף בשקט התכוונתי בין הSS לאורורה החדש.. וגם השאלה על המאווררים היה בין הSS לאורורה..

ד"א אחד מהאמרזים שהוזכרו פה תומך במקום ל2 ספקים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...