התלבטות בין 3 מסכים LG L204WT - Dell 2007WFP - ?CMV 221D - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 3 מסכים LG L204WT - Dell 2007WFP - ?CMV 221D

dorlevy

Recommended Posts

שלום לכולם!

קודם כל אני רוצה בעוד כחודש לעבור מF700P) CRT 17) לאחד מה-LCD הנ"ל.

קראתי כבר הרבה על כל אחד מהמסכים ולכל אחד מהם יש כמה דברים שגורמים לי לחשוב על המסך האחר.

2007WFP - רואים בו הכי טוב ויש לו גם כניסות וידאו, יש לו גם PIVOT ומעמד נוח, אבל מצד שני הוא 16 MS, כך שיכולה להיות תופעה של GHSTING.

בנוסף הוא גם יקר (ביחס לאחרים).

?CMV 221D - הוא גדול וזול יחסית, רואים בו טוב ללא תופעת GHOSTING, אבל עם פליטת אור מלמעלה וממתחת למסך (לא משהו שיפריע לי). הבעיה שלי איתו

היא האחריות שהיא של KSP שהבנתי שהיא לא משהו, על הנייר לפחות (כלומר הרבה פיקסלים שרופים).

LG L204WT - הוא זול יותר מכל המסכים הבנתי שרואים בו ממש טוב, אבל המעמד ממש לא משהו ואין PIVOT. היו עוד כמה דברים רק ששכחתי אותם.

בקשר לאחריות של ה- וה- אין לי מושג, אבל יש אותם במקומות מוכרים והם גם שמות מוכרים, כך שנראה לי שאחריות על פיקסלים שרופים תהיה יותר טובה.

המסך הוא בעיקר לגלישה באינטרנט וסרטים, אבל גם לא מעט משחקים כך שאני לא רוצה שהמסך יפשל באחד התחומים.

אין לי בעיה לשלם את התוספות לכל אחד מהמסכים ואשמח אם תמליצו לי על מסך אחר טוב יותר שהוא מעל 20" עד 2800 ש"ח.

תודה,

דור לוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי אין טעם להשקיע את התוספת הגדולה לDELL הLG והCMV לא יורדים ממנו ורואים בהם גם ממש טוב.. לפחות ככה אנשים שראו אותם אמרו..

ואני לא חושב ששווה להשקיע את ההפרש בDELL ההתלבטות שלך אמורה להיות בין הLG לCMV..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייתיות בו שגם הMS גבוה.. וגם הוא יחסית יקר.. חוצמזיה שגם שתי המסכים האחרים ברמה גבוהה..

אני אם כבר הייתי הולך על L194WT ההבדל בינו לבין הL204WT הוא רק האינטש (רשום גם 16.7 מיליון צבעים ב204 אבל אנשים אמרו פה שזה די לא הגיוני בגלל הפאנל.. וגם אנשים שראו את שתי המסכים באמיתי אמרו שהם אותו הדבר רק הגודל שונה) באייבורי הוא עולה 1350 ואז ממש ירדת במחיר..

אבל כמ שואמרת יש לך 2800 שקל לדעתי או שתחליט להשקיע פחות ותיקח את הL194WT שהוא רק אינטש אחד פחות..

(ולא שווה לדעתי להשקיע על זה עוד 650 700 שקל על אינטש.. גם אני התלבטתי בין 2 המסכים הללו)

או שתיקח כמו שאמרו את הDELL אם המליצו עליו כנראה שבאמת הוא שווה את הכסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם זמן התגובה ה"גבוה" כביכול של ה- - אתה משווה אותו לזמן g2g של המסכים האחרים, וממילא אין ב- מריחות. אנשים שאומרים שה-LG וה-CMV לא פחות טובים פשוט לא ראו את ה- - קשה למצוא אותו בתצוגה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הLG זה המסך בשבילך!!!

על תיסתמך על הDELL ואל תיקח סיכון מיותר 16MS זה לא טוב לדרישות שלך, קח את זה בחשבון, וגם יקר!

הCMV 22 לא כדי לך להיסתמך עליו זה לא ביג דיל 22 אינצ' זה לא עולה על איכות. וגם יש לו בעיות למטה ולמעלה שבסרטים זה יפריע אני חושב וגם את נושא האחריות המפוקפק בקיצור לא כדאי.

סופית לך על הLG אתה לא תיצטער! ;)

מקסימום אם המעמד לא לטעמך אפשר בדרכים אחרות כמו תלייה על הקיר(כמו תמונה) ומעמד מיוחד שמיתחבר לשולחן של המחשב ולLCD בקיצור הכל תימצא פה...

http://www2.zap.co.il/models.asp?Sog=H-TVHolder&DB137967=137971

בקשר לPIVOT כולם יודעים שזה חיסרון בכל מסך שאין לו את זה אבל אין מה לעשות יכול ליהיות שלא היה אפשרות לשלב תPIVOT . :-\

אין מסך מושלם/פרפקט! לכל מסך יש את היתרונות והחיסרונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עוד לא סגור על שלושת המסכים האלו בלבד (ואין סיבה שתהיה נעול רק אליהם) אז יש עוד אלטרנטיבה.

גם אני מברר בזמן האחרון די הרבה על מסכים, ונתקלתי במסך VX2025wm מבין VIEWSONIC. למסך פאנל MVA (ממה שהבנתי הפאנל אינו P-MVA כך שהאיכות לא תהיה טובה כמו ה-VP930 או VP2030, אבל עדיין מעולה), שעדיף על שני המסכים הנ"ל עם ה-TNF, יש לו 8ms g2g ועוד נתונים יפים.

הדבר שהכי משך אותי במסך הזה זו הביקורת הזו:

http://reviews.cnet.com/ViewSonic_VX2025wm/4505-3174_7-31747549.html

אשר בה מראים שכמעט בכל תחום הVX2025VM טוב מה . אני לא יודע עד כמה הביקורת הזו מקצועית, ולא הספקתי עוד לשאול על המסך בפורומים מקצועיים כמו HARDFORUM או לקרוא ביקורות מקצועיות.

בכל אופן, אם תשקול את המסך הזה, ותספיק לקרוא ביקורות מעניינות עליו, בבקשה תכתוב כאן מה המסקנות שלך ממנו (לצערי אין לי כמעט זמן לקרוא ביקורות).

ד"א, מחיר המסך כמחיר ה- כלומר 2800 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ביקורות מקצועיות שמעדיפות את ה-Dell

למשל זו - http://www.behardware.com/articles/619-1/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html

ה-VX2025 הוא סבבה, אבל לא במחיר של ה- - הוא אמור לעלות הרבה פחות, ואז הוא יהיה משתלם

על תיסתמך על הDELL ואל תיקח סיכון מיותר 16MS זה לא טוב לדרישות שלך, קח את זה בחשבון, וגם יקר!

מישהו בכלל יודע מה זמן התגובה של ה-LG? מה שכתוב באתר שלהם ובכל מקום אחר זה רק G2G. איך אתה יודע שזמן התגובה האמיתי הוא לא 16ms או יותר?

זה כל כך טיפשי להשמיץ מסך על פי זמן תגובה בזמן שלא אתה ולא אחרים לא ראיתם בו מריחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה לכולם!

עכשיו, אחרי שראיתי את כל התגובות, הורדתי את ה-CMV מההתלבטות ועברתי להתלבטות בין ה-2007WFP של DELL לVX2025WM של VIEWSONIC. בכוונה הורדתי את ה-LG מהסיבה שממה שהבנתי הוא לא ממש ברמה של 2 המסכים הנ"ל.

לפי הביקורת השניה (http://www.behardware.com/articles/619-1/updated-survey-13-lcd-20-5-6-8-16-ms.html) לא הבנתי כל כך איזה מסך מבין ה-2 ניצח, כי בסוף רשום שהדל מסך ממש טוב רק שהבעיה היא שדל מחליפה כל כמה זמן פאנלים.עכשיו, בגלל זה הם לא ממש דירגו אותו, וה-VIEWSONIC הוא מקום שני אחרי אחיו הגדול שיקר בצורה מטורפת.

המחירים של שניהם אותו דבר רק שלדך יש גם PIVOT והסטנד יותר טוב.

הדבר היחיד שאני עדיין לא יודע הוא האחריות של כל אחד מהשניים, מה היא כוללת?

אם מישהו יודע זה ממש יעזור לי!!!

עריכה - הבנתי גם שלמסך אין GHOSTING והזמן תגובה (16MS) הוא לא ממש מגרעה של המסך, נכון?

תודה,

דור לוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף עוד מסך להתלבטות שלך - NEC-Mitsubishi 20WGX2

אמור להיות אחלה מסך באיכות התמונה שלו וזהו גם המסך הכי מהיר לגודל הזה - 20 אינץ'.

יש אותו ב - 2995 ש"ח, לינק - http://www.nanashops.co.il/sale.php?sale=2976835&refid=6

MCFLY, האם הוא טוב יותר מה - 2007WFP לדעתך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MCFLY, קראתי את רוב הכתבה (את הקטעים שמדברים על המסכים הרלוונטיים לנו) ולא ראיתי איפה אומרים על כך שה- טוב מה VS. הם ממליצים עליו לקנייה, אבל לא מדברים ביחס לVS. {יכול להיות שפספסתי, אז אם תוכל להראות לי}.

בכל אופן, זה נראה לי לא הדבר הכי כיף לעשות להתחיל לברר באיזה פאנל המסך המסויים שאתה עומד לקנות משתמש. במקום "ללכת על בטוח".

דבר נוסף הוא, שבכתבה הנ"ל, אין שום הוכחות למדידות, אלא רק לביקורות פשוטות של הפעלת יישומים שונים על המסכים. לכן אני יותר נוטה לכיוון הביקורת של CNET (שלצערי עוד לא יצא לי לקרוא בצורה מעמיקה).

לכן, אני אישית יותר נוטה לכיוון ה-VS בינתיים.

דניס, על ה-NEC דווח שהוא מסך מעולה, ואפילו יש אותו לאחד כאן בפורום, אם תעשה חיפוש תראה ואולי אפילו תוכל לשאול אותו בפרטי. עם זאת, דווח גם על המסך הזה שיש לו בעיות של אחידות- שתמונה שחורה למשל תיראה במקום מסויים של המסך שחורה יותר, כמו גם בעיות של נצנוץ בסרטים. הבעיות האלה לדעתי לפחות גורמות למסך לא להיות שוות 3K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פןתח הדיון - חבל לבזבז עוד 800 על מסך שהוא אותו גודל אפשר כבר ליקנות מסך ברזולוציה 1600X1200 שזה באמת משהו משמעותי בקיצור מה שרציתי להגיד זה שתילך על הL204WT אין לך מה ליקפוץ מעל הפופיק.

בהצלחה בבחירה, ומחירי הLCD צפויים לרדת משמעותית לפי מה שאמרו בשנתיים הקרובות.

גם ככה המסכים האלו לא שווים את מה שאנחנו צריכים לשלם לפני שנה מחירי ה19 אינצ' עלו מעל 2000 שקל וסתכל עכשיו.... אפשר להביא ב1200 שקל.

בקרוב צפוייה לצאת טכנולוגיית הלייזר לפעולה שבכלל תוזיל את מסכי הLCD משמעותית ככה גם שבסוף כולם יקנו את טכנולוגיית הלייזר שתעלה פחות פחות.. מהLCD כי העלויות יצור שלה נמוכות .

בקיצור תחשוב קדימה זה ביזבוז כסף שאתה תיצטער עליו! לך הLG ועל תיקפוץ מעל הפופיק!(זה לפחות משהו מישתלם) ;)

שיהיה לכולם ערב מצויין. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות של KSP בסדר גמור היה מישהו שקנה מהם והוא אמר שהיה פיקסל שרוף והם הביאו לו מסך אחר (מומלץ לבדוק בחנות).

אתם פוסלים את ה CMV יותר מידי הוא ממש לא פחות טוב מהמסגים שכתבו פה של LG.

ה NEC מיועד יותר למשחקים.

ה DELL יקר מאוד אבל הצבעים שלו יותר יפים.

אני הייתי מציע לך לבחור בין CMV , NEC , DELL , VS , F.

CMV בגלל הגודל.

NEC היופי והביצועים.

DELL ו VS בגלל התמונה.

ACER F כי זה יפה לקנות מסך שיש עליו את הסמל של פרארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...