עזרה בבחירת מעבד ולוח AMD - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מעבד ולוח AMD

The Ball

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין על אביט בOC...ובאמת לא נראה לי שתהיה בעיה עם ה2400 כי גם ככה זה יעבור OC... ואולי תגייס עוד כסף ותקנה כבר מים...

כי אם המעבד הוא 2400 חסכת 700 ש"ח וההיטסינק שרצית הוא 400 אז זה לא יהיה ממש בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין...

קצת הגזמת עם הקרור מים

נראה לי שאני אשאר עם המערכת הזאת

מה אתם אומרים?

ועוד דבר עם איזה צי'פים הזכרונות האלו של עובדים? של WINBOND?

והעם הלוח שאני עומד לקנות תומך בזכרונות אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאייפוקס הזה יותר טוב ל-OC

ממש ממש לא נכון....

אם היית בודק את מה שאתה מתכנן לבדוק אז הייתה רואה שלאפוקס אין נעילת ערוצי AGP/PCI.

לאביט יש.

לאפוקס הזה אין גם אפשרות האלעת מתח ל AGP.

לאביט יש.

נוסיף על זה את האיכות של אביט, וגם את הברי ה S-ATA שבאיחם עם מתאמים וקבלים שכשלעצמם יקרים מאד קילת את הלוח מס' אחת ל OC ולוח מעולה בכלל.

היית י גם ממליץ לקחת את ה XP2400+, זאת אותה ואם אתה תעשה OC, אז מה זה באס 333 ?

לגבי הזכרונות תשאיר אותם הם מצויינים, והם אכן משתמשים בצ'יפים מסוג BH-6 של Winbond.

הייתי ממליץ לחסוך את הכסף מה HSF ובאמת לקנות מערכת מים, הרבה יותר יעיל, הרבה יותר שקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאייפוקס הזה יותר טוב ל-OC

ממש ממש לא נכון....

אם היית בודק את מה שאתה מתכנן לבדוק אז הייתה רואה שלאפוקס אין נעילת ערוצי AGP/PCI.

לאביט יש.

לאפוקס הזה אין גם אפשרות האלעת מתח ל AGP.

לאביט יש.

נוסיף על זה את האיכות של אביט, וגם את הברי ה S-ATA שבאיחם עם מתאמים וקבלים שכשלעצמם יקרים מאד קילת את הלוח מס' אחת ל OC ולוח מעולה בכלל.

היית י גם ממליץ לקחת את ה XP2400+, זאת אותה ואם אתה תעשה OC, אז מה זה באס 333 ?

לגבי הזכרונות תשאיר אותם הם מצויינים, והם אכן משתמשים בצ'יפים מסוג BH-6 של Winbond.

הייתי ממליץ לחסוך את הכסף מה HSF ובאמת לקנות מערכת מים, הרבה יותר יעיל, הרבה יותר שקט...

טיפונת לא נכון...נכון להיום אין לAMD אף לוח עם נעילות. אבל בכאל זאת הוא יותר טוב, יותר יציב, ועם יותר אפשרויות. אז שוב תחשוב על המפרט הבא:

AXP 2400

ABIT AT7 MAX2

זכרונות קורסייר 3200 או 3500

מערכת מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאביט יש.

טיפונת לא נכון...נכון להיום אין לAMD אף לוח עם נעילות. אבל בכאל זאת הוא יותר טוב, יותר יציב, ועם יותר אפשרויות. אז שוב תחשוב על

יש אפשרות בלוח להריץ את ה המערכת ביחס של 6:2:1 ל FSB:AGP:PCI בהתאמה, וזה אומר שאפשר להריץ ב 200 MHZ FSB את ה AGP ב 66 MHZ ואת ה PCI ב 33 MHZ, אומנם זה לא נעילה אבל זהעושה את העבודה כמו שצריך.

ולפותח הת'רד ההבדל בין אפוקס ל זה ה OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם האפוקס מעולה בOC ומגיע למהירויות שוות באביט, הבעייה היא שבאפוקס משום מה שאותן מהירויות הביצועים קצת יותר נמוכים ולכן צריך FSBB גבוה יותר כדי להגיע לביצועים שווים, הענייןב ר ביצוע כיווןש האפוקס יגיע לFSB גבוה יותר מאשר האביט.

לאביט אין את דיווידר ה6\1 כיווןש אין תמיכה של הצ'יפסט עצמו בזה, הClock Generator מסוגל לכך.

shibby, הוא אמר שלאפוקס יש אפשורת לשינוי מתח הAGP, לא נעילה שלו- אני חושב שגם בKD7 החדש יש את זה.

לסיכום, שניהם מעולים וייתנו לך מכפלה נתונה לבחירה ללא פתיחה פיזית על מעבדי T2B, לך על האחד שנרא הלך יותר מבחינת מחיר ו\או פיצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה לכל מי שענה לי לשאלות...

לפי מה שהבנתי (תקנו אותי אם אני טועה) אבל האביט יותר טוב ל-OC

ואיזה לוח יותר טוב מבחינת ביצועים?

ומה היתרונות והחסרונות שיש לכל אחד (אני מתכוון בשכלולים כמו RAID S-ATA וכו'...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן האביט יותר טוב ל OC, אין עליהם ב OC...

אין מה לעשות על איכות משלמים !!!

מבחינת ביצועים ה שוב יותר טוב...

ולגבי חסרונות, ל יש כל פיטצ'ר שאתהרק רוצה, אם כבר חסרונות אז זה ל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...