התלבטות בין 3 מסכים LG L204WT - Dell 2007WFP - ?CMV 221D - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 3 מסכים LG L204WT - Dell 2007WFP - ?CMV 221D

dorlevy

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש גם את המסך הנ"ל: (הוא מתחרה ב-LG)

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_41_2214&products_id=15386

אם אתה רוצה 22 אינץ' שלפי דעתי הוא ממש מצוין, יש את זה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_41_2214&products_id=15387

ואם לא לקחת אף אחד מהמסכים שהבאתי כאן, לך על ה- הכי טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני אתחיל עם ה-LG.

קראתי הרבה מהפוסט הזה - http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1076405&page=1&pp=20

והרבה אנשים העדיפו לא ללכת על ה-LG מהסביה הכי פשוטה, האיכות של המסך עצמו לא שווה את הכסף שהם שילמו עליה (והם משלמים הרבה פחות מאיתנו).

משום מה ה- נראה לי האפשרות הטובה ביותר, עם כניסות , PIVOT ותצוגה שהרבה אנשים ממש התלהבו ממנה.

בסופו של דבר אני אלך לראות את כל המסכים ואני אחליטאיזה מהם שווה לי לפי העין.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את CMV 221D והוא פשוט מסך מדהים וענק והמחיר שלו די זול, היה לי לפניו LG1970HR והאיכות של ה CMV אפילו טובה יותר, לגבי הוא כנראה טוב יותר על הנייר אבל אם תשים את שני המסכים אחד ליד השני אני לא חושב שההבדל הוא כזה משמעותי אלא אם כן אתה עוסק בגרפיקה מקצועית, ואל תשכח ש CMV הוא "22 ולא "20, לגבי פיבוט זה דבר נחמד אבל זה לא סוף העולם אם אין אותו תמיד אפשר לשים משהו מתחת למסך כדי להגביה אותו, זה מה שאני עשיתי.

המלצה שלי: CMV 221D מסך מעולה, בהיר, חד, צבעים חדים, גדול ורחב וכל זה במחיר מצחיק, אם אתה מחפש מסך לצפייה בסרטים, גלישה באינטרנט ולשחק במשחקי מחשב המסך הזה הוא מצויין בשבילך ואם אין לך בעיה של כסף אז תקנה כבר "24 .

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה את ה-1970HR ל-CMV בהנחה שאיכות התמונה של ה-LG באמת טובה. ה-LG הוא די בינוני, האיכות שלו לא מתקרבת בכלל לאיכות של מסכי 19 יקרים. אם ה-CMV באמת יותר טוב - זה לא קשה. מה שבטוח - ה- לא רואה אותו ממטר.

לגבי ה-NEC - מסך עם הרבה פוטנציאל, אבל פספוס אדיר. אם רק היה לו ציפוי מט הוא היה יכול להיות שווה את המחיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה את ה-1970HR ל-CMV בהנחה שאיכות התמונה של ה-LG באמת טובה. ה-LG הוא די בינוני, האיכות שלו לא מתקרבת בכלל לאיכות של מסכי 19 יקרים. אם ה-CMV באמת יותר טוב - זה לא קשה. מה שבטוח - ה- לא רואה אותו ממטר.

לגבי ה-NEC - מסך עם הרבה פוטנציאל, אבל פספוס אדיר. אם רק היה לו ציפוי מט הוא היה יכול להיות שווה את המחיר שלו.

אתה רוצה להגיד לי שמבחינת איכות תמונה 1970HR יציג תמונה טובה יותר מהL204WT למרות שלL204WT יש 16.7 מליון צבעים (גם אם לא כולם אמיתיים לא הבנתי בדיוק)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני אתחיל עם ה-LG.

קראתי הרבה מהפוסט הזה - http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1076405&page=1&pp=20

והרבה אנשים העדיפו לא ללכת על ה-LG מהסביה הכי פשוטה, האיכות של המסך עצמו לא שווה את הכסף שהם שילמו עליה (והם משלמים הרבה פחות מאיתנו).

משום מה ה- נראה לי האפשרות הטובה ביותר, עם כניסות , PIVOT ותצוגה שהרבה אנשים ממש התלהבו ממנה.

בסופו של דבר אני אלך לראות את כל המסכים ואני אחליטאיזה מהם שווה לי לפי העין.

תודה לכולם.

האם החלטת לרדת מה- VX2025 לגמרי? אם כן, זה רק בגלל ה-EXTRA כניסות\יציאות של ה-DELL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה- לא מרגישים הבדל בין רזולוציות גם בעבודה עם טקסט (למרות שהטקסט כמובן נראה גדול מדי ברזולוציות נמוכות), שלא לדבר על משחקים

חוץ מזה אפשר לבחור בתפריטים מצב 1:1 שאומר שהמסך בכלל לא ימתח את התמונה (אלא רק ישים אותה באמצע עם שוליים שחורים) או מצב 4:3 שאומר שהוא יימתח את התמונה אבל ישאיר את ה-Aspect ratio על 4:3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נראה לי שאני בטוח לגבי ה-, האפשרויות להוריד את הרזולוציה בלי שהרבה מהאיכות תרד והמצב 1:1 קנו אותי.

אני רק רוצה לדעת אם ל-VS גם יש את הדברים האלה, ואם כן אז ההתלבטות שלי היא בין שני המסכים האלה, אם לא ה- הוא המסך הבא שלי...

תודה,

דור לוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכוונה ? אתה יכול להסביר בבקשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...