התלבטות בין 3 מסכים LG L204WT - Dell 2007WFP - ?CMV 221D - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 3 מסכים LG L204WT - Dell 2007WFP - ?CMV 221D

dorlevy

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול להוריד בו רזולוציה ועדיין לראות טוב?

טוב? לא מרגיש בהבדל...

לדוגמא (נתתי אותה 200 פעם :P ) שיחקתי 2142 על רזולוציה 1280*1024 כי לא ידעתי איך להפעיל על הרזולוציה שלי ואני ודימה מהפורום מצאנו איך להפעיל והינו בטוחים שזה לא עבד... הינו צריכים לבדוק פיזית.

לעומת מסכים אחרים שבדקתי כמו ה- שבהורדת רזולוציה שמים לב, לא קריטי, אבל שמים לב ישר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם הרבה מסכים עם ציפוי מט. הציפוי המבריק אכן מאפיין את סדרת ה-GX.

אם ל-NEC לא היה ציפוי מבריק הוא אכן היה יותר טוב מה-. (למרות שגם לגבי זה הדעות חלוקות)

בתור אחד שקונה מחשב וגם מתכנן על מסך מבין אלה שדובר עליהם עד עכשיו אני חייב לשאול אותך אם אתה מדבר בתור אחד שבדק וראה?

כי אני הייתי בתערוכה של טלקום שלשום בת"א וראיתי את המסך של NEC ולא יכלתי להוריד ממנו את העיניים, הוא מטורף, אפשר לחתוך איתו פרוסות של לחם מרוב שהוא חד (והוא אפילו לא היה מחובר ב- DVI בתצוגה שם ככה שהוא לא היה מנוצל עד הסוף אפילו) , המסך הזה מתחיל מעלות של 3000 ש"ח והוא 20.1" והוא ממש חלומי! כל הקטע של הציפוי הקריסטלי זה בדיוק מה שעושה את המסך הזה למטורף עם תמונה כזאת. הראו לי את המסך מהצד, והתמונה לא משנה את הצבע!!

אני באופן אישי מתלבט בינו לבין ה- CMV מסיבות פשוטות - CMV גדול ב- 2 אינץ' יותר שזה ממש ממש משמעותי בתור אחד שחקר אותו וגם בגלל שהוא יותר זול למרות שבביצועים ה- NEC לא רואה אותו ממטר, אבל עדיין יקר יחסית לגודלו!

אני הייתי ב- KSP ת"א וראיתי את המסכים בתצוגה, אנשים שקונים מסך רק בגלל שהם ראו אותו בתצוגה שם אלה אנשים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם!!! כל המסכים מחוברים למחשב אחד עם כרטיס מסך משנת אנטיוכוס והכי לא מכוונים בעולם, למסך CMV 22 אינץ' היה שם אפילו ריצוד מרוב שהוא לא היה מכוון! מה שאני גרמתי למחסנאי שם לעשות זה להוריד אותו מהמדף של התצוגה וללכת איתי (ועם המסך כמובן) למעבדה שלהם שהיא בניין ליד ולחבר אותו למחשב אחר כדי לראות שהוא לא מרצד באמת וגם בשביל לראות איך הואמתפקד ברזולוציה המקסימלית אבל לצערי בכרטיס מסך של המחשב לא הייתה הרזולוציה הדרושה, אז אמנם ראו טוב אבל נשארתי עם סימן שאלה לגבי איך רואים ברזולוציה המקסימלית.

לסיכום - אם לא קנית עדיין והגודל והכסף הם לא פקטור מבחינתך - NEC!! עניין הציפוי הקריסטלי הינו "טעם וריח" ואני ממליץ בכל אופן לחפש חנות שתראה לך אותו לפני קניה כדי שתראה מה אתה קונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שקונה מחשב וגם מתכנן על מסך מבין אלה שדובר עליהם עד עכשיו אני חייב לשאול אותך אם אתה מדבר בתור אחד שבדק וראה?

כי אני הייתי בתערוכה של טלקום שלשום בת"א וראיתי את המסך של NEC ולא יכלתי להוריד ממנו את העיניים, הוא מטורף, אפשר לחתוך איתו פרוסות של לחם מרוב שהוא חד (והוא אפילו לא היה מחובר ב- DVI בתצוגה שם ככה שהוא לא היה מנוצל עד הסוף אפילו) , המסך הזה מתחיל מעלות של 3000 ש"ח והוא 20.1" והוא ממש חלומי! כל הקטע של הציפוי הקריסטלי זה בדיוק מה שעושה את המסך הזה למטורף עם תמונה כזאת. הראו לי את המסך מהצד, והתמונה לא משנה את הצבע!!

ראיתי את ה-NEC, ולא סתם קניתי את ה-Dell.

אתה ראית את ה-Dell?

לגבי "התמונה לא משתנה כשמתבוננים מהצד" - זה משותף לכל מסך IPS, כולל ה-Dell.?

http://www.behardware.com/articles/619-17/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את ה-NEC, ולא סתם קניתי את ה-.

אתה ראית את ה-Dell?

לגבי "התמונה לא משתנה כשמתבוננים מהצד" - זה משותף לכל מסך IPS, כולל ה-.?

http://www.behardware.com/articles/619-17/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html

לא ראיתי את ה- אבל גם לא זלזלתי בו, ידועים בזה שהם מטורפים, קניתי לפני 5 חודשים שלהם, עזבו את המחשב עצמו (INSPIRON 9400), היה לו מסך 17" רחב ברזולוצית 1920*1200 (תחשבו על איך לעזאזל מכניסים כ"כ הרבה פיקסלים ב-17 אינץ') והוא היה WUXGA+ TRUELIFE DISPLAY , ומאז שראיתי את המסך הזה אני באמת תופס מ-DELL כבעלי יכולת, אבל שוב - לכל חברה יש דברים טובים יותר וטובים פחות...

ובאמת שהייתי קונה את ה-NEC אם הוא היה באותו מחיר של ה-CMV למרות שהוא 2 אינץ פחות, אבל לשלם גם 800 ש"ח יותר (המחירים ב- KSP ירדו על המסך קצת, לא מעודכן באתר נכון להיום) על מסך שהוא יותר קטן זה קצת מבאס, ומקסימום... עוד שנתיים נקנה שישיית בירה ונקבל מסך NEC עם ציפוי קריסטלי 30 אינץ' :P

נ.ב - המחשב DELL הנייד כבר לא אצלי מטעמי חוסר צורך בניידות ועדיפות לעוצמה נייחת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...