משתמטים נדפקתם - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משתמטים נדפקתם

benor

Recommended Posts

בוא תסביר לי מה אני תרמתי למדינה בלשבת שלוש שנים ולגלגל קוביות בשש-בש?

ומה זה תרם לי? יבלות בת*ת? כאבי-גב כרוניים מהנעליים הארורות הללו?

נכון שאדם צריך לעשות את המינימום בעבור מדינתו, לשלם מיסים כדין ולהיות נאמן לשלטון (למרות שזאת לא כזו אטרקציה, נו שויין), על זה אני לא חולק. אבל שלוש שנים? היפות ביותר בהתבגרותו של הנער? שיא כושרו? אני מעמיד את זה בסקאלה שלי, ואתה יודע מה? זה פשוט לא שווה את זה.

מי שחושב שזה שווה ומוכן, אני לא מונע ממנו. ואני מספיק מחובר למציאות הישראלית המחורבנת שגורסת כי ברגע שצה"ל ירדם בשמירה יותר מידי, קיים סיכוי גדול שפשוט לא נשאר פה. החיים קשים, אבל שכל אחד יעשה את הבחירות שלו ויחיה על-פיהם.

ואם יקבעו חוק שאומר שמי שלא יעשה את השלישייה הזאת לא יהנה מאזרחות, אני יארוז תפקלעות והחוצה מפה. אזרחות סבבה, לא בכל מחיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם היו שואלים אותנו מי רוצה להתגייס ומי לא לא הייתה לנו מדינה היום, סביר להניח שאחרי קום המדינה ודאיחת הציונות הרוב לא היו מתגייסים ו...

X-TeNDeR, אם משתמטים לא עושים אז שלפחות יעשו שירות לאומי, זה עדיף מלשחק שש-בש בבסיס ועדיף מאשר לא לעשות כלום, ככה גם המשתמט תורם את חלקו למדינה.

ומן הסתם אם אנשים לא יתגיסו לצה"ל קיים סיכוי שלא נישאר פה... מתישהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאדם צריך לעשות את המינימום בעבור מדינתו, לשלם מיסים כדין ולהיות נאמן לשלטון (למרות שזאת לא כזו אטרקציה, נו שויין), על זה אני לא חולק. אבל שלוש שנים? היפות ביותר בהתבגרותו של הנער? שיא כושרו? אני מעמיד את זה בסקאלה שלי, ואתה יודע מה? זה פשוט לא שווה את זה.

מי שחושב שזה שווה ומוכן, אני לא מונע ממנו. ואני מספיק מחובר למציאות הישראלית המחורבנת שגורסת כי ברגע שצה"ל ירדם בשמירה יותר מידי, קיים סיכוי גדול שפשוט לא נשאר פה. החיים קשים, אבל שכל אחד יעשה את הבחירות שלו ויחיה על-פיהם.

ואם יקבעו חוק שאומר שמי שלא יעשה את השלישייה הזאת לא יהנה מאזרחות, [glow=red,2,300]אני יארוז תפקלעות והחוצה מפה[/glow]. אזרחות סבבה, לא בכל מחיר!

זה בסדר. אף אחד במדינה הזאת לא רוצה משתמטים. להוציא אולי את מרצ וכל המיץ של הזבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע מ-ה-פ-כ-ה.

הגיעה עת הצבא השכיר.

לא עוד משכורת שקם, לא עוד אוכל שבעל חי כלשהו הקיא, לא עוד נעלי פלטפוס וכאבי גב.

הגיעה העת למשכורת מכובדת אוכל וציוד הולמים ומוטיבציה להילחם.

אימרו כן לצבא השכיר כי למדינה יש.

די למפקדים הטיפשים שמוכנים למות בעד ארצם

די למפקדים המתנדבים להגן על אזרחי המדינה באשר הם

די לחיילים שמתים ללא שכרם בידם

די לתקיפת המשתמטים המסכנים שלא עשו רע לאדם

הגיעה העת לקבל תמורה לנאמנות

הגיעה העת שכל יקבל את שכרו

יחי הצבא השכיר

כי מתנדבים זה טיפשי ונאמנות זה לוקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע מ-ה-פ-כ-ה.

הגיעה עת הצבא השכיר.

לא עוד משכורת שקם, לא עוד אוכל שבעל חי כלשהו הקיא, לא עוד נעלי פלטפוס וכאבי גב.

הגיעה העת למשכורת מכובדת אוכל וציוד הולמים ומוטיבציה להילחם.

אימרו כן לצבא השכיר כי למדינה יש.

די למפקדים הטיפשים שמוכנים למות בעד ארצם

די למפקדים המתנדבים להגן על אזרחי המדינה באשר הם

די לחיילים שמתים ללא שכרם בידם

די לתקיפת המשתמטים המסכנים שלא עשו רע לאדם

הגיעה העת לקבל תמורה לנאמנות

הגיעה העת שכל יקבל את שכרו

יחי הצבא השכיר

כי מתנדבים זה טיפשי ונאמנות זה לוקש

לא יודע איפה אתה חי, אבל כאן בארץ , לעשות זה חוק.

אתה מציע מהפכה, אבל אתה יודע שאין שום סיכוי שהיא תתמש.

אין כסף, אין תקציב, אתה חושב שכסף גדל על העצים?

יתנו לכל חייל משכורות מכובדות? יהיה ציוד מלא וטוב לכל חייל? :lol: היום אין את זה, אז אתה רוצה עוד?

אתה יודע מה, אני מציע שכל משתמט יישב 3 שנים בכלא, ששם הוא יעביר את זמנו, כל עוד אין לו פטור רפואי, זה גם יכתים את שם המשתמט וגם הם לא יהיו אנוכיים ויקדמו את חייהם בזמן שהם אמורים לשרת בצבא.

לא נוח לך להתגייס? רד מהארץ. כל עוד אתה בארץ, תנהג לפי חוקי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קורא לבחורים צעירים לפני גיוס להשתמט, חלילה... איני מעונין בהשמדת המדינה.

כל מה שאני אומר זה שצריך לעשות חושבים שם למעלה בשרשרת הצבאית, ולבנות מחדש את המערך בצבא, באופן שיאפשר למתגייסים למצוא את עצמם בצורה קלה וטובה יותר. אני מכיר הרבה חיילים, וחלק לא מבוטל מהם מרגיש ריקנות טוטלית בשירותו הצבאי. הצבא זורק כוח אדם טוב על דברים שטותיים.. וחבל.

אני מאמין שגם במידה ואדם הגיע למסקנה שאין לו שום רצון ושום כיוון במסגרת הזאת, באם הוא מחליט לעזוב ולוותר, אין להשפילו ולפגוע בו בצורה שתפגע בהמשך חייו. זה רק יוצר אנשים אומללים במדינה, וכאלו שישקלו לעזוב אותה. מי שלא תרם את חלקו בצבא מסיבה כלשהי, זה לא אומר שהוא לא יכול להמשיך ולחיות במדינה בשלווה ובשוויון עם אדם שכן עשה שירות, הרי גם הוא יכול לתרום את חלקו בעצם העובדה שהוא חי עובד משלם מיסים ומוליד ילדים בארץ... זה הרבה יותר גדול לדעתי מלשבת בחיבוק ידיים בצבא (במידה והגעת למצב של חיבוק ידיים) :nixweiss:

אני לא כל כך מדבר על הקרביים אלא יותר על ה"ג'ובניקים". הקרביים עושים מלאכת קודש ואני לא מזלזל בהם טיפה. אל תשכחו ששירות קרבי זה עולם אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון לזה הוא פשוט - די למרדפים אחרי עריקים מסכנים, די לטרור כלפי האזרחים.

שירות זכות לכל האזרחים. מי שאינו מעוניין בזכות ההצבעה ובהטבות כאזרח, לא ישרת. הרצון לשרת חייב לבוא מהבן אדם עצמו, אחרת השירות שלו לא שווה שום דבר.

מי שרוצה לערוק, מוזמן לעשות את זה בצורה מסודרת ולוותר על אזרחותו. ואולי, לקבל איזה פיצוי על השירות אשר כן עשה.

(ושוב, דא ליברמן)

חבריקו, נראה לי ששכחת שמדובר במדינת שמוקפת באויבים מכל הכיוונים. לדעתי, זאת בכלל לא זכות, אלא חובה.

אם היינו בשבדיה, הייתי מסכים איתך, אבל המצב כאן שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אויבים שטויות, הכל שטויות, קונספירציה. עלילה יהודית כרגיל.

הם אוהבים אותנו הם רוצים להיות חברים שלנו ולתת לנו מתנות לרוב.

אנחנו הם הקשי עורף שחושבים שרוצים להרוג אותנו.

אנחנו הפרימטיביים שחיים עוד בשנת 1938. הגיע הזמן להתקדם הרי אנחנו במאה ה- 21.

תחי מדינת פלסטין

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אויבים שטויות, הכל שטויות, קונספירציה. עלילה יהודית כרגיל.

הם אוהבים אותנו הם רוצים להיות חברים שלנו ולתת לנו מתנות לרוב.

אנחנו הם הקשי עורף שחושבים שרוצים להרוג אותנו.

אנחנו הפרימטיביים שחיים עוד בשנת 1938. הגיע הזמן להתקדם הרי אנחנו במאה ה- 21.

תחי מדינת פלסטין

:screwy:

מילא היית מצחיק.

אבל נחש מה

אתה לא! D:

nihility- במקרה יצא לי לדבר עם ידידה פינית שלי על הצבא שם

לגברים יש שנה במחנה אימונים שחוזרים בו כל סופ"ש הביתה, ולנשים יש זכות בחירה אם ללכת. והן יכולות ללכת או לשנה, או לחצי שנה (או, כאמור, בכלל לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...