למי שחשב שהקונרו הוא כזה קריר ויעיל, כדאי שיקרא - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שחשב שהקונרו הוא כזה קריר ויעיל, כדאי שיקרא

The Coolest

Recommended Posts

אני אתחיל בזה שבסטוק הוא כנראה לא לוקח כ"כ הרבה חשמל, אבל אחרי שמתחילים לעשות קצת OC ומגיעים למספרים מכובדים הכמות החשמל שהמעבדים האלה לוקחים פשוט מטורפת!!!!

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=121145

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על מרובע הליבה העתידי = Kentsfield

יכול להיות שאתה צודק ,אבל רק כשהמעבד ייצא, יהיה אפשרי לבחון אותו בצורה אובייקטיבית ונכונה ולראות אם הוא אכן צורך המון ב OC

בדיוק כמו שקרה עם הבדיקות הראשוניות של מעבדי הקונרו הראשונים ( B0 ) לפני שנמכרו לציבור, אלו שנמכרו לבסוף בצורה מסודרת היו שונים ( OC פחות טוב )

סביר להניח שזה מה שיקרה גם פה, כלומר Kentsfield שבסוף יימכר בצורה מסודרת יהיה שונה, לטובה או לרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתחיל בזה שבסטוק הוא כנראה לא לוקח כ"כ הרבה חשמל, אבל אחרי שמתחילים לעשות קצת OC ומגיעים למספרים מכובדים הכמות החשמל שהמעבדים האלה לוקחים פשוט מטורפת!!!!

פחות או יותר הצלחת לבייש את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שזה מה שיקרה גם פה, כלומר Kentsfield שבסוף יימכר בצורה מסודרת יהיה שונה, לטובה או לרעה.

coolaler השתמש בקאנספילד סטפינג b3, זה יהיה הסטפינג של הרטיילים.

המספרים שלו מדוייקים מביחנת הספק חשמלי וטמפרטורות, מעבדי ה 4ליבות צורכים סביב הפי 2 ממעבדים עם ליבת הקונורו הרגיל.

בסה"כ זה די לינארי, ככל שיהיה יותר ליבות כך ההספק ופליטת החום יעלו פחות או יותר.

עריכה: תיקון טעות לא פי 2, אבל די הרבה יותר מליבת הקונרו ;D

ccfn5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר קשה לעשות אוברקלוק כשיש לך יותר מעבדים.

גם יותר קשה לעשות אוברקלוק כשהמערכת שלך צורכת 200W ומתחממת בהתאם.

מצד שני על כל קלוק של קנטספילד יש יותר כח עיבוד. נחיה ונראה כשהוא יצא לשוק.

צריכת החשמל היא עצוווווווווומה, זה ממש מרגיז שאנחנו עוברים מקונרו יעיל וחסכוני בחזרה למפלצת. פשוט חבל.

כמובן שכשיעברו לפבריקציה של 45 ננו אנחנו נראה ירידה משמעותית ואחת נוספת כשהם יעשו 4 ליבות טבעי (לא הדבקה של 2 גב אל גב).

בanandtec הם שמו 2 מעבדי קנטספילד על לוח אחד (macbook?) זה אומר 400W רק למעבדים...

שלא לדבר על ה8800 של שגם אמור לצרוך 200W.

אני אישית אדלג על הדור הזה ואחכה שיכנס להם קצת שכל לראש.

לפותח הת'רד, מה אוכל אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כולא השווה כפול ליבה למרובע, נו בטח שצריכת המתח גדולה ! תראה, כש- יבנו מעבד מרובע ליבה שמתוכנן להיות כזה (כלומר לא כמו D 820 שמכיל שניי פרסלרים דבוקים אלה ממש רביעיה של ליבות CONROE שחולקות את אותו קאש וכל זה), לפחות חלק מהבעיות יעלמו, המתח ישאר אותו מתח גבוה אבל הוא יהייה קצת יותר יעיל, בכל מקרה, תלמד לקרוא אנגלית, תעשה את זה באופן יותר תדיר ותפתח ת'ראד עם כזאת כותרת רק אחריי שתיי הפעולות הנ"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה מידע אישי ? יש ביסוס לזה ?

לדעתי אמין, ואין לי ביסוס לזה כתוב מאתר רשמי או הודעה של .

לא יצאו עוד סטפינגים עד השיחרור הרשמי בחודש הבא, אך יתכן והמעבדי הרטייל יסומנו כסטפינג 8 רק כסימון לסטפינג סופי אך הם היו זהים או מאוד מאוד דומים ל b3.

זה לפחות ממה שידוע לי.

אז בשורה התחתונה ה-kentsfieled הוא אוברקלוקר לא טוב?

חלק כן חלק לא, בגדול ממספרים שעד עכשיו ראיתי, יש כמה וכמה מצויינים לאוברקלוק, ובכלל הפתעה לטובה בקטע הזה :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...